Editörler : Pangaea
14 Ağustos 2017 23:07

Etüt merkezleri

Merhaba öğretmen arkadaşlarım. Ben bu sene sınıf öğretmenliğinden mezun oldum 3.20 not ortalamam var bu aralar iş aramaktaydım ailemle yaşıyorum ve emekli babama biraz olsun destek olmak istiyorum. Malum 2016 kpss li arkadaşların atamaları yeni oldu hayırlı uğurlu olsun. Darısı bizlere olur inşallah da ne zamana allah bilir.... Atanana kadar bir etüt merkezinde çalışmaya karar verdim. Adana'da yaşıyorum ama pek çevrem yoktur. Nasıl başvurulur ne zaman gitmeliyim geç olmadan okullar açılmadan temiz bir etüt merkezinde sınıf öğretmeni olarak kendimi geliştirmek istiyorum. Bir yandan da kpss ye tekrar hazırlanacağım tabi. Daha önce çalışanınız oldu mu bana biraz bilgi verirseniz sevinirim.

Not: Daha önce hiçbir kurumda çalışmadım ilk iş deneyimim olacak.

Güven00
Daire Başkanı
14 Ağustos 2017 23:39

Etüt merkezleri ve dershaneler kapandı. Seneye de temel liseler kapanıyor. Tek şansınız şu an için özel okullar. Bir de ücretli öğretmenlik (kölelik) var.

Ogrtmnhnmm
Memur
14 Ağustos 2017 23:48

Hocam etüt merkezlerine kayıtlar devam ediyor diye reklamlar görüyorum kapanıyor olsa neden yeni kayıt alsınlar

Güven00, 7 yıl önce

Etüt merkezleri ve dershaneler kapandı. Seneye de temel liseler kapanıyor. Tek şansınız şu an için özel okullar. Bir de ücretli öğretmenlik (kölelik) var.

Güven00
Daire Başkanı
15 Ağustos 2017 00:46

O reklamı veren yerlerden birinin sekreteri durumun belli olmadığını ve büyük ihtimal kapanacaklarını söylüyor.

Ogrtmnhnmm, 7 yıl önce

Hocam etüt merkezlerine kayıtlar devam ediyor diye reklamlar görüyorum kapanıyor olsa neden yeni kayıt alsınlar

dundarbeyguneribey
Daire Başkanı
15 Ağustos 2017 01:12

biran evvel kapansın 40a yakın temel liseye cv gönderdim insan bir geri dönüş yapar. amele pazarında vasıf işçi yok öğretmen var senin karşında alamıyorsan bile şu anda ihtiyacımız yok falan dersin insan gibi. kapansında görsünler bakalım o egoyla ne iş yapacaklar.

Toplam 4 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi