Editörler : swat3410

Hak Yerini Bulacak
Aday Memur
04 Eylül 2017 22:04

+++

valarmorghulis.
Aday Memur
05 Eylül 2017 09:15

Ben de diyorum allahım itfayiciler neden polise iftira atsın. Ahhahaja. 50 saat çalışınca beynim yanmış demek ki okuyamamışım.

Hakansport
Kapalı
16 Eylül 2017 04:00

Allah herseyin hesabini soracak

Hakansport
Kapalı
16 Eylül 2017 04:02

10 yilda gecse adalet yerini bulacak.

Hakansport
Kapalı
16 Eylül 2017 04:06

Mudurler mufettisler savcilar hakimler bakanlar biz garibanlari arastirmadan icraaat patlattik,ve birilerinin gozune girek diye adli idari islemler yapiyolar,aciga aliyolar gozalti ihrac yaparak kendilerince icraat patlattik diyolar.onemli olanin allah in gozune girmek oldugunuda unutuyolar.

Hakansport
Kapalı
16 Eylül 2017 12:21

Kurunlar arasinda farkli kararlar alunmasi surece zarar veriyor.emniyetteki islemlere baska kurumdaki idareci ve mufettisler bakmali aslinda.

Balkeslii
Aday Memur
17 Eylül 2017 00:57

Bu konuyu onayliyor üstüme imzami atıyorum

Kardelen2001
Memur
17 Eylül 2017 16:07

Ceza evinden kurtulmak için ismimi veren haine maddi dava açtım .çünkü iftira olduğu açığa çıktı takipsizlik aldım .allah onları perişan etsin .surundursun .

Ama malesef içerdeki haine üç işim ver .dışarı çık derlerse bu şekilde .masum insanlar çıkar adam tanıdığı ne kadar sevmediği sevdiği kim varsa isim verir.

Unhappygirl
Memur
17 Eylül 2017 16:52

Bende takipsizligimi alınca maddi manevi açıcam 5 aydir adlı davam devam ediyor nekadar surede aldın takipsizlik

Kardelen2001, 7 yıl önce

Ceza evinden kurtulmak için ismimi veren haine maddi dava açtım .çünkü iftira olduğu açığa çıktı takipsizlik aldım .allah onları perişan etsin .surundursun .

Ama malesef içerdeki haine üç işim ver .dışarı çık derlerse bu şekilde .masum insanlar çıkar adam tanıdığı ne kadar sevmediği sevdiği kim varsa isim verir.

Kardelen2001
Memur
17 Eylül 2017 16:52

Arkadaşlar bakan beyin yazısını okudum .lekelenmeme hakkı.yeni khk ile düzenledik diyor.ya kardeş ben savcılık soruşturması da ismim geçmesinden dolayı altı aydır aciktayim.takipsizlik alalı dört ay oldu .yuh be halen aciktayim .idareye kararı verdim .eeeeeeeeee neyi bekliyorum müfettiş idari sonucu .yav arkadaş devletin hukuku masumdur demiş idari sonuç ne oluyor.anlamak mümkün değil.

Kardelen2001
Memur
17 Eylül 2017 16:54

25 yıllık rütbeli biriyim aldığım taltif 25 malesef.

Kardelen2001
Memur
17 Eylül 2017 16:55

Ben açığa alındıktan iki ay sonra katı aldım..

Unhappygirl
Memur
17 Eylül 2017 16:56

Teşekkür ederim en kisa surede iade olursunuz inşallah

Kardelen2001, 7 yıl önce

Arkadaşlar bakan beyin yazısını okudum .lekelenmeme hakkı.yeni khk ile düzenledik diyor.ya kardeş ben savcılık soruşturması da ismim geçmesinden dolayı altı aydır aciktayim.takipsizlik alalı dört ay oldu .yuh be halen aciktayim .idareye kararı verdim .eeeeeeeeee neyi bekliyorum müfettiş idari sonucu .yav arkadaş devletin hukuku masumdur demiş idari sonuç ne oluyor.anlamak mümkün değil.

polis1866
Aday Memur
17 Eylül 2017 21:26

Bende aynı durumdayım.takipsilik aldım ama ihraç ettiler. Herseyim altüst oldu

Unhappygirl
Memur
17 Eylül 2017 21:59

Bunlar bizimle çalışmak istemiyor.

polis1866, 7 yıl önce

Bende aynı durumdayım.takipsilik aldım ama ihraç ettiler. Herseyim altüst oldu

17 Eylül 2017 22:25

itirafçı olmayın kardeşim mağduriyetler yaşanıyor...

Madem itiraf edeceksiniz , bize de haber edin de biz de itiraf edek bağğzı şeyhleri

nihahahhaa :))

17 Eylül 2017 22:34

Hayır, onca zalman aynı fethullah a hizmet ettik o kadar sohbete gittik hatta bizi sohbetlere davet edenler fethullah efendimizin kasetlerini dinleyenler itirafçı olacaz dediler....

Bizim ne suçumuz var (!)

Şimdi neden itirafçı olup bize iftira arıyorsunuz emmi

Sonra da vatan haini diyorlar biz e....

17 Eylül 2017 22:40

Ben kendi halimde idim beni sohbetlere davet eden saygın imamım beni şimdi terketti,

Hatta iftira ediyor bana,

Bi de gitmiş yakalanınca benim müridim demiş benim için...

Aşk olsun efendim,

Ben seni satmadım sen niye itirafçı oldun emmi

Toplam 70 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi