Editörler : Adversarysmtvs
20 Ağustos 2017 17:02   

Ziraat 2017 sınav sonucları ne zaman

Arkadaslar cok uzun zaman oldu tam 2 hafta ve hic ses seda yok bu sınav sonucları ne zaman açıklanır hic bilgisi olan daha önce girmis ve deneyimi olan var mı normal mi bu gecikme ?

20 Ağustos 2017 17:47

camiryuu
Kapalı

Insllah bu hafta bekliyorum ben cuma en olabilecek gun gorunuyor

20 Ağustos 2017 20:29

hazilanan
Aday Memur

Bende hafta sonuna kadar açıklanacağını düşünüyorum ama bayramdan sonraya da kalırsa hiç şaşırmam. Ne kadar kurumsal olursa olsun Türkiye'deki bankalarda anlaşılmaz bir şekilde işe alım süreçleri sancılı oluyor

20 Ağustos 2017 22:39

Rebellious26
Aday Memur

süreç normal geçen sınavlara kıyasla arkadaşlar ziraat ve halkbank sınav sonuçları 2 haftadan önce açıklanmaz bir ayı da geçmez açıklanması yani en geç bu iki hafta içinde açıklanır bana sanki bayramdan hemen öne veya hemen sonra açıklanır gibi geldi inş en kısa zamanda açıklanıp herkes için hayırlısı olur

20 Ağustos 2017 23:21

canhemş
Aday Memur

Cok teşekkürler cevaplarınız icin ??

23 Ağustos 2017 09:04

ddeme
Aday Memur

süreç normal geçen sınavlara kıyasla arkadaşlar ziraat ve halkbank sınav sonuçları 2 haftadan önce açıklanmaz bir ayı da geçmez açıklanması yani en geç bu iki hafta içinde açıklanır bana sanki bayramdan hemen öne veya hemen sonra açıklanır gibi geldi inş en kısa zamanda açıklanıp herkes için hayırlısı olur

Rebellious26, 3 ay önce - Alıntıya git

Arkadaslar günaydın sizce bıgun acıklanır mı sonuclar, bir fikri olan var mı

23 Ağustos 2017 09:44

off spring
Aday Memur

Bugune kadar Anadolu Universitesinin yaptigi butun sinavlar 3. Haftanin ilk gunu yani pazartesi gunu aciklandi neredeyse. Bu sene ne zaman aciklarlar bilemedim ama

23 Ağustos 2017 20:33

Iyfone9s
Aday Memur

Bende cuma gününe kadar açıklanacağını umuyorum

23 Ağustos 2017 20:35

Iyfone9s
Aday Memur

Daha önce ziraat bankasında müfettiş yardımcısı olan arkadaşımın vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda cuma günü açıklanır diye düşünüyorum umarım iyi sonuçlar alırız

24 Ağustos 2017 11:52

BluePhantom
Aday Memur

Daha önce ziraat bankasında müfettiş yardımcısı olan arkadaşımın vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda cuma günü açıklanır diye düşünüyorum umarım iyi sonuçlar alırız

Iyfone9s, 3 ay önce - Alıntıya git

Arkadaşınıza ne kadar ücret teklif etmişler biliyor musunuz?

24 Ağustos 2017 17:14

Stblt

Arkadaşlar takriben ne Kadar ücret veriliyor biliyormusunuz ?

25 Ağustos 2017 13:03

ddeme
Aday Memur

Bu sinavi aciklamicaklar galiba. Atkadaslar bankanin ik sini arasak bir cevap alabilir miyiz

25 Ağustos 2017 14:52

nasipsist
Aday Memur

cılkı çıkan sınavın cılkı çıkan sonucu.

25 Ağustos 2017 15:29

Iyfone9s
Aday Memur

Arkadaşınıza ne kadar ücret teklif etmişler biliyor musunuz?

BluePhantom, 3 ay önce - Alıntıya git

O müfettiş yardımcısı olarak çalışıyordu maaşı 8-10 bin arasında oluyordu nedeni güneş sigortanın da teftiş kurulunda olmasıydı şimdi garantibankasında müfettiş yardımcısı şuan daha yüksek tabi

25 Ağustos 2017 15:35

Iyfone9s
Aday Memur

Arkadaşlar takriben ne Kadar ücret veriliyor biliyormusunuz ?

Stblt, 3 ay önce - Alıntıya git

3500 civarı olur

25 Ağustos 2017 15:36

jesaispas
Aday Memur

Arkadaşlar sınavın açıklanacağı sayfa bende hata veriyor. Siz de aynı sorunu yaşıyor musunuz?

25 Ağustos 2017 15:37

Iyfone9s
Aday Memur

cılkı çıkan sınavın cılkı çıkan sonucu.

nasipsist, 3 ay önce - Alıntıya git

Bence çok detaylı bir araştırma var THY gireceğim zamanda böyle olmuştu 6 ay beklemiştim sonrasında başladık ama

25 Ağustos 2017 17:13

tuuba3320

arkadaşlar var mı gelişme ?

25 Ağustos 2017 19:50

BluePhantom
Aday Memur

O müfettiş yardımcısı olarak çalışıyordu maaşı 8-10 bin arasında oluyordu nedeni güneş sigortanın da teftiş kurulunda olmasıydı şimdi garantibankasında müfettiş yardımcısı şuan daha yüksek tabi

Ben sadece Ziraat müfettiş yardımcısı olarak aldığı maaşı sormuştum. Fakat iki teftiş kuruluna birden nasıl girdiğini de merak ettim. Ayrıca kamu bankalarında özel bankalara göre(garanti) daha yüksek maaş veriliyor diye biliyorum. Yanılıyor muyum?

25 Ağustos 2017 19:53

BluePhantom
Aday Memur

Bence çok detaylı bir araştırma var THY gireceğim zamanda böyle olmuştu 6 ay beklemiştim sonrasında başladık ama

Onunla ilgisi olduğunu düşünmüyorum. Zira Ziraatin önceki sınavları hep 20-25 gün sonra açıklandı. Şu an 19. gün. Muhtemelen 28 Ağustos Pazartesi açıklayacaklar. Mülakatı geçenler -4 ayda yerleşiyorlar. 6 ay sürmüyor.

25 Ağustos 2017 22:29

Iyfone9s
Aday Memur

Ben sadece Ziraat müfettiş yardımcısı olarak aldığı maaşı sormuştum. Fakat iki teftiş kuruluna birden nasıl girdiğini de merak ettim. Ayrıca kamu bankalarında özel bankalara göre(garanti) daha yüksek maaş veriliyor diye biliyorum. Yanılıyor muyum?

BluePhantom, 3 ay önce - Alıntıya git

Güneş sigorta ziraat bankasının iştiraki olduğu için şuan aldığı ücret daha yüksek kendisi yaşamış görmüş aynı işte çalışırken bende önce ayrılıp garantiye geçmişti sadece 1 ay yurtdışı görevi var masraflar hariç 100 euro günlük harcırah alacağını söylemişti ziraat teftiş kurulunda olmanın avantajları lojman ek ödemeler hediyelerin fazla olması dediğim yıllar 2012-2015 şuan nedir bilmiyorum zaten bizleri uzman yardımcılığı ilgilendirir umarım iyi sonuçlar alırız

Toplam 242 mesaj
ANKET
Gelecek 15 yılda sizin ve ailenizin durumu; iyiye mi gider, kötüye mi?