Editörler : F16 Gökçen

issizgenc2828
Şube Müdürü
13 Ekim 2017 13:34

Yoruldum artık... Gerçekten yoruldum. Ruhen de bedenen de yıprandım. Ruhen yoruldum; işsizlik psikolojisi yeteri kadar yıpratıyorken, günlük hayatın hay huyundan yoruldum sürekli ders çalışmalıyım diye düşünmekten yoruldum, kimseyle görüşmüyorum, artık arkadaşlarımla bile konuşmak gelmiyor içimden, hiçbir sosyal faaliyete katılmak istemiyorum, bütün gün uyuyayım, hiç uyanmadan uyuyayım, kimsenin konuşmasını, derdini, kendi dertlerimi bile dinlemeyeyim, hiç birşey düşünmeyeyim istiyorum.... Bedenen yoruldum; gözlerim kayıyor artık, en sevdiğim yemeğin bile tadını alamıyorum, iştahım yok, yemek yiyemiyorum, ayağımı sürümeye mecalim yok, başım dönüyor, kafamda arı vızıltısı gibi sürekli bir ses var, sadece masanın tepesine oturup sağ elimi kullanmaktan başka hiçbirşey yapamıyorum. O derece vücudum yorgun... Daha ne kadar böyle devam edecek? İllaki en dibe çökmem gerekiyorsa vallahi de billahi de çökmek üzereyim, çekildiğimi hissediyorum karanlığa. Gerçekten yoruldum ben ağlamaktan da yoruldum, çalışmaktan da, düşünmekten de. Daha ne olması lazım ışığa ulaşabilmek için ya Rabbi!

ütopyadan
Müsteşar
13 Ekim 2017 18:45

Sabret biraz daha. Bi çaresi bulunur herşeyin.

issizgenc2828
Şube Müdürü
13 Ekim 2017 19:36

İnsallah bulunur bir care. Yoksa sabret sabret nereye kadar...

ütopyadan, 7 yıl önce

Sabret biraz daha. Bi çaresi bulunur herşeyin.

ldg350
Aday Memur
27 Eylül 2018 15:41

3 yıldır işsizim bıktım artık bu ülkede yaşamaktan annem engelli olmasa çoktan intihar ederdim

issizgenc2828
Şube Müdürü
07 Aralık 2018 20:34

Sonunda zor da olsa bir kuruma yerlesebildim. Ptt gise ve büro gorevlisi sınavını kazandım. Allah is arayan herkesin yardımcısı olsun. Umarım herkes istediği işe bir an önce kavuşur. Gerçekten çok zor bir süreç. İnsanın aklından birçok olumsuz düşünce geçiyor. Allah bu sureçleri yaşayan herkesin yardımcısı olsun.

temmuzda gel
Yasaklı
07 Aralık 2018 23:27

Sevindim

Gözün aydın olsun

Sabrın sonu selamet

issizgenc2828, 5 yıl önce

Sonunda zor da olsa bir kuruma yerlesebildim. Ptt gise ve büro gorevlisi sınavını kazandım. Allah is arayan herkesin yardımcısı olsun. Umarım herkes istediği işe bir an önce kavuşur. Gerçekten çok zor bir süreç. İnsanın aklından birçok olumsuz düşünce geçiyor. Allah bu sureçleri yaşayan herkesin yardımcısı olsun.

Almilaaaaa
Yasaklı
07 Aralık 2018 23:35

Umarım tüm sıkıntınız işsizliktendir ve hepsi geride kalmış olur.. Hayırlı olsun

issizgenc2828
Şube Müdürü
08 Aralık 2018 08:52

Sağ olun. Çok tesekkür ederim.

temmuzda gel, 5 yıl önce

Sevindim

Gözün aydın olsun

Sabrın sonu selamet

issizgenc2828
Şube Müdürü
08 Aralık 2018 08:59

Sıkıntılarım işsizlik ve maddiyattan kaynaklıydı. Ptt sınavıni kazanmam beni çok mutlu etti. Allah iş arayan herkesin yardımcısı olsun.

Almilaaaaa, 5 yıl önce
Umarım tüm sıkıntınız işsizliktendir ve hepsi geride kalmış olur.. Hayırlı olsun

Almilaaaaa
Yasaklı
08 Aralık 2018 11:44

Aminn. Adınıza sevindim. Allah başka sıkıntılarla sınamasın

Sıkıntılarım işsizlik ve maddiyattan kaynaklıydı. Ptt sınavıni kazanmam beni çok mutlu etti. Allah iş arayan herkesin yardımcısı olsun.

issizgenc2828
Şube Müdürü
08 Aralık 2018 11:51

Amin.

Almilaaaaa, 5 yıl önce
Aminn. Adınıza sevindim. Allah başka sıkıntılarla sınamasın

Ergüven5
Aday Memur
18 Ocak 2020 18:45

Kendimi öldürmeyi düşünüyorum yoruldum 2 Evlâdım Var Issızım canımdan biktim çocuklarıma yetmiyorum ev kira fatura ödeyemiyorum artık yoruldum intihar edeceğim ıssızlık beni bitirdi tükendim başka çarem yok

ladiesonia
Aday Memur
11 Kasım 2022 22:57

2019 önlisans mezunuyum o zamandan beri iş arıyorum. Kamuyu geçtim artık özele da almıyorlar ki, tecrübem yok diye markete bile işe giremiyorum. Nasıl tecrübe kazanıcam böyle. Zaten oturdum bütün yılımı verip sabah akşam çalıştığım sınavdan 71 aldım. Hiçbir şeye umudum yok ben de ölmek istiyorum, intihar düşünüyorum. O kadar çok özele iş görüşmesine gittim ki artık olumlu düşünemiyorum. Ölsem keşke

Başaramadık
Kapalı
13 Kasım 2022 14:06

bende aynı durumdayım :(( 2014 yılından beri uğraşıyorum bir kapı açılmadı cehennemin dibine bile razıydım. toplu intihar gibi birşey yaparsanız benide çağırın.

Eren1903.
Aday Memur
04 Aralık 2022 01:07

5 sene önce yazan arkadaşlara noldu acaba

Toplam 215 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi