Editörler : hopaliSafak Vaktii
18 Ağustos 2017 14:37   

Ücretli öğretmen aynı anda başka bir işte çalışabilir mi?

Değerli hocalarım ve büyüklerim,

Biz köyde ikamet ediyoruz. İlçemizde ihtiyaç hasıl olduğundan dolayı eşimin bu yıl ücretli öğretmenlik yapma ihtimali var. Bunun yanın da okula götürecek olan özel eğitim servisinde rehber personel olarak çalışmasında yasal sorun var mı? Yani aynı anda iki işte çalışabilir mi? Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim.

19 Ağustos 2017 02:03

MCankurtaran

Çalışabilir hocam bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. Ben ücretli, halk eğitim ve özel bir kursta aynı anda çalıştım.

20 Ağustos 2017 17:04

kamerim
Aday Memur

Çalışabilir hocam bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. Ben ücretli, halk eğitim ve özel bir kursta aynı anda çalıştım.

MCankurtaran, 1 ay önce - Alıntıya git

Sayın hocam bilgilendirme için teşekkür ederim. Bulunduğumuz ilin sosyal guvenlik kurumunu aradık onlarda çalışmasında bir sıkıntı olmaz dedi.

06 Eylül 2017 22:01

yellowpaper
Aday Memur

MCankurtaran, 1 ay önce - Alıntıya git

Hocam merhaba, ben de şuan dilokulunda çalışmaktayım. Ancak ücretli öğretmenlik de yapmak istiyorum. Dilokulu Meb' e part time öğretmen olarak atamamı yapmak istiyor. Ücretli öğretmenlik için sorun olur mu acaba ? Cevabınızı bekliyorum hocam. Çok teşekkürler, iyi günler dilerim size.

06 Eylül 2017 22:59

MCankurtaran

Hocam merhaba, ben de şuan dilokulunda çalışmaktayım. Ancak ücretli öğretmenlik de yapmak istiyorum. Dilokulu Meb' e part time öğretmen olarak atamamı yapmak istiyor. Ücretli öğretmenlik için sorun olur mu acaba ? Cevabınızı bekliyorum hocam. Çok teşekkürler, iyi günler dilerim size.

yellowpaper, 3 hafta önce - Alıntıya git

Merhabalar, haftalık toplam 40 saati geçmeyecek şekilde çalışacaksanız bir sıkıntı sanmıyorum hocam. İlçe MEB'e de sorabilirsiniz.

07 Eylül 2017 16:15

yellowpaper
Aday Memur

Merhabalar, haftalık toplam 40 saati geçmeyecek şekilde çalışacaksanız bir sıkıntı sanmıyorum hocam. İlçe MEB'e de sorabilirsiniz.

MCankurtaran, 3 hafta önce - Alıntıya git

Sizin iki kuruma da Meb atamaniz yapilmis miydi hocam ?

07 Eylül 2017 18:03

MCankurtaran

Sizin iki kuruma da Meb atamaniz yapilmis miydi hocam ?

yellowpaper, 2 hafta önce - Alıntıya git

Hayır ücretli çalıştım.

07 Eylül 2017 19:43

Cat Freak
Aday Memur

İki işte çalışma durumunda çift sigorta yatacaktır ama sigorta giriş saatlerinin çakışmaması gerekir.yani atıyorum ücretlide haftada 30 saat girişiniz yapılıyor.diğer çalıştığınız yerle saat bakımından çakışmaması gerekir...ben bu şekilde biliyorum.

07 Eylül 2017 20:34

descartes34
Aday Memur

Çalışabilir diye biliyorum zamanında bir arkadaşım yapmıştı.

12 Eylül 2017 18:56

keremcem200
Memur

ücretli öğretmenlikte ders saati çalışırsınız bilindiği üzere....Ekstra zamanlarda ister ders çalışın isterseniz istediğiniz işte çalışabilirsiniz,ekstra işte part-time iş olur sigorta yatmaz,kısacası ek para kazanabilirsiniz hayatın kuralları

Toplam 9 mesaj
ANKET
Sizce, kamuda liyakat var mı?