Editörler : Adversarysmtvs
10 Ağustos 2017 15:35   

2017 Dhmi stajyer hava trafik kontrolör tercih

Arkadaşlar aşağıda ki gruba katılarak orada ki ortak excel dosyasına tercihlerinizi yazarsanız kurumun açıklamasını beklemeye gerek kalmadan kim hangi tercihini kazanacak öğrenebiliriz.

http://uye.memurlar.net/profil-duzen/

10 Ağustos 2017 16:25

plasticknife
Aday Memur

Bundan sonraki surec nasil olacak biliyor musunuz? Liste açıklandı ama sonrasinda mulakat mi olacak? Kacinci siraya kadar olanlar çağrılacak?

10 Ağustos 2017 16:40

ATCwannabe
Aday Memur

Bundan sonraki surec nasil olacak biliyor musunuz? Liste açıklandı ama sonrasinda mulakat mi olacak? Kacinci siraya kadar olanlar çağrılacak?

plasticknife, 2 ay önce - Alıntıya git

Bildiğim kadarıyla ilk 100'e girenlerden (Asiller) belgelerini hazırlamaları istenecek ve komisyona çağırılacaklar. Bir arkadaş arayıp sorduğunda evrak isteme işi bayramdan sonra olur demişler.Sonrasında mülakata çağırırlar ve meydanları falan açıklarlar diye düşünüyorum ben ama tam emin değilim.

Bu arada link gözükmemiş galiba o yüzden tekrar atıyorum:

www.facebook.com/groups/288794658256276/

10 Ağustos 2017 18:53

kaejdat
Aday Memur

Bildiğim kadarıyla ilk 100'e girenlerden (Asiller) belgelerini hazırlamaları istenecek ve komisyona çağırılacaklar. Bir arkadaş arayıp sorduğunda evrak isteme işi bayramdan sonra olur demişler.Sonrasında mülakata çağırırlar ve meydanları falan açıklarlar diye düşünüyorum ben ama tam emin değilim.

ATCwannabe, 2 ay önce - Alıntıya git

Up

11 Ağustos 2017 10:04

rowenar
Aday Memur

Hocam oradaki bilgileri burada da paylaşabilir misiniz? Facebook hesabı olmayanlar için faydalı olacaktır.

11 Ağustos 2017 13:59

ATCwannabe
Aday Memur

Hocam oradaki bilgileri burada da paylaşabilir misiniz? Facebook hesabı olmayanlar için faydalı olacaktır.

rowenar, 2 ay önce - Alıntıya git

İlk olarak facebook u olmayan arkadaşlar tercihlerini bana söyleyebilir ben de ekleyebilirim.

İkinci olarak bilgi kısmına gelirsek:

Sağlık raporunu sık sık veren yerlerden almamızı önerdi bir arkadaş. Yoksa abuk sabuk gereksiz testler yapabiliyorlarmış. Ankara için Çubuk, Etimesgut ve Yeni Mahalle Devlet Hastaneleri'ni önerdi kendisi. Bir de sağlık raporu için sabah saatlerinde gitmemiz gerektiğini öğleden sonra doktorların bulunmadığını söyledi.

Evrak kontrol bayramdan sonraya kalacakmış ve mülakat tarzı bir şeyin olmayacağı söylenmiş başka bir arkadaşa da. Sanırım evrak komisyonuyla iki dakika sohbet tarzı bir şey olacak ama tam emin değilim.

Şimdilik bu bilgiler verildi ek bir şey olursa söylerim.

11 Ağustos 2017 14:29

rowenar
Aday Memur

İlk olarak facebook u olmayan arkadaşlar tercihlerini bana söyleyebilir ben de ekleyebilirim.

İkinci olarak bilgi kısmına gelirsek:

Sağlık raporunu sık sık veren yerlerden almamızı önerdi bir arkadaş. Yoksa abuk sabuk gereksiz testler yapabiliyorlarmış. Ankara için Çubuk, Etimesgut ve Yeni Mahalle Devlet Hastaneleri'ni önerdi kendisi. Bir de sağlık raporu için sabah saatlerinde gitmemiz gerektiğini öğleden sonra doktorların bulunmadığını söyledi.

Evrak kontrol bayramdan sonraya kalacakmış ve mülakat tarzı bir şeyin olmayacağı söylenmiş başka bir arkadaşa da. Sanırım evrak komisyonuyla iki dakika sohbet tarzı bir şey olacak ama tam emin değilim.

Şimdilik bu bilgiler verildi ek bir şey olursa söylerim.

Teşekkürler hocam

13 Ağustos 2017 10:24

paramore
Aday Memur

Tercih sonucuna göre kim asil kim kaçıncı yedek önce o aciklanmali daha sonra sizin dedikleriniz olacak yani meydanlar belli olacak. Ilk yuze girip de tercihten dolayı elenecek bir sürü arkadas olacak. Ben sanırım hala yedeklerde olacağım.

13 Ağustos 2017 14:40

kaplumbaga155
Memur

bence çok havalı bir meslek. sırf kartınızı gösterip: ''diyeyçemay,kontrolör mehmet, kimliğiniz lütfen?'' diye sormak için bile yapılır bu. fbi ın türkiye şubesi adeta.

14 Ağustos 2017 22:53

paramore
Aday Memur

bence çok havalı bir meslek. sırf kartınızı gösterip: ''diyeyçemay,kontrolör mehmet, kimliğiniz lütfen?'' diye sormak için bile yapılır bu. fbi ın türkiye şubesi adeta.

kaplumbaga155, 2 ay önce - Alıntıya git

Dalga mi geçiyorsun ? Hayatında hiç ayc görmemiş birisin herhalde. Günlük 13saat calışmak zorundasin. Batıdaysan havaalani yoğunluğuyla dogudaysan insanlarin cahilligi ve teror ile ugrasmak zorundasin. Radar basinda en ufak kipirdamanin getirecegi felaket ve sorumluluk buyuk. Sorumlu bulunursan omur boyu hapise gidersin vardiyali çalışma millet bayramda tatil yaparken ogretmenler 3 ay yazin uyurken sen sicakta kardakista gece gunduz ise gidersin. Bu ise girip aci ceken bir suru insan da var. Salak salak konusup atip tutmayin bilip bilmeden. isin artilari ve eksileri gidilen yere havaalanina gore degisir. Milleti yanlis yonlendirmeyin

14 Ağustos 2017 23:31

kaplumbaga155
Memur

Dalga mi geçiyorsun ? Hayatında hiç ayc görmemiş birisin herhalde. Günlük 13saat calışmak zorundasin. Batıdaysan havaalani yoğunluğuyla dogudaysan insanlarin cahilligi ve teror ile ugrasmak zorundasin. Radar basinda en ufak kipirdamanin getirecegi felaket ve sorumluluk buyuk. Sorumlu bulunursan omur boyu hapise gidersin vardiyali çalışma millet bayramda tatil yaparken ogretmenler 3 ay yazin uyurken sen sicakta kardakista gece gunduz ise gidersin. Bu ise girip aci ceken bir suru insan da var. Salak salak konusup atip tutmayin bilip bilmeden. isin artilari ve eksileri gidilen yere havaalanina gore degisir. Milleti yanlis yonlendirmeyin

paramore, 2 ay önce - Alıntıya git

puhahah:Dddd

ciddiye almış. bildiğin fbi falan yazdığım şeyi ciddiye almış hahahahahha ,iyi güldüm gece gece

15 Ağustos 2017 01:29

paramore
Aday Memur

puhahah:Dddd

ciddiye almış. bildiğin fbi falan yazdığım şeyi ciddiye almış hahahahahha ,iyi güldüm gece gece

kaplumbaga155, 2 ay önce - Alıntıya git

Aynaya bak yeter, gülmek için başka sebep aramana gerek yok. Senin gibi boş ahmak insanlardan çektiği nedir bu forum ahalisinin. Bir bitmediniz.

15 Ağustos 2017 11:01

kaplumbaga155
Memur

Aynaya bak yeter, gülmek için başka sebep aramana gerek yok. Senin gibi boş ahmak insanlardan çektiği nedir bu forum ahalisinin. Bir bitmediniz.

paramore, 2 ay önce - Alıntıya git

peki hocam fbi olmasa cia nasıl olur? daha havalı diyorlar cia için ben houston veya miami şubesi düşünüyorum ama hahahah bu arada ahmak senisn ayna da sana gi..n. hahahahfsaf ahmak gibi ahmak bu olsa gerek . puhahahahahah

15 Ağustos 2017 23:18

mio0693
Aday Memur

Size umutsuzluk seviyemi soyleyeyim

İnsan yedeklere kalınca imkansız oldugunu bile bile ah keske su bosta kalan 25 asistanlık yerini de bize acip doldursunlar diyor. :(

16 Ağustos 2017 10:20

ATCwannabe
Aday Memur

Size umutsuzluk seviyemi soyleyeyim

İnsan yedeklere kalınca imkansız oldugunu bile bile ah keske su bosta kalan 25 asistanlık yerini de bize acip doldursunlar diyor. :(

mio0693, 2 ay önce - Alıntıya git

İlk 5-10 yedeğe denk gelebilir diye düşünüyorum. Tercih yapmayan komisyona gelmeyen çıkacaktır.

17 Ağustos 2017 22:43

111.11.1
Aday Memur

İlk 5-10 yedeğe denk gelebilir diye düşünüyorum. Tercih yapmayan komisyona gelmeyen çıkacaktır.

10 mu :)))) 3-4 kişi ya çıkar ya çıkmaz. Siz sayiyi biraz abarttiniz.

18 Ağustos 2017 03:32

ATCwannabe
Aday Memur

111.11.1, 2 ay önce - Alıntıya git

Geçtiğimiz seneler de hep öyle olmuş. Ben sadece bu sene de yakın sayıda olur dedim. Çok bir abartı yaptığımı düşünmüyorum ama herkesin kendi fikri bu tabi.

14 Eylül 2017 17:50

egemans01
Aday Memur

İlana kadar çok bilgim yoktu hava trafik kontrolörlüğü hakkında, araştırdım ilandan daha ayrıntılı bilgilere ulaştım. Bazı siteler incik cincik yazmış, bir kaç tanesini paylaşıyorum burada umarım işine yarayan olur.

http://www.nasilolunur.net/hava-trafik-kontroloru-nasil-olunur.html

https://www.airlinehaber.com/nasil-hava-trafik-kontroloru-olunu

15 Eylül 2017 00:16

Didyoueversober
Aday Memur

Arkadaşlar ben asil listedeyim mülakat sonuçları ne zaman açıklanır ve elenme oranı nedir? İş olmuş gibi düşünebilir miyim beklemek çok can sıkıyor bu aralar

22 Eylül 2017 14:56

ATCwannabe
Aday Memur

111.11.1, 2 ay önce - Alıntıya git

3-4 yedeğe anca sıra gelirdi dimi :D

Toplam 19 mesaj