Editörler : F16 Gökçen
14 Ağustos 2017 16:11

Yuksek lisans yardim acil

Yuksek lisans yapan ya dayapmis arkadaslar yardimci olabilirler mi? Ales ve uds yada yds cok zormu diploma notum 2.50 alesten ve yds den yuksek alamazsam kabul edilmezmiyim y.lisansa

ssenkrad
Memur
14 Ağustos 2017 16:26

Merhaba damla hanım. Tezsiz yüksek lisansta hiç biri gerekli değil ama tezsiz yüksek lisans ücretlidir ve akademik kariyer için tercih edilmez. Tezli yüksek lisans için ise ales ve bazı üniversitelerde yds puanı hatta diploma notu gereklidir. Bu koşullar başvuracağınız üniversitelere göre değişir. Yapmanız gereken yüksek lisans için başvuru yapmanız gereken üniversitenin başvuru koşullarına bakmaktır. Kolay gelsin.

Damla127
Aday Memur
14 Ağustos 2017 17:44

Anladım cok teşekkür ederim cevap icin ?

ssenkrad, 7 yıl önce

Merhaba damla hanım. Tezsiz yüksek lisansta hiç biri gerekli değil ama tezsiz yüksek lisans ücretlidir ve akademik kariyer için tercih edilmez. Tezli yüksek lisans için ise ales ve bazı üniversitelerde yds puanı hatta diploma notu gereklidir. Bu koşullar başvuracağınız üniversitelere göre değişir. Yapmanız gereken yüksek lisans için başvuru yapmanız gereken üniversitenin başvuru koşullarına bakmaktır. Kolay gelsin.

Damla127
Aday Memur
03 Eylül 2017 11:37

Hemsirelik btrdim ama ogretim gorevlisi olmak istemiyorum sozce tezsiz mi yapmaliyim

ssenkrad, 7 yıl önce

Toplam 3 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi