Editörler : swat3410
14 Ağustos 2017 19:46

Bayan polislerin sorunları

Bayan polis arkadaşlar burada toplanalım lütfen..Taleplerimizi ve sorunlarımızı ayrıca çözüm önerilerimizi yapalım..İyi çalışmalar diliyorum..

filinta32
Aday Memur
14 Ağustos 2017 19:57

ne sorununuz var mış?

yasin kızılırmak
Aday Memur
14 Ağustos 2017 20:00

Kadın polislerin sorunları : http://www.kisa.link/63ML

pintiko
Yasaklı
14 Ağustos 2017 20:05

hiçbir iş yapmadan 4 bin alıyolar. zaten şehitte olmuyolar genellikle. kesinlikle katılıyorum.

gibi sıg ve aptalca bir yorum ben yaparmıyım, beni bilen bilir.

1- türkiye'de kadın olmak başlı başına bir sorun. dolayısıyla kadın polislerin sorunlarının olmama ihtimali yok. ama kadınlar evde oturmalı. yapamayan evde otursun.zaten erkeğe bile iş yok. welcome to ortadogu.

filinta32, 7 yıl önce

ne sorununuz var mış?

hulyaaa00
Şef
14 Ağustos 2017 20:11

12 saate yakın çalışıyorum özel sektörde 2300 maaş alıyorum sadece pazar günleri tatilimiz var.Özel sektörün sıkıntılarından bahsetmeme gerek yok

peki bayan polislerin ne gibi sorunları varmış çok merak ediyorum ya bu bayanları bırakın asgari ücrete çalışsınlar sorun neymiş görsünler

valla kimse darılmasın da bu ülkede kadın olmak çok zor evet ama mücadele ediyoruz polis olmuşsunuz iş garantiniz var bir de polislik gibi meslekte kadınların çoğu idari işlere bakıyor aldığınız para ülke şartlarına göre çok çok iyi şükür edin halinize

filinta32
Aday Memur
14 Ağustos 2017 20:13

hülya hanım katılıyorum size...tebrik ederim şükür gerek..

TOLEDO 13
Yasaklı
14 Ağustos 2017 20:13

Bir bayan polis gelipte burda boyle bir sayfa acmaz biraz saksiyi calistirin.

Abazanin biri gelip form aciyor ki birini dusurebilirmiyim diye.

Cezam bugun bitti agzimi bozdurmayin.

Eyyyu editor sende kapat bu sayfayi...

filinta32
Aday Memur
14 Ağustos 2017 20:14

:)

efeege37
Memur
14 Ağustos 2017 20:17

Hülya hanım polis devlet memuru neden asgari ücretle çalışsın ki asgari ücretle çakışacak olsa okumaz, gayret etmez, polis olmaz ve özel sektörde asgari ücretli bi işte çalışırdı.

hulyaaa00, 7 yıl önce

12 saate yakın çalışıyorum özel sektörde 2300 maaş alıyorum sadece pazar günleri tatilimiz var.Özel sektörün sıkıntılarından bahsetmeme gerek yok

peki bayan polislerin ne gibi sorunları varmış çok merak ediyorum ya bu bayanları bırakın asgari ücrete çalışsınlar sorun neymiş görsünler

valla kimse darılmasın da bu ülkede kadın olmak çok zor evet ama mücadele ediyoruz polis olmuşsunuz iş garantiniz var bir de polislik gibi meslekte kadınların çoğu idari işlere bakıyor aldığınız para ülke şartlarına göre çok çok iyi şükür edin halinize

kevser mutlu
Aday Memur
14 Ağustos 2017 20:24

yuhh..kafa nereye ...

TOLEDO 13, 7 yıl önce

Bir bayan polis gelipte burda boyle bir sayfa acmaz biraz saksiyi calistirin.

Abazanin biri gelip form aciyor ki birini dusurebilirmiyim diye.

Cezam bugun bitti agzimi bozdurmayin.

Eyyyu editor sende kapat bu sayfayi...

TOLEDO 13
Yasaklı
14 Ağustos 2017 20:36

Ne oldu abazan erkek oldugun ve niyetin ortaya cikto diye uzuldun mu defol git ana avrat baslayacam birazdan

kevser mutlu, 7 yıl önce

yuhh..kafa nereye ...

filinta32
Aday Memur
14 Ağustos 2017 22:50

ben şahsen bayanların polis olmasından yanayım.bayan polislerin avantajları çok bir erkeğe göre..bayanlar büroda çalışırken ( tabi geneli değil ) erkekler dışarda çalışır ve maaşları aynı erkek hastalanır rapor alamaz ama bayanın böyle bir sıkıntısı yok çocuk bakma izni,süt izni,doğum izni,ücretsiz izin saymakla bitmez..yani burda bayanın avantajlarını sayamam.

kevser mutlu, 7 yıl önce

yuhh..kafa nereye ...

TOLEDO 13
Yasaklı
14 Ağustos 2017 23:04

Kardes su trole cvp yazma niyeti belli abazanin...

filinta32, 7 yıl önce

ben şahsen bayanların polis olmasından yanayım.bayan polislerin avantajları çok bir erkeğe göre..bayanlar büroda çalışırken ( tabi geneli değil ) erkekler dışarda çalışır ve maaşları aynı erkek hastalanır rapor alamaz ama bayanın böyle bir sıkıntısı yok çocuk bakma izni,süt izni,doğum izni,ücretsiz izin saymakla bitmez..yani burda bayanın avantajlarını sayamam.

polhuseyin
Kapalı
14 Ağustos 2017 23:10

kevser hanım!!! ya da beymi desem bilmem ki..herneyse..teşkilatımızda hiçbir bayan polis meslektaşımız kalkıp ta böyle bir başlık açmaz..her kimsen git o olmayan beynini başka işlerde çalıştır.ok.

polhuseyin
Kapalı
14 Ağustos 2017 23:13

hülya sende dokundurmuşsun hafiften..okusaydın çabalasaydın sende polis olsaydın..seni tutan neydi..herşeyin bir bedeli var..polis olmak kolay mı sanıyordun..her yoldan geçeni de polis yapmıyorlar hatırlatırım

hulyaaa00, 7 yıl önce

hulyaaa00
Şef
15 Ağustos 2017 08:57

Beyefendi okusaydın demişsin de pardon hangi polis çok donanımlı acaba atanamayan düzgün bir işi olmayan herkes polis oluyor sonra da sorunları varmış deniyor.Ben okudum hem de iyi birokul ve bölümden mezun oldum 2016 KPSS puanım 84 yds 63

Hani öyle bir yazmışsınız ki polis olmak için yıllarca dirsek çürütülüyor,altı üstü 60 KPSS hadi bayanlarda 65 olsun

Ben polis olmak istemedim istemiyorum da amacım b grubundan iyi bir kuruma atanmak maalesef mülakatla alımlar önümüzü tıkıyor neler döndüğünü hepimiz biliyoruz.

Demek istediğim 65 puanla iş garantin var 4 bin maaşın var çoğunluğu masa başı evrak işlerine bakıyor ama yine de şikayetçi o zaman girmeseydin daha çok çalışıp daha yüksek puan alıp memur olsaydın

polhuseyin, 7 yıl önce

hülya sende dokundurmuşsun hafiften..okusaydın çabalasaydın sende polis olsaydın..seni tutan neydi..herşeyin bir bedeli var..polis olmak kolay mı sanıyordun..her yoldan geçeni de polis yapmıyorlar hatırlatırım

coskunlar
Kapalı
15 Ağustos 2017 09:59

lan ateist herif sendemi polis oldun olm seni bulup ağlatarak kelimei şahadet getirtecem

pintiko, 7 yıl önce

hiçbir iş yapmadan 4 bin alıyolar. zaten şehitte olmuyolar genellikle. kesinlikle katılıyorum.

gibi sıg ve aptalca bir yorum ben yaparmıyım, beni bilen bilir.

1- türkiye'de kadın olmak başlı başına bir sorun. dolayısıyla kadın polislerin sorunlarının olmama ihtimali yok. ama kadınlar evde oturmalı. yapamayan evde otursun.zaten erkeğe bile iş yok. welcome to ortadogu.

coskunlar
Kapalı
15 Ağustos 2017 10:05

bayan polis bayanların üst aramasını yapar ve büroda çalışır zor iş yapmaz bence güzel para arka sokaklardaki gibi uçan kaçan bayan polis yoktur aslında 54 de (komuta merkezi) bi aylin olsa işler süper yürürdü xD

Afran-86
Aday Memur
15 Ağustos 2017 13:53

Polisler de aşağı yukarı aynı şartlarda çalışıyor. Neden aynı işi yapıp da yarı maaş alıyorsun. Sorduğum için kusura bakma çok donanımlı hanımefendi

hulyaaa00, 7 yıl önce

Beyefendi okusaydın demişsin de pardon hangi polis çok donanımlı acaba atanamayan düzgün bir işi olmayan herkes polis oluyor sonra da sorunları varmış deniyor.Ben okudum hem de iyi birokul ve bölümden mezun oldum 2016 KPSS puanım 84 yds 63

Hani öyle bir yazmışsınız ki polis olmak için yıllarca dirsek çürütülüyor,altı üstü 60 KPSS hadi bayanlarda 65 olsun

Ben polis olmak istemedim istemiyorum da amacım b grubundan iyi bir kuruma atanmak maalesef mülakatla alımlar önümüzü tıkıyor neler döndüğünü hepimiz biliyoruz.

Demek istediğim 65 puanla iş garantin var 4 bin maaşın var çoğunluğu masa başı evrak işlerine bakıyor ama yine de şikayetçi o zaman girmeseydin daha çok çalışıp daha yüksek puan alıp memur olsaydın

filinta32
Aday Memur
15 Ağustos 2017 14:26

arkadaşlar burda kimse polis ile askeri diğer mesleklerle kıyaslamasın hele özel sektörle hiç kıyaslamasın..her mesleğin zorlukları var ama polislik ve askerlik kadar riskli değil en azından. belki kıçınızdan ter akıyor ama ölümle burun buruna gelmiyorsunuz siz tatillerdeyken gece uykunuzdayken polis ve asker siz rahat uyuyun diye şehit oluyor.bana kalkıp masa başı iş yapıp kendi sorunlarınızı polislerle kıyaslamayın.hele bi barut kokusu ve şarapnel parçası yiyin ondan sonra neyin ne olduğunu görün.Polislik mesleği onurlu ve gururlu bir meslektir öyle kpss puanıyla girip polis olmakla iş bitmiyor ..nice asker polis biliyorum ki yaralandığı halde tekrar rapor almayıp operasyon bölgesine dönüyor ve şehit olacağını bile bile gidiyor..tekrar söylüyorum polislik ve askerlik görevini diğer mesleklerle kıyaslamayın.

polhuseyin
Kapalı
15 Ağustos 2017 18:23

sende az cahillikte var sanırım..herneyse fazla tartışmaya girmeden şuan polis olan arkadaşların büyük bölümü yüksek okul mezunu hatta lisans mezunlarından polis alıyorlar kısa dönem yetiştirmek için..benle tartışma yaparken az da araştırma yap polislik için..sanırsam boşta gezen birisin hiçbir işe girememiş asgari ücretle fabrikada çalışan birisin.polis olana kadar da dirsek çürüttüm merak etme..ilkokuldan polis almıyorlar :) bir diğer konu benim tanıdığım birçok lisans mezunu arkadaş polis olmak için başvurdu sınavlara da girdi ama kazanamadılar..neymiş senin anlattığın gibi basit değilmiş değilmi..kolaysa buyur gir bakayım nasıl girecen..salalama kolay ordan öyle :D

hulyaaa00, 7 yıl önce

Toplam 55 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi