Editörler : Pangaea
13 Ağustos 2017 03:31

Komisyon mağduru öğretmenlere ek 10 bin atama olmalı

Memurlar.net yöneticilerine sesleniyorum.mülakat puanımız 6 ay geçerli ve henüz 2017 mülakatının tarihi bile verilmedi.bu sene içinde bize son bir atama şansı verilmeli.bizi mağdur eden komisyonların verdikleri +30 lu puanlar ortada.küsüratlarla atanamayan binlerce öğretmeniz biz.buna sessiz kalmamızı oturup bi sonraki alımı beklememizi istiyorlar.her yerlere yazdık ama lütfen siz de dikkate alın haber yapın..arkadaşlar destek olun...

BenBirNickim
Kapalı
13 Ağustos 2017 08:33

+30puanli atamalar ve torpilli atamalar iptal edlisin size hakkiniz geri verilsin bunun altına imzamı atarım ancak 2017 sinavi yapildi 2017 lilerin kontenjanindan atama yapilirsa buna karsi cikarim. Zaten 2017 icin suan sadece 10 bin atama var eminim bununda 7500 ü sadece 3-4 bransa dagilir diger branslara kus kadar alim yapilir onuda 2016 ile bölüşürsek ne kalir

BenBirNickim
Kapalı
13 Ağustos 2017 08:35

Her atamada birileri mağdur oluyor birilerinin hakki hep yeniyor, yıllardir kpss girerim daha adaletli bir alim bir dagilim görmedim

Cat Freak
Aday Memur
13 Ağustos 2017 15:33

Valla siz de haklısınız hocam ne diyim hepimiz için hayırlısı artık

BenBirNickim, 7 yıl önce

Her atamada birileri mağdur oluyor birilerinin hakki hep yeniyor, yıllardir kpss girerim daha adaletli bir alim bir dagilim görmedim

Toplam 3 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi