Editörler : hopaliSafak Vaktii
15 Ağustos 2017 11:30   

Eskişehirde eğitim bilimleri ve öabt dershanesi önerisi acil

Arkadaslar eskişehirde kurslar hakkında bilgim yok...İlköğretim matematik mezunuyum Eğitim bilimleri ve Öabt alanında iyi olan bir kurum önerisi yapabilirmisiniz acil !..

15 Ağustos 2017 18:10

Nemesis7
Kapalı

hangi üniversiteden mezunsun? atama sayınız cok fazla. mulakata katılma yuzdesi en dusuk bölüm de sizinki. isteyen herkes atanıyor nerdeyse. boş yere dersaneye para verme. gidersen de sadece alandan git. tavsiyem mufredatta olan konuların lise matematik alan bilgisi kitabından calısman

16 Ağustos 2017 11:30

kubra vtnsvr
Aday Memur

kendi çalışmamla yapabilirmiyim bilmiyorum biraz dsiplin olur diye düşünüyorum deneme sınavları vs gibi..sizin kurslar hakkında bilginiz varmı yada hocalar hakkında Eğitimdeyizde alan derslerine Hakan Efe girecekmiş diye duydum orayı düşünüyorum olursada dedğiniz gibi sadece alana giderim.Teşekkür ederim yardımınız için

09 Eylül 2017 20:57

eskisehirmurategitim

Merhabalar. Kpss için kurumumuzla görüşmeden karar vermemenizi öneririz. Saygılarımızla

10 Eylül 2017 00:37

antiansiklopedi
Aday Memur

Yargı akademiye git geçen yıl açıldı yenilendi. Orada Kadir Kısa hocayla görüş zaten başka yere gitmezsin

11 Eylül 2017 13:43

kubra vtnsvr
Aday Memur

merhaba arkadasşlar biraz gec gördüm ama eğitimdeyiz akademiyi önerdiler bana gidip görüştüm fakat karra veremedim alan veegitim hocaları cok saglam kişiler oldugunu söylediler arastırdım gerekten öyle sizce ne yapamlıyım ?

Toplam 5 mesaj
ANKET
Sizce, kamuda liyakat var mı?