Editörler : supporters.
21 Ağustos 2017 11:51

Bildiriden gelen atıf doçentlik için kullanılabilir mi?

Sayın hocalarım,

Tam ya da özet bir bildiri metninden makaleye gelen atıf, doçentlik başvurusu için puan olarak değerlendirilebilir mi?

Biakademik
Aday Memur
21 Ağustos 2017 12:16

UP

sixfeetunder
Şube Müdürü
21 Ağustos 2017 12:47

Kabul edilmemesinde bir mantık göremiyorum...

Biakademik
Aday Memur
21 Ağustos 2017 12:52

Mantık olarak ben de göremeyiyorum ama görmedim hiçbir belgede gören bilen var mı acaba kanıtlı olarak. Katakulliye gelmeyelim son dakikada.

sixfeetunder, 7 yıl önce

21 Ağustos 2017 12:54

Teşvik için dosyaya eklediğimde komisyon kabul etmemişti yurtdışında düzenlenen uluslaraarası bir sempozyumdu mantıklı gerekçe bulmakta pek zorlanılmıyor

sixfeetunder, 7 yıl önce

21 Ağustos 2017 12:58

Tam metini basılı olmalıymış hakemli olmalıymış bildiri kitapçığındaki olmazmış gibi gerekçeler üniversite komisyonu tarafından söylenmişti halbuki zaten uluslararası bir bilim kurulu tarafından inceleniyor ve bildiri kitabınında isbn numaraaı bulunuyor ben uğraşmamıştım sonrasında

Biakademik, 7 yıl önce

Mantık olarak ben de göremeyiyorum ama görmedim hiçbir belgede gören bilen var mı acaba kanıtlı olarak. Katakulliye gelmeyelim son dakikada.

sixfeetunder
Şube Müdürü
21 Ağustos 2017 13:10

Hata bende, bu ülkede hala mantık arıyorum. Nice bildiriler (çalışma tebliğleri, mimeolar da buna dahildir) vardır ki alanında çok kıymetli şeyler ortaya koyabilmiştir. Binlerce atıf almıştır. Yazanları en saygın yerlerde çalışmaktadır. Başımıza ne geliyorsa şu şekilciliğimizden geliyor işte...

Biakademik
Aday Memur
21 Ağustos 2017 14:31

sonuç olarak hala somut bir cevap bulamadık

Yaşlı Yard. Doç.
Daire Başkanı
22 Ağustos 2017 10:36

Değerli hocalarım #doçentliksozlusinavıkaldirilmali tweetlerinizle destek veriniz en mantıklısı bu

Biakademik
Aday Memur
22 Ağustos 2017 11:23

#doçentliksozlusinavıkaldirilmali destek verdim ama soruma cevap yok

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi