Editörler : swat3410
«301302303304305306307308309310311312»

ofıca
Şube Müdürü
16 Kasım 2017 11:31

Savcının odasından kovulana kadar 2 güne bir durumu sormak için gidersen yirtinmis oluyorsun devrem

İmmoltalturk, 6 yıl önce

Nasıl yırtnlyor takipsizlik almak için devrem. Söyle de biraz da ben yrtnaym . Ben koparmadan brakmam

ahmeteymen4422
Şube Müdürü
16 Kasım 2017 11:37

Atana rahmet derler olay tam dabu kimsenin umrunda degiliz

Sabır. Şükür. Dua, 6 yıl önce

Yani sonuç itibariyle

Ancak yaşayan bilir

Takipsizlik almışız ihraç olmuşuz iade olmuşuz dava açılmış vs vs ne emniyettekilerin ne adliyedekilerin inanın umrumda değiliz ne desek boş

Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun

Aslanbey1453
Genel Müdür
16 Kasım 2017 12:02

Külliyeden/Saraydan işaret gelmeden pek açıklama olmaz gibi geliyor ya Hayırlısı bakalım. Komisyondan bi açıkama göreve iade hakların iadesi vs. bi karar gelirse İdareciler de bi rahatlama olur da Açıktan iadeler de hızlanır İNŞAALLAH...!!!

Safari 156, 6 yıl önce

Bugün ayın 15 i hani ohal komisyonu açıklama yapacaktı ihraç olan memurlar için

Hani sonrasında bizim gibi açıkta bekleyenler için bakanlık ve valilikler harekete gecebilirdi eeeer ne oldu yalan oldu tabii

Yazıklar olsun gerçekten hem suçu yokken ya da yanlisliklardan dolayı ihraç olan insanları umutlandiriyorlar hem de bizim gibi açıkta olanları umutlandiriyorlar

Sonuç beklemeye ve oyalanmaya devam arkadaşlar ohal bitene yada seçimler gelene kadar

DOĞRUCU 58
Aday Memur
16 Kasım 2017 12:23

e devrem ben senle ozelden gorustum yapman gerekenler8 yazdim adliye emniyete kalirsa gondermezler

Güzel insanlar yasadığım size içler acısı bir durumu aktarmak istiyorum

Adliyeye bir uğrayayım dedim konuşma sırasında takipsizlik kararını emniyete yolladınız mı 14aydır hala göreve iade edilmeyi beklemekteyim dedim yok dedi dedim bunların nasıl haberi olacak dilekçe yaz yollayalım dedi ya sabır diyorum içimden bir buçuk ay olmuş takipsizlik kararı verileli daha emniyetin durumdan haberi yok tenezzül edip yollamıyolar

Neyse dilekçeyi yazdım dedim bunlar bir aya evrakı ancak yollar takipsizlik kararını tekrar çıkartırıp il emniyet hukuk işlerine kendim ziyaretçi kartımı alıp kendim verdim

Düşünün işler nasıl yürüyor yorum sizlerin dostlar

Rabbim tüm masumların yar ve yardımcısı olsun inşallah

garip0621
Aday Memur
16 Kasım 2017 12:42

Vaziyet o ki torba yasa meclisten çıkmadan KHK ile ilgili bir gelişme yaşanmayacak. Tabi bu durumda açıktan iade ilede ilgili olumlu bir gelişme olmayacak sanırım. İnşallah hakkımızda hayırlısı olması dileğiyle...

celalabbas
Daire Başkanı
16 Kasım 2017 13:01

ulan gide gele savcıyla kanka oluyorduk az kalsın, akşam 11-12 maç var adam eksik gelir misin noktasına taşıdık işi şaka bi yana bizim savcı Allah razı olsun çok iyi biriydi, bizi gamze diye bir çömeze verdiler sonra, karı 30 yaşında var ya da yok gençten biri, it azarlar gibi azarlıyordu. odasına girdim boş bulundum oturdum koltuğa sen misin oturan bir azarladı bir azarladı, ağlamamak için zor tuttum kendimi en son dayanamadım koltuğunuzu eskittik savcı hanım ama her koltuk eninde sonunda eskir üzülmeyin dedim çıkarken, hala saydırıyodu bişeler. 30 yaşına gelmişin savcısın yüzüne bakan tek erkek zanlılar mahkumlar olunca fıttırıyorlar biraz. dikkatli ol derim.

İmmoltalturk, 6 yıl önce

Nasıl yırtnlyor takipsizlik almak için devrem. Söyle de biraz da ben yrtnaym . Ben koparmadan brakmam

İmmoltalturk
Kapalı
16 Kasım 2017 13:06

Ben en son iki Ekim de gittim 45 50 gün sonra gel dedi katip. Dosyam da yetkisizlikle başka ile gitmiş di.

Siz bu konuda tecrübelisinz galiba bu konuda ne düşünüyorsunuz peki. Neden 45 50 gün sonra gel demiş olabilir

celalabbas, 6 yıl önce

ulan gide gele savcıyla kanka oluyorduk az kalsın, akşam 11-12 maç var adam eksik gelir misin noktasına taşıdık işi şaka bi yana bizim savcı Allah razı olsun çok iyi biriydi, bizi gamze diye bir çömeze verdiler sonra, karı 30 yaşında var ya da yok gençten biri, it azarlar gibi azarlıyordu. odasına girdim boş bulundum oturdum koltuğa sen misin oturan bir azarladı bir azarladı, ağlamamak için zor tuttum kendimi en son dayanamadım koltuğunuzu eskittik savcı hanım ama her koltuk eninde sonunda eskir üzülmeyin dedim çıkarken, hala saydırıyodu bişeler. 30 yaşına gelmişin savcısın yüzüne bakan tek erkek zanlılar mahkumlar olunca fıttırıyorlar biraz. dikkatli ol derim.

16 Kasım 2017 13:09

Adliyeye gidiyorum ben masumum işte takipsizlik kararım neden iki gün nezarette yattım bir sene suçlu gibi çalıştığım karakola her hafta gidip İmza attım diyorum? cevap yok

Emniyete gidiyorum hukuk işlerine işte takipsizlik kararım bakın evrakta işte tam burada yazıyor idari soruşturma bulunmuyor hakkımda adli dosya da kapandı aylardır neden bekliyorum diyorum? suratıma bakıyor cevabı da benim vermemi bekliyor

Cimere bimere İçişleri Bakanlığına bilgi edinme başvurusu yaptım takipsizlik kararını yolladım yetmedi sayın İçişleri bakanına yazdım hakkımda aylardır adli ve idari bir soruşturma bulunmamasına rağmen neden halen göreve iade edilmediğimi saygılarımla öğrenmek istiyorum diyorum? cevap yok

Ne yapalım nerelere gidelim kime derdimizi anlatalım masum olduğumuz kanıtlandı şükürler olsun neyi bekliyoruz onu öğrenmek istiyorum diyorum haykırsakta sesimizi duyan kimse yok

Sabır Allah'ım

se2424
Genel Müdür
16 Kasım 2017 13:14

Partiye siyasilere gittinmi şefim

Adliyeye gidiyorum ben masumum işte takipsizlik kararım neden iki gün nezarette yattım bir sene suçlu gibi çalıştığım karakola her hafta gidip İmza attım diyorum? cevap yok

Emniyete gidiyorum hukuk işlerine işte takipsizlik kararım bakın evrakta işte tam burada yazıyor idari soruşturma bulunmuyor hakkımda adli dosya da kapandı aylardır neden bekliyorum diyorum? suratıma bakıyor cevabı da benim vermemi bekliyor

Cimere bimere İçişleri Bakanlığına bilgi edinme başvurusu yaptım takipsizlik kararını yolladım yetmedi sayın İçişleri bakanına yazdım hakkımda aylardır adli ve idari bir soruşturma bulunmamasına rağmen neden halen göreve iade edilmediğimi saygılarımla öğrenmek istiyorum diyorum? cevap yok

Ne yapalım nerelere gidelim kime derdimizi anlatalım masum olduğumuz kanıtlandı şükürler olsun neyi bekliyoruz onu öğrenmek istiyorum diyorum haykırsakta sesimizi duyan kimse yok

Sabır Allah'ım

16 Kasım 2017 13:18

En masumum diyen siyasetcisinden daha masumuz elhamdülillah onlarla hiç işim olmaz

Her devrin değil her devirde adam olmakta meziyet

se2424, 6 yıl önce

Beymeeen38
Yasaklı
16 Kasım 2017 13:22

Sinop fatihi sen elinden geleni yapmışsın beklemekten başka birşey yapamiyoruz ama hakimin kendisinin şahit olacağı o mahkeme-i kübrada neler olacak acaba düşünüyorlarmi bizleri bu hale düşürenler ne diyelimki rabbimize söyledik kalpten dilekçemizi

İmmoltalturk
Kapalı
16 Kasım 2017 13:26

Şu para ile göreve donderirim diye partililerin!!!!!???

se2424, 6 yıl önce

16 Kasım 2017 13:34

Biz masum Anadolu insanı tarih boyunca orta asyadan beri hep devleti baba bildik,asla ama asla devlet hata yapmaz diye öğrendik yetiştik. Varsa ki bizim süreçte kesinlikle hata var isyan edip hak aramak haşa devlete başkaldırı olarak algılarız yanlış anlamayın arkadaşlar biri de bensem ve bu forumda bir çok masum da dahil en fazla bimer cimere yazarız devlet baba hakkımızsa verir aksi bir durumda ise hakkımızda bu hayırlısı der yine şükrederiz. Maalesef mi desem Allah'a ve kadere tam teslimiyetmi desem bilmiyorum. Türk töresinde bu var. 110 bin ihraç 12bin polis açıkta diğer kurumları bilmiyorum, yüksel caddesinde açlık grevi yapan iki aşırı solcu kadar sesi çıkmadı bu insanların yada 50 yıldır sağ 15 yıldır ıslamcı bir partinin iktidar olduğu memlekette tunceli ve diyarbakır daki pkk sempatizanlarının sesi kadar seste çıkmadı görev dönsün diye kulislerde yapılmadı. O pkk sempatizanı öğretmenler maalesef döndü de. Bizim gibi memlekette bir kişi şehit olacaksa ben olayım diyenler de açıkta.

Sabır Allah'ım

se2424
Genel Müdür
16 Kasım 2017 13:43

Durum bundan ibaret yarın ankarada ihtaçlar açıklar bi yürüyüş yapalım desek tek kalırım meclise gidelim desek herkes tamam der kapısından herkes döner tek ben kalırım malesef solcular hak aramada hep iyilerdi biz kader diyip geçeriz

Alperen230640, 6 yıl önce

Biz masum Anadolu insanı tarih boyunca orta asyadan beri hep devleti baba bildik,asla ama asla devlet hata yapmaz diye öğrendik yetiştik. Varsa ki bizim süreçte kesinlikle hata var isyan edip hak aramak haşa devlete başkaldırı olarak algılarız yanlış anlamayın arkadaşlar biri de bensem ve bu forumda bir çok masum da dahil en fazla bimer cimere yazarız devlet baba hakkımızsa verir aksi bir durumda ise hakkımızda bu hayırlısı der yine şükrederiz. Maalesef mi desem Allah'a ve kadere tam teslimiyetmi desem bilmiyorum. Türk töresinde bu var. 110 bin ihraç 12bin polis açıkta diğer kurumları bilmiyorum, yüksel caddesinde açlık grevi yapan iki aşırı solcu kadar sesi çıkmadı bu insanların yada 50 yıldır sağ 15 yıldır ıslamcı bir partinin iktidar olduğu memlekette tunceli ve diyarbakır daki pkk sempatizanlarının sesi kadar seste çıkmadı görev dönsün diye kulislerde yapılmadı. O pkk sempatizanı öğretmenler maalesef döndü de. Bizim gibi memlekette bir kişi şehit olacaksa ben olayım diyenler de açıkta.

se2424
Genel Müdür
16 Kasım 2017 13:45

Dindar muhafazakar geçinenler birbirinin arkasından kuyu kazmaktan birbirini gambazlamaktan o kalksın yerine ben oturayım diyenler dedikodu da yere düşene bir tekme atmada üstlerine kimse geçemez malesef

se2424, 6 yıl önce

Durum bundan ibaret yarın ankarada ihtaçlar açıklar bi yürüyüş yapalım desek tek kalırım meclise gidelim desek herkes tamam der kapısından herkes döner tek ben kalırım malesef solcular hak aramada hep iyilerdi biz kader diyip geçeriz

KAPLAN811971
Aday Memur
16 Kasım 2017 13:50

İadeler hazır gibi bir his var içimde.

İnşallah tüm masumlar donecek

Ertaannn
Kapalı
16 Kasım 2017 13:55

İhraclari bilmem açıktakiler hâlâ memur ,fetoden ihraç olmayacaksan bu yürüyüş ile ihraç olursun o yüzden tek kalman doğal

se2424, 6 yıl önce

Ha.pol79
Memur
16 Kasım 2017 13:55

İade oldum

Ha.pol79
Memur
16 Kasım 2017 13:56

Şükürler olsun iade oldum

alperen145306
Kapalı
16 Kasım 2017 13:57

Devrem hangi il teyit edelim arkadaslar