Editörler : Pangaea

Üşenmez tente
Aday Memur
25 Ağustos 2017 18:14

.....

Çukurova üniversitesi din kültürü öğretmenliğini bu yıl bitirdim.Bizden sonra artık mezun vermeyecek.Biz son mezunlardık.Fakültedeki 50 ye yakın arkadaşlarla Turkuaz akademiye indirimli kaydolduk.İlk defa adını duyuyorduk.önceleri acabalarımız vardı dersler başladığında gördükki iyiki de turkuazı seçmişiz.hem gy-gk de hem eğitim bilimlerindeki hocalar alanında harikaydı diyebilirim.Öabtde 5 farklı hocadan dersleri dinledik.fena degillerdi.Marmara üniversitesinden gelen doç.ler iyiydi.P121 de ben ve arkadaşlarımın 6 sı Türkiyede branşımızda ilk 50 nin içindeyiz.

Bu dersanenin reklamını yapıyorum çünkü gerçekten işlerinde çok iyiler.Diğer yerleri tanımıyorum onlar hakkında yorum yapamam. Farklı branşlardaki arkadaşlarım bir kaç dersaneye gitti kimi memnundu kimi memnun değildi.Memnuniyet göreceli bir kavram sonuçta...Şubattaki mülakatta atanırım inşalllah

ecem498
Aday Memur
25 Ağustos 2017 21:04

Arkadaşlar Turkuaz Akademiye SAKIN GİTMEYİN! 2015 yılında oradaydım ve çok pişman oldum. Verdikleri sozlerinin hicbirini tutmadilar. Genel tekrar hic yoktu. Çalışma salonu dedikleri yerde sıralara tanımadığın insanlarla yanyana oturtuyorlar, klima acmamak icin yeni sınıf acmiyorlardi. Klima sesini takip edip kapattiriyorlardi. HİÇBİR SORUYU TUTTURAMADILAR. Adanada tarihte bir numarayim diyen Turan Hoca hiç soru tutturamadi. Hicbir hoca derse hakim degildi ve hocalarin bazıları götürdüğün soruyu cozemiyor ve seni geçiştiriyordu.ÖABT icin biyoloji hocasi diye getirdikleri kişi YGS düzeyi anlatip gitti ve hicbir soru tarzini yakalayamadi. Akşam 6-7 gibi ders çalışanları kapatıyoruz deyip gonderiyorlardi. Sabah da öğrenciler kursun önünde açılması icin 1 saat bekliyordu. Buralara turkuazla ilgili olumlu yorum yazanlar hep kendileri. Sekretere benim yanimda 10-15 tane mail ac,memurlar.nete uye ol diyorlardi. SAKIN GİTMEYİN! BEN ÇOK PİSMANİM! BURADAKİ YORUMLARA KANMAYIN!

Fazlı Koç
Aday Memur
26 Ağustos 2017 17:07

ECEM HANIM GİTTİĞİNİZİ BELİRTİĞİNİZ KURUMDAKİ TÜM OLUMSUZLUKLARI KENDİNİZE GÖRE ANLATMIŞSINIZ DA SİZİN TROL OLDUĞUNUZ , BU YERİN ÖĞRENCİSİ OLMADIĞINIZ ÇOK BELLİ .

HANGİ YETKİLİLER ÖĞRENCİSİNİN YANINDA SEKRETERLERİNİNE MEMURLAR

NETE ÜYE OLACAĞIZ 10-15 TANE MAİL AÇ DER Kİ .

HİÇ SAMİMİ DEĞİLSİNİZ.

Fazlı Koç
Aday Memur
26 Ağustos 2017 17:09

BİR ÇOK İNSAN ELEŞTİRSE DE BEN MURAT IN EĞİTİMİNİ BEĞENİYORUM.SERİ BİÇİMDE DERSLER YAPILIYOR.

ejder000
Aday Memur
30 Ağustos 2017 15:13

Ben altınellere kız arkadaşım turkuaz a yazıldı.ben 71 aldım. sevgilim 84 aldı p121den.Beraber ders çalışamayacağımızı düşünmüştük o nedenle farklı kurslara yazıldık.ben yanlış yere gitmişim

:-(

Kız arkadaşımı ne zaman almaya gitsem sürekli öğretmenlerle soru çözdürüyordu. Tüm hocalar ordaydı.bizm kursta hocaları ara ki bulasın.şube şube dolaşıyorlar yada sürekli derste oluyorlar.Ben tekrar kursa turkuaz a yazıldım.yapacak bir şeyim yok.

Bu arada dersaneyi görmesem ,sevgilim orada olmasa ecem isimli bayana inanacağım.Neden yalan bilgiler yazarr ki bir insan .belki icralık olmuştur .Aman Neyse ne .

omerme
Aday Memur
30 Ağustos 2017 15:17

Her yeri iyice araştırın arkadaşlar.Kim ne veriyor detaylar çok önemli

ecem498
Aday Memur
03 Eylül 2017 21:20

Ne icraligi pardon? Ben taksitlerimi bi gün gecirmeden ödemiştim. Hala turkuaz reklami yapiyorsunuz.Ramazan hoca olduğunuz çok belli . lütfen artik vebal almayın bizi yaktiniz baskalarini da yakmayin.

ejder000, 7 yıl önce

Ben altınellere kız arkadaşım turkuaz a yazıldı.ben 71 aldım. sevgilim 84 aldı p121den.Beraber ders çalışamayacağımızı düşünmüştük o nedenle farklı kurslara yazıldık.ben yanlış yere gitmişim

:-(

Kız arkadaşımı ne zaman almaya gitsem sürekli öğretmenlerle soru çözdürüyordu. Tüm hocalar ordaydı.bizm kursta hocaları ara ki bulasın.şube şube dolaşıyorlar yada sürekli derste oluyorlar.Ben tekrar kursa turkuaz a yazıldım.yapacak bir şeyim yok.

Bu arada dersaneyi görmesem ,sevgilim orada olmasa ecem isimli bayana inanacağım.Neden yalan bilgiler yazarr ki bir insan .belki icralık olmuştur .Aman Neyse ne .

agresıfı
Aday Memur
09 Eylül 2017 14:10

forum sitesine bakıpta dersaneye yazılacak kadar kimse salak değildir. gidip iyice araştırmalı insan.

burnundan akan
Aday Memur
09 Eylül 2017 14:14

8 aylık süreçte yoğun tempoyla zorla biten KPSS eğitimini, 4 aylık eğitim verip

EKİM ? OCAK grubu ve ŞUBAT- HAZİRAN grubu diye 2 kez kurs açıp 2 kez para kazanan ,

dersler bitince dershane bitti, arada ek derse gelin diyen, ek derslere gidince sınıf bulunamayan

ya da hocası yeni gruba girdiği için ek derslerin yapılamadığı kurum MURAT?tır.

4 Aylık eğitimin kazananı kimdir ? SORGULA

sok rates01
Aday Memur
09 Eylül 2017 14:20

heyy hattt kulak

kesilin şu garibe iki çift lafım var size..

bilhassa kpss ye

hazırlanan gardaşlarım şunu bilinz ki başarıyı

kurs, dersane, tersane, değil hoca getirir hoca.

sözüm param çooq gardaş ille de ben dersaneye gidecem diyenlere)

kulak kesilin öyleyse; cam geçirilmiş dev yerasa binalar, gökdelenler,

ışıltılı ortamlar, , lüks kantinler, karılı-kızlı ortamlar,

kayıt bürolarına oturtulmuş güzel, alımlı hatunlar,

"kurumsallaşmışız" lafları, SAKIN AMA SAKIN GÖZÜNÜZÜ BOYAMASINA İZİN VERMEYİN

ARKADAŞLAR. Hoca kadrosunu

isim isim almadan hiçbir dersaneye kayıt yaptırmayın.

saz arkadası
Aday Memur
11 Eylül 2017 11:59

Altınellerin sözüne sakın itibar etmeyin yazılırken sınıf 26 kişilik dediler dersler başladı her gün öğrenci sayısı arttı.ayakta ders dinleyen arkadaşlarım oldu.kimya öabtmize etüd merkezinde çalışan soru bile çözemeyen bir kişi girdi.ders çalışma salonu sıkıntılı bide .ismine inanıp ucuz diye gitmiştim.

pinkydream
Aday Memur
13 Eylül 2017 16:08

Merhaba Adana da kpss hazırlanan arkadaşlar. ben Adana da Doruk ta LYS de dershanecilik yaptım. Sonunda MEB e öğretmen olarak atandım Turkuaz Akademiden. Şimdi Şanlı Urfa da matematik öğretmeniyim..Adana da LYS dershanelerinde çalışan öğretmenlerin kpss de atanmak için gittikleri adrestir burası.

öğretmen adayları veya memur adayları dershaneye gitsem mi gitmesem mi? dershaneye vereceğim ücret boşa mı gidecek? dershaneden verim alabilir miyim? evde mi daha iyi hazırlanırım yoksa dershanede mi? bu düşünceler sınava hazırlanan kişileri telaşa düşürür ve en iyi kurumu bulmak için arayışa çıkarlar. amacınız kazanmaksa eğer, ki kazanmak için dershaneye gidiyorsunuz.Konuşacak çok şeyim var. ama kısa kısa belirteyim...

En önemli kısım psikolojin devamlı iyi olacak. bu sınav küçümsenecek bir sınav değil. rakiplerin seninle aynı ayarda insanlar. onlardan atanabilemen için bir konuda başarı olman gerekiyor oda kpss. O zaman bu sınava en çok değeri veren en çok çalışan bu sınavı kazanıyor.

Gideceğiniz dershanenin ciddi bir dershane olmasına dikkat edin,dershane size ders programı hazırlar hangii dersten hangi hoca görevli onu belirler rehber öğretmenini, koordinasyonu ayarlar. gerisi size kalmış. şu dershane kötü bu dershane iyi diyen arkadaşlarım. kendilerini kandırıyor. dershane arıyorsan önce kendine bak hangi derslerin zayıf ona göre dershane ara. adam dershaneye ismi var diye yazılıyor iyi diyorlar da o yüzden. senin sıkıntın matematikse matematik öğretmenini sor. eğer cevap veremiyorsa kurum demek ki mat. öğretmenini ayarlıyamamıştır. her yerde öğretmen fazlalığı olduğu için elbet bulurum şu kayıtları alıp kasayı doldurayım bulurum düşüncesi vardır. siz eksik olduğunuz branşa göre dersleri ayarlıyabilen kurumlara bakın. siz dershaneyi zorlayacaksınız orası özel bir kurum, anlamadığınız konularda sorularda hocalarınızı sıkıştırın öf püf ederse idareyle görüşün gerekirse kaydınızı ordan alın. siz istemedikten sonra hoca gelip sana oğlum, kızım sen bu konuyu anlamamışsın gel sana anlatayım demez yeni açılan kursları tafsiye etmem. busene deneme tahtası olursunuz. bu sene kpssye hazırlanan çok öğrenci var. kurslar para kapısı olarak görüyor kpss kurslarını.

süper memur
Aday Memur
14 Eylül 2017 14:55

Dersane dolaşmaktan ayagımda derman kalmadı.Kime gitsem bizden başkası iyi değil diyor.Benim için hocalarla beraber soru çözebilmem.ders anlatımının çok önemi yok.her yerle ilgili not tuttum.en iddaalı Turkuaz geldi

konuk091
Aday Memur
14 Eylül 2017 14:57

kpss kursuna gitmeni tavsiye etmem az bir temelin var ise çözümlü sorubankaları al ve evde kendin çalış daha sağlıklı olur

16 Eylül 2017 15:53

alani ne yapacagiz peki̇

alaattinturuncu
Aday Memur
20 Eylül 2017 13:21

Turkuaz akademide bir tarihçi olacak, arkadaşım. Ölüyü bile diriltecek şekilde ders anlatır. hiç temeli olmayan bir kişi(ben) ondan dinlediğim tarihle 25 net yaptım .Hocanın Turan dı, tek geçerim..heralde matematiğede girse 30- da 27 yaparım:)).

orhan yüksel
Aday Memur
20 Eylül 2017 17:28

Arkadaslar ben Turkuaz akademiye kayit yaptirdim gecen hafta, Erkan-murat ve altıneller le de gorustum ama bana istedigim guveni veremediler

nedense. Amacim evde rahat calisamadigim icin kendime calisma

ortami bulmakti Turkuaz dışındaki bu 3 dersanede o sekilde alanlarinin

olmadigini bos

sinif bulursam

ekstra calsabilecegimi soyledi. Turkuaz ın hocalarıylanın inanılmaz ilğili

olduklarını sürekli birebir dersler yaptıklarını geçen yıl

oraya giden ve 88 puan alan önlisans mezunu kuzenimi ziyaretine

gittiğimde sürekli görüyordum. Dogru karar verdigimi düşünüyorum.Herkese

basarilar

dilerim..

ecem498
Aday Memur
21 Eylül 2017 19:08

Hayirdir Ramazan Hocam kayit olan ogrenci pek yok heralde hala dersanede egitime de baslamamissiniz burada haka reklama devam :D

orhan yüksel, 7 yıl önce

Arkadaslar ben Turkuaz akademiye kayit yaptirdim gecen hafta, Erkan-murat ve altıneller le de gorustum ama bana istedigim guveni veremediler

nedense. Amacim evde rahat calisamadigim icin kendime calisma

ortami bulmakti Turkuaz dışındaki bu 3 dersanede o sekilde alanlarinin

olmadigini bos

sinif bulursam

ekstra calsabilecegimi soyledi. Turkuaz ın hocalarıylanın inanılmaz ilğili

olduklarını sürekli birebir dersler yaptıklarını geçen yıl

oraya giden ve 88 puan alan önlisans mezunu kuzenimi ziyaretine

gittiğimde sürekli görüyordum. Dogru karar verdigimi düşünüyorum.Herkese

basarilar

dilerim..

musallat01
Aday Memur
24 Eylül 2017 15:13

Tüm fakülte harıl harıl ders çalışıyor.Okul dersleri staj pek önemli değil zaten geçeriz.önemli olan kpss.Dershaneye gitmeyen öğrenci yok gibi.

yusufcay
Aday Memur
27 Eylül 2017 17:10

KAMUYA 100.000 PERSONEL ALINACAK

Toplam 69 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi