Editörler : Adversary
11 Ağustos 2017 12:06   

Dsi sözleşmeli alim platformu

Arkadaşlar dsi ne zaman alım yapacak ???

Kaç kadro verilecek???

Branş dağılımı nasıl olacak??

Tüm bu sorular için edinilen bilgileri paylaşalım lütfennn!

11 Ağustos 2017 12:11

adem2149
Aday Memur

Kendim edindiğim bilgiyi paylaşayım

Büro personeli

Makine mühendisi

İnşaat Mühendisi

Çevre Mühendisi

Jeoloji Mühendisi

Harita Mühendisi

Kimya Mühendisi

Ziraat Mühendisi

Su Ürünleri Mühendisi

Avukat

İnş teknikeri

Harita Teknikeri

bu branşlarda alım yapılacak toplam kadro sayısı 510 - 520 BANDINDA OLACAK

11 Ağustos 2017 12:15

adem2149
Aday Memur

Net sayılar için dsi genel müdürlüğü arayıp hem sayıyı öğrenelim hemde hızlandıralım

11 Ağustos 2017 12:16

chrtc
Aday Memur

ziraat mühendisi ve büro personeli ağırlıklı olacağını düşünüyorum

11 Ağustos 2017 12:18

qmustiq
Yasaklı

Bilgisayar Mühendisliği yok mu yine? Bıktım yemin ederim bıktım

11 Ağustos 2017 12:26

muozto
Aday Memur

Eem de mi yok?

11 Ağustos 2017 13:10

html33
Aday Memur

Edindiğin bilgiyi paylaşmadan önce kaynağını,nerden bilgiye ulaştığını yazarsan daha inandırcı olur. Yoksa her fikrim geldi diyen ortaya çıkarsa bilgi kirliliginden başka bişey olmaz.Bende mesela Bursanın EEM istediğine ulaştım orada çalışan bir meslektaşımdan. Sana kalırsa EEM yokmuş.

11 Ağustos 2017 13:20

class12
Aday Memur

Büro personeli

Makine mühendisi

İnşaat Mühendisi

Çevre Mühendisi

Jeoloji Mühendisi

Harita Mühendisi

Kimya Mühendisi

Ziraat Mühendisi

Su Ürünleri Mühendisi

Avukat

İnş teknikeri

Harita Teknikeri

adem2149, 1 ay önce - Alıntıya git

Kesin bisey duymadan etmeden is yapmayin arkadas

11 Ağustos 2017 13:28

zesssss
Aday Memur

Kimyager almıyor mu?

11 Ağustos 2017 13:38

adem2149
Aday Memur

Çok merak eden itiraz eden arkadaşlar telefon numarası belli azıcık kendinizi yorup arayabilir bilgi alabilirsiniz neye itiraz ediyorsunuz bizzat aradım bu branşlar söylendi bana

11 Ağustos 2017 13:41

adem2149
Aday Memur

Edindiğin bilgiyi paylaşmadan önce kaynağını,nerden bilgiye ulaştığını yazarsan daha inandırcı olur. Yoksa her fikrim geldi diyen ortaya çıkarsa bilgi kirliliginden başka bişey olmaz.Bende mesela Bursanın EEM istediğine ulaştım orada çalışan bir meslektaşımdan. Sana kalırsa EEM yokmuş.

html33, 1 ay önce - Alıntıya git

Eem yok dendi ha kendin ara sor bakalım sana ne diyecekler

11 Ağustos 2017 14:05

html33
Aday Memur

Aradım sordum rahat ol,512 sayısını verdiler herkese verdikleri gibi,daha telefonda sana verdikleri gibi detaylı branş isimerini verdiklerini de duymadım hiçkimseden. Branşları ilana çıkılınca öğrenirsiniz diyorlar.

İkncisi EEm yok diye paylaşan sensin,bende eminim ki eem alınacak. Çünkü bursada dside çalışan arkadaşdan edindim blgiyi. Senin eem yok demen inandırıcı gelmeyen birinci nokta

İkinci noktaysa sen ki detaylı bilgi öğrenmişsin branş isimlerini tek tek. Ama net sayıyı öğrenememişsin 510/520 aralığında diyosun. Okyanusu geçip derede mi boğuldun? Branş isimlerini sana detaylı bi şekilde veren her kimse net sayıyı mı bilemiyor?

Canı sıkılınca başlık açayım demiş olma ihtimalin yüksek.Şu yorumlar yazmam bile zaman kaybı

11 Ağustos 2017 16:12

adem2149
Aday Memur

Aradım sordum rahat ol,512 sayısını verdiler herkese verdikleri gibi,daha telefonda sana verdikleri gibi detaylı branş isimerini verdiklerini de duymadım hiçkimseden. Branşları ilana çıkılınca öğrenirsiniz diyorlar.

İkncisi EEm yok diye paylaşan sensin,bende eminim ki eem alınacak. Çünkü bursada dside çalışan arkadaşdan edindim blgiyi. Senin eem yok demen inandırıcı gelmeyen birinci nokta

İkinci noktaysa sen ki detaylı bilgi öğrenmişsin branş isimlerini tek tek. Ama net sayıyı öğrenememişsin 510/520 aralığında diyosun. Okyanusu geçip derede mi boğuldun? Branş isimlerini sana detaylı bi şekilde veren her kimse net sayıyı mı bilemiyor?

Canı sıkılınca başlık açayım demiş olma ihtimalin yüksek.Şu yorumlar yazmam bile zaman kaybı

Bak polemik yaratmak için söylemiyorum umudunu kırmak istemiyorum ancak ilana çıkınca profil isminle konu açıp hatırlatacam sana güzel kardeşim :) emin olmasam konuşmam genel müdürlükte 25 yıldır personel daire başkanlığında çalışan tanıdığım yanıltmaz beni daha önceki 3 alımda olduğu gibi kardeşim.. Velhasıl EEM alınmıyacak dsi ye

11 Ağustos 2017 16:13

adem2149
Aday Memur

Bak polemik yaratmak için söylemiyorum umudunu kırmak istemiyorum ancak ilana çıkınca profil isminle konu açıp hatırlatacam sana güzel kardeşim :) emin olmasam konuşmam genel müdürlükte 25 yıldır personel daire başkanlığında çalışan tanıdığım yanıltmaz beni daha önceki 3 alımda olduğu gibi kardeşim.. Velhasıl EEM alınmıyacak dsi ye

Net sayı konusuna gelince ilana çıkmadan bir gün önce net sayıları netleştiriyorlar genel müdürün onayı alınıp dbp ye bildirilir o yüzden ilandan bir gün önce netleşir bana tahmini rakam söyledi ancak tahminleri yazıp yalancı çıkmak istemediğim için yazmadım

11 Ağustos 2017 16:16

adem2149
Aday Memur

Benim herkes arasın dememin sebebi DSİ yi sıkıştıştırıp bian önce ilana çıkmalarını sağlamak sonuç olarak maliye ve orman su işleri onayı verdi kasım atamasından ve kgm ddy alımlarından önce çıkması hepimizin menfaatine

11 Ağustos 2017 16:27

An.Apointed.Engineer
Kapalı

ziraat mühendisi ve büro personeli ağırlıklı olacağını düşünüyorum

chrtc, 1 ay önce - Alıntıya git

neden ?

11 Ağustos 2017 17:46

Zirr

Dsi ziraat muhendisi aliminda bolum sarti varmi acaba ?

11 Ağustos 2017 18:54

adem2149
Aday Memur

++++++

12 Ağustos 2017 08:35

adem2149
Aday Memur

güncellllll

12 Ağustos 2017 09:08

muhendishanim0123
Kapalı

Büro personeli

Makine mühendisi

İnşaat Mühendisi

Çevre Mühendisi

Jeoloji Mühendisi

Harita Mühendisi

Kimya Mühendisi

Ziraat Mühendisi

Su Ürünleri Mühendisi

Avukat

İnş teknikeri

Harita Teknikeri

Bilgisayar muhendisine ihtiyaç yokmuymus?

12 Ağustos 2017 11:20

Altnnn
Aday Memur

Arkadaşa katılıyorum. Net bir bilgi alınmadan paylaşılmaması gerektiğine.. şu veya bu bölümden kesin alınmayacak gibi net söylemleri merkezde çalışan kişiler bile söylemez

Toplam 180 mesaj
ANKET
Sizce, kamuda liyakat var mı?