Editörler : swat3410
11 Ağustos 2017 01:47

En itibarlı ve karizma birim hangisi?

Başlıkta belirttiğim gibi en karizma ve itibarlı birim hangisi şuan öğrenciyim PAEM' e gireceğim referansım var ve bunu PAEM' girerken'de meslek içinde'de kullanacağım o yüzden istediğim birime rahatlıkla geçebilirim aklımdaki birimler şunlar - ve + ları ile yazarsanız sevinirim;

İstihbarat

KOM

TEM

Bomba İmha

Tanık Koruma

Cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

giggas
Aday Memur
11 Ağustos 2017 02:05

İnsan az utanır ya bi de referansım var demişsin ? Terörcülük bombacılık komculuk yapacak yeteneğin var mı ? Liyakatın var mı ?

Facee foto atmak için sağa sola hava basmak için girdiği işe bak adamın

11 Ağustos 2017 02:23

Bu mesaj 20'nin üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir.

Ben komiser olduğumda senin gibi saygısız memurları çok dize getircem koçum.

kartalpika
Kapalı
11 Ağustos 2017 04:15

:)))))))))))))

11 Ağustos 2017 04:35

Ol bakalım koçum ne komserler amirler müdürler uçtu gitti ne referansları vardı hepsi uçtu gitti sanada yazık olmasın sonra bence başka meslek seç kendine

ReferansımSaglam, 7 yıl önce

GümüsB29
Şef
11 Ağustos 2017 04:57

Zamaninda da akademililer vardi onlarda kendini yukarda cokk yukarda sanip millete tepeden bakardi,ne oldu hicbirine kalmadi teskilat, dikkat senin sonunda öyle olmasin nitekim onlarda referansla gelirlerdi sende referansla gelirsen sen de gidersin cocuk...bu üslupla sorduğun soruya hicc bi abin cevap vermezz boşuna forumda bekleme yapma devamm et..

11 Ağustos 2017 05:29

Bu mesaj 20'nin üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir.

Hem kıt kafalı hem anlayışsız hem kıskanç insanlarsınız.

GümüsB29
Şef
11 Ağustos 2017 05:36

Senin gibi hak yiyerek b.o.k yiyerek bi yerlere geleceksek.ayrica o yazdiklarini sana yediririm

Specialf0rces
Kapalı
11 Ağustos 2017 05:41

Senin gibi komser ve komiser olacakları çok dize getirdik koçum dikkat et karakol şube tenhaları çoktur

HIMBNYDG
Memur
11 Ağustos 2017 05:42

En karizma birim trafiktir. Gozune gunes gozlugunu takar yola bi cikarsin elini bi kaldirdinmi 300000 liralik ata binen sirket muduru bi isaretinle durur. Hele bunu yapacak olan bir de omzunda parladi mi gozleri alacak yildizi olan bi komser muavini olursa dusunemiyorum bile gerisini Çin in yeni donderdigi kuantum uydusu bile etkilenebilir. Allahtan saglik sihhat dile kardesim. Su bir yil icinde ne referanslilar gitti ne referanssizlar geldi.

dumant
Aday Memur
11 Ağustos 2017 08:15

Ahirette koçu görürsün

Barracudaaa
Kapalı
11 Ağustos 2017 08:26

Adam trol beyler, sizi trollüyor cevap yazmayın şuna

Diego de Leite
Genel Müdür
11 Ağustos 2017 08:36

.... karakter analizidir.

Kalahari Çölü
Aday Memur
11 Ağustos 2017 09:10

Senin referansın annenle bacın heralde.

L O T U S
Şube Müdürü
11 Ağustos 2017 09:22

en karizma genel hizmet sınıfıdır , her yerde işin olur

L O T U S
Şube Müdürü
11 Ağustos 2017 09:24

sen önce polis okulunun kapısından içeri gir

Sarikarinca
Aday Memur
11 Ağustos 2017 09:41

Kardeş gurur duyar gibi yazmişsin? Senle beraber başlayacak meslekteki polisler dahil gireceğin kul hakkinin senin icin pek bir önemi olmadiğini anliyorum.

Şekil için, karizma için bu mesleğe gelmeyin. Devletin bekasi için bu vesile ile nasibimi bu kutsal davadan kazanayim diye gelin.

Bugun üzuldum seninle beraber okuyan daha meslek kapisindan girmeyen arkadaşimiz neresi daha rahat olur diye mesleğe giriyor.

Yapmayin, gelecek nesilden umudumuz var. Zeminin sabun gibi kaygan olduğu bir yerde referansim sağlam demeyin. Bakin ne sağlam dediğimiz adamlar hain çikti.

Son olarak işin gücün rast gelsin bir nebze bakiş açisi sunabildiysem ne mutlu bana anlarsan tabi.

Sarikarinca
Aday Memur
11 Ağustos 2017 09:47

Kaldi ki referans demek birilerinin iltimasiyla bir yerlere gelmek demek orayi hak edenin hakkina girmek demek. Kaldi ki "yarina kalir ama yanina kalmaz"

Allah'in da bir adaleti var. İnanirsin inanmazsin az cok inanan insanlariz. Düzen referans ile bir yerlere gelindigi bir donem olabilir ama dogru birdir. Karakolda calismaktan gocunmadim, cevikte calismaktan gocunmadim. Parami hak ettiysem Devlet ayaktaysa benim için bitmiştir.

Insanlar sana calistigin birimden dolayi karizma diyecekse hürmet duyacaksa bu karakterine değildir bunu da bilesin.

polist87
Memur
11 Ağustos 2017 11:02

Tüm mesajlarını ekran fotosu alıp bimere attim. Hakkında ayrıca suç duyurusunda bulunacağım. Ozaman sen okulda girsen dahi mezun olamadan ilişkin kesilecek bak da gör.

Kentmuhtarı
Memur
11 Ağustos 2017 11:05

:) ne gunlere kaldık ya

atauni36
Memur
11 Ağustos 2017 11:19

Cevik kuvvette calisirken oyle komiserler vardi ki astigim astik di simdi hepsi ihrac olmus

Toplam 111 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi