Editörler : Mehmet BalciCüneyt Barışoglu
16 Ağustos 2017 13:20   

Bilgisayar programciligi bolumlerinden eskisehir anadolu universitesi 3 kisi aliyor

Arkadaslar sadece puan siralamasi ile alinacaktir ve calisma sarti aranmiyor calismak isteyen arkadaslar degerlendirebilir.

16 Ağustos 2017 13:28

mrvvshnnn
Aday Memur

Ben basvurdum

16 Ağustos 2017 13:57

newres
Aday Memur

Ben de başvurdum bakalım

16 Ağustos 2017 14:09

gökhan akın 10
Aday Memur

Posta yoluyla mi yapilacak basvurular

16 Ağustos 2017 14:16

newres
Aday Memur

şahsen yada posta yoluyla yazmışlar

16 Ağustos 2017 15:02

semateja
Aday Memur

Mesleki tecrübenin belirlenmesinde alanındaki tecrübe belgesi dikkate alınacaktır ibrasi bizim bölüm için geçerli değil demi arkadaşlar?

16 Ağustos 2017 17:44

akpssmagduruu
Şef

Kim kac puanla yazacak

16 Ağustos 2017 17:52

ozusaglam01
Aday Memur

arkadaşlar sormak istediğim bir şey var

1.Mesleki tecrübe belgesi ile birlikte Sosyal Güvenlik Kurumundan alınacak hizmet dökümü nereden alınıyor acaba

2.Öğrenim belgesi veya onaylı örneği derken orjinal diplomamı yoksa fotokopisini mi istiyorlar okuduğum ile mi gitmek lazım fotokopiyi onaylatmak için bilgilendirme için şimdide teşekkürler

16 Ağustos 2017 21:03

akpssmagduruu
Şef

arkadaşlar sormak istediğim bir şey var

1.Mesleki tecrübe belgesi ile birlikte Sosyal Güvenlik Kurumundan alınacak hizmet dökümü nereden alınıyor acaba

2.Öğrenim belgesi veya onaylı örneği derken orjinal diplomamı yoksa fotokopisini mi istiyorlar okuduğum ile mi gitmek lazım fotokopiyi onaylatmak için bilgilendirme için şimdide teşekkürler

ozusaglam01, 2 ay önce - Alıntıya git

Sadece fotokopi yetiyor onaylatmaniza gerek yok. Buro personeline basvuracaksaniz mesleki tecrube belgesine gerek yok. Teknikerler icinde 3 yil calistigini belgelemek dedigi icin calistigi yerlerde kesin onlara bir sertifika verilir onu birde yatan sigorta primlerine bakacaklardir. 3 yil olmus mu diye yani sigortasiz calistiysaniz 3 yil tecrubeden saymayacaklar. Aslinda onlar kurumda bulunan personelde vardir kadroya almak icinde acilmis olabilir

16 Ağustos 2017 21:54

ozusaglam01
Aday Memur

Sadece fotokopi yetiyor onaylatmaniza gerek yok. Buro personeline basvuracaksaniz mesleki tecrube belgesine gerek yok. Teknikerler icinde 3 yil calistigini belgelemek dedigi icin calistigi yerlerde kesin onlara bir sertifika verilir onu birde yatan sigorta primlerine bakacaklardir. 3 yil olmus mu diye yani sigortasiz calistiysaniz 3 yil tecrubeden saymayacaklar. Aslinda onlar kurumda bulunan personelde vardir kadroya almak icinde acilmis olabilir

akpssmagduruu, 2 ay önce - Alıntıya git

hocam büro personeli için başvuracagım bilgilendirmeniz için teşekkür ederim son bir konu hakkında daha bilgi almak istiyorum göremedim açıklama pdf de herhangi bir mülakat var mı yoksa 3 kişi alacaklarsa puan sıralamasına göre mi alıyorlar

16 Ağustos 2017 22:53

akpssmagduruu
Şef

Sadece puan siralamasi var. Mulakat yok

16 Ağustos 2017 22:54

akpssmagduruu
Şef

Kimler kac puanla basvuruyor ben 88 ile basvuracagim. 3 asil 3 yedek puan siralamasi olacak

17 Ağustos 2017 09:02

mrvvshnnn
Aday Memur

Akpss sen sgk ya basvurmadinmi gitmedinmi

17 Ağustos 2017 10:56

akpssmagduruu
Şef

Gitmedim

17 Ağustos 2017 11:32

mrvvshnnn
Aday Memur

Tamam kpss kardesim

17 Ağustos 2017 12:49

mrvvshnnn
Aday Memur

Adliye bilgi teknisyeni aliyor 16 hadi h

17 Ağustos 2017 16:07

mrvvshnnn
Aday Memur

Pardon bilgisayar deyilmis

19 Ağustos 2017 00:46

lurek
Şef

84 puan ile başvurdum sanırım boşuna koyduk 12.50 lira posta parası...

19 Ağustos 2017 11:47

Tutsak Ruhum
Aday Memur

Alllah'ım ne diplomaymis ya onaylat onaylat bitmiyo. Adalet bakanliği da onayli istiyo hemde komisyonca.

19 Ağustos 2017 13:39

lurek
Şef

Alllah'ım ne diplomaymis ya onaylat onaylat bitmiyo. Adalet bakanliği da onayli istiyo hemde komisyonca.

Tutsak Ruhum, 2 ay önce - Alıntıya git

ben e devletten öğrenim belgesi çıktısını aldım barkodlu geçerli değil mi yani e devletten alınan belgede geçerli değilse bu nasıl iştir arkadaşlar ...

19 Ağustos 2017 13:41

lurek
Şef

adalet bakanlığı mübaşir alımına başvuracak varmı bizim bölümden bilgisi olan varmı acaba. ..

Toplam 45 mesaj