Editörler : "eskiyara"Pangaea

Muallimehanımm
Aday Memur
18 Ağustos 2017 23:50

Hangi ile gidersem gideyim kiralayacagimiz tüm evler öğretmenlere ait çıkıyor bence Turkiye koşullarında gayet iyi kazanıyor öğretmen ne kadar derse girdiyse onun karşılığını alıyor hatta bazı bolum mezunları fazla fazla aliyor hicbir öğretmenin eğitimdeki eksikliklerden yapılması gerekenlerden daha iyiye nasıl goturulebileceginden bahsettiğini duymadım varsa yoksa maaşımız düşük ortaya çıkardığımız gerçekten birşeyler olsaydı eğitim sistemi çok daha iyi olurdu şükredelim üretelim sonra karşılığını bekleyelim.

sabotajjj
Daire Başkanı
19 Ağustos 2017 09:26

Öğretmen düşmanı pis mahkukat defol git bu forumdan.

SorunCevaplayıN, 7 yıl önce

Bende ogretmenim haftalik 40 saat derse giriyorum kurslarla birlikte 3 bin maas 2 bin de ek ders aliyorum 5 bin lira yapıyor. Hemde sadece 40 saat calisarak turkiyr standardinda iyi para . Hak ettigimi aliyorum. Bence maas iyi allah bu halimizi aratmasin

sfrn273
Aday Memur
19 Ağustos 2017 10:18

Aratmasın tabi hocam ama bahsettiğiniz maaşı almak için ben haftanın altı günü çalışarak akşam 6dan sonra evime gitmem gerekiyor yada haftanın 7 günü çalışıp hafta içi kurs vermemem gerekiyor eğer okulum birde boş gün vermiyorsa ohh ne ala bahsettiğim 2 düzende de çalıştım boş günsüz yaklaşık 2.5bin ek ders aldığımda oldu çok şükür borcumuda ödedim düğünümüde yaptım ama aması şu her zaman bu yoğunlukta çalışamayız herkese bu kadar ek ders düşmez yıl içinde yaşadığım yorgunluğu ben biliyorum o yüzden ek dersle aldığımız kısmı saymayalım her zaman ve herkes için geçerli bi durum değil net maaş bizim asıl halimizdir ek dersse ciddi ciddi fazladan emek vererek aldığımız kısım

SorunCevaplayıN, 7 yıl önce

Bende ogretmenim haftalik 40 saat derse giriyorum kurslarla birlikte 3 bin maas 2 bin de ek ders aliyorum 5 bin lira yapıyor. Hemde sadece 40 saat calisarak turkiyr standardinda iyi para . Hak ettigimi aliyorum. Bence maas iyi allah bu halimizi aratmasin

mfath
Şube Müdürü
19 Ağustos 2017 10:31

Ben hiç görmedim ama fakat 1 milyara kirada oturuyorum ev arıyorum 1 milyar diğer baktığım evler ev sahiplerinde hiç insaf kalmamış kirayı da elden istiyorlar vergi vermemek için genellemeniz Türkiye genelinde geçerli olmadığı ortada

Muallimehanımm, 7 yıl önce

Hangi ile gidersem gideyim kiralayacagimiz tüm evler öğretmenlere ait çıkıyor bence Turkiye koşullarında gayet iyi kazanıyor öğretmen ne kadar derse girdiyse onun karşılığını alıyor hatta bazı bolum mezunları fazla fazla aliyor hicbir öğretmenin eğitimdeki eksikliklerden yapılması gerekenlerden daha iyiye nasıl goturulebileceginden bahsettiğini duymadım varsa yoksa maaşımız düşük ortaya çıkardığımız gerçekten birşeyler olsaydı eğitim sistemi çok daha iyi olurdu şükredelim üretelim sonra karşılığını bekleyelim.

Toplam 24 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi