Editörler : oto-danisman-expert

55 Zehra 55
Aday Memur
25 Ağustos 2017 22:47

Teşekkür ederim ama bu pek benlik değil :) Ben daha küçük ve daha bayan aracı bakıyorum.Ayrıca o fiyatı ona vereceğime yukarıdaki arkadaşın İstanbul da bulduğu Yaris çok daha uygun bence.

Hukuk10, 7 yıl önce

mesela şöyle bir şey

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-sahibinden-98-model-hatasiz-boyasiz-orjinal-473143110/detay

erkimge
Şef
26 Ağustos 2017 22:18

Toyota Yaris tavsiye ederim.Tam bir kadın arabası.Şehir içinde kullanması ve park etmesi çok kolay bir araç.2006 modelini 20000 - 25000 arası çok rahat bulursun Yıllık vergisi de çok düşük olur.

55 Zehra 55
Aday Memur
26 Ağustos 2017 23:11

Teşekkür ederim umarım bulabilirim.Biraz da şans ..

erkimge, 7 yıl önce

Toyota Yaris tavsiye ederim.Tam bir kadın arabası.Şehir içinde kullanması ve park etmesi çok kolay bir araç.2006 modelini 20000 - 25000 arası çok rahat bulursun Yıllık vergisi de çok düşük olur.

egeliyigit
Şef
29 Ağustos 2017 11:12

Madem manuel düşünüyorsunuz clio ister sedan ister hb değerlendirmenizi öneririm.

samsunda trafik yoğun dolayısıyla kaza riskide yüksek. Aslında pek tasnif etmediğim reno grubu araçlar kolay ve ucuz parça temini açısından ideal sayılabilir.

Tariğin yoğun olduğu yerlerde küçük kazaların maliyetide önemli. Yani bi ayna değisimini markalara göre kıyasladığınızda reno ideal görünüyo

Ama elbette önceliğiniz konfor ve güvenlikse alman markaları birinci sırada

Size en önemli tavsiyem şudur: alacağınız marka ve model aralığını net belirleyin bu şekilde site üzerinde sürekli takipte bulunun, sitenin uygulamasını telefonunuza indirdiğinizde ilana giren yeni araclardan bildirim alirsiniz

55 Zehra 55
Aday Memur
29 Ağustos 2017 20:33

Teşekkürler.Evet Samsun trafiği yoğun ve sabırsız..Şimdiye kadar şükür bir kazam olmadı ama sen dikkat etsen de maddi hasarlı kazalar her an olabiliyor.Bu arada Hangi sitenin ve nasıl indirebiliyoruz tele?

egeliyigit, 7 yıl önce

Madem manuel düşünüyorsunuz clio ister sedan ister hb değerlendirmenizi öneririm.

samsunda trafik yoğun dolayısıyla kaza riskide yüksek. Aslında pek tasnif etmediğim reno grubu araçlar kolay ve ucuz parça temini açısından ideal sayılabilir.

Tariğin yoğun olduğu yerlerde küçük kazaların maliyetide önemli. Yani bi ayna değisimini markalara göre kıyasladığınızda reno ideal görünüyo

Ama elbette önceliğiniz konfor ve güvenlikse alman markaları birinci sırada

Size en önemli tavsiyem şudur: alacağınız marka ve model aralığını net belirleyin bu şekilde site üzerinde sürekli takipte bulunun, sitenin uygulamasını telefonunuza indirdiğinizde ilana giren yeni araclardan bildirim alirsiniz

egeliyigit
Şef
29 Ağustos 2017 20:46

Site derken aslında herkes sahibinden i kast eder piyasaya yabancıysanız belki o yuzden farkedememissinizdir.

Tabiki candan önemlisi yok ama maddi hasarlı küçük kazalar oldukça can sıkıcı ve özellikle ithal araçların bu küçük kazalardaki maddi sonuçları tahmin edilenden çok daha yüksek olabiliyor.

Aslında araç almanın en doğru yolu beklentilerinizi belirlemek ve bu beklentilerin hangisinden vazgecebiliceginizi degerlendirmek gerekir

aracın piyasası, yakıt değerleri, sedan/hb, bagaj hacmi, otomatik tercihse şanzıman tercihi... Gibi beklentilerinizi netlestirip bu yonde bi arac secimi yapmalısınız

Sizin icin manuel sorun değil, tahminimce çok büyük olmayan ama şık bi araç tercihiniz var. Bu bağlamda hb bi clio çok spor gorunumlu olmasada sizi mutlu edebilicektir

55 Zehra 55, 7 yıl önce

Teşekkürler.Evet Samsun trafiği yoğun ve sabırsız..Şimdiye kadar şükür bir kazam olmadı ama sen dikkat etsen de maddi hasarlı kazalar her an olabiliyor.Bu arada Hangi sitenin ve nasıl indirebiliyoruz tele?

55 Zehra 55
Aday Memur
29 Ağustos 2017 21:05

Yaris ya da micra ama daha çok Yaris üzerinde duruyorum.Ama bir çok kişi de Reno Clio diyor.Sanırım birinci sıralama da parça temini ve fiyatı öncelikli.Teşekkürler bunları tabiki değerlendiriyorum her bir görüşü.Bir de sitenin tele kurulumu nasıl oluyor onu da söylermisiniz?

egeliyigit, 7 yıl önce

Site derken aslında herkes sahibinden i kast eder piyasaya yabancıysanız belki o yuzden farkedememissinizdir.

Tabiki candan önemlisi yok ama maddi hasarlı küçük kazalar oldukça can sıkıcı ve özellikle ithal araçların bu küçük kazalardaki maddi sonuçları tahmin edilenden çok daha yüksek olabiliyor.

Aslında araç almanın en doğru yolu beklentilerinizi belirlemek ve bu beklentilerin hangisinden vazgecebiliceginizi degerlendirmek gerekir

aracın piyasası, yakıt değerleri, sedan/hb, bagaj hacmi, otomatik tercihse şanzıman tercihi... Gibi beklentilerinizi netlestirip bu yonde bi arac secimi yapmalısınız

Sizin icin manuel sorun değil, tahminimce çok büyük olmayan ama şık bi araç tercihiniz var. Bu bağlamda hb bi clio çok spor gorunumlu olmasada sizi mutlu edebilicektir

egeliyigit
Şef
29 Ağustos 2017 21:41

Sahibinden in uygulamasını play store den indirip kurun. Üye olup giriş yapın. Daha sonra otomobil katagorisinde aramanızı yapıp filtreleri girin. Ustte aramayi kaydet bolumu var oraya girdiginizde mevcut filtreleriniz istediginiz isimle kaydolur. Siz bunu tum markalar icin ayri ayri yapip arama ismine örn YARİS yada MİCRA dersiniz. Sonrada bildirim ayarlarinizi duzenleyip hem ilana yeni giren araclardan aninda haberdar olursunuz hemde siteye girdiginizde filtreleri tek tek girmek yerine favorinize girip ayni filtrelerle ilerleyebilirsiniz

55 Zehra 55, 7 yıl önce

Yaris ya da micra ama daha çok Yaris üzerinde duruyorum.Ama bir çok kişi de Reno Clio diyor.Sanırım birinci sıralama da parça temini ve fiyatı öncelikli.Teşekkürler bunları tabiki değerlendiriyorum her bir görüşü.Bir de sitenin tele kurulumu nasıl oluyor onu da söylermisiniz?

sakaya.fırat
Yasaklı
13 Eylül 2017 01:13

Aldinizmi aracınızı.

55 Zehra 55
Aday Memur
13 Eylül 2017 21:30

Hayır :) Şimdilik acele etmiyorum çünkü beklerken aynı zamanda biraz daha yükseltiyorum fiyatı.Çünkü bu aralıkta çok fazla araç bulamıyorum.

sakaya.fırat, 7 yıl önce

Aldinizmi aracınızı.

55 Zehra 55
Aday Memur
13 Eylül 2017 21:35

Bu arada,bilgisi olan ya da bir avukat bir konuda aydınlatırsa sevinirim.İcralık araçlar varmış.Yüksek model ama fiyat düşükmüş.İcra kısmı biraz rahatsız ediyor ama gerçekten alıcısına ulaşıp anlaşabilme gibi durumlar olabiliyor mu? Ya da şartları ne oluyor?Rica etsem bu konuda bilgi verir misiniz...

sakaya.fırat
Yasaklı
13 Eylül 2017 21:46

Dizel c3 var satlik 24 bin lira düşünürseniz

55 Zehra 55, 7 yıl önce

Hayır :) Şimdilik acele etmiyorum çünkü beklerken aynı zamanda biraz daha yükseltiyorum fiyatı.Çünkü bu aralıkta çok fazla araç bulamıyorum.

55 Zehra 55
Aday Memur
13 Eylül 2017 21:51

Hangi il?

sakaya.fırat, 7 yıl önce

Dizel c3 var satlik 24 bin lira düşünürseniz

yasin42yasin
Aday Memur
18 Eylül 2017 10:20

2004 2008 arası ford fiesta 1,4 tdi veya cıtreön c3 olabilir. daha düşük model aynı fiyatlara ww polo opel corsa alabilirsiniz bunlar piyasa araçlarıdır istediğiniz zaman zarar etmeden satabilirsiniz bunların içinde en uygun ve en çok tutulan ww polo dur. onun da 1,6 benzin/lpg comfotline modeline bakınız.

55 Zehra 55
Aday Memur
22 Eylül 2017 20:58

Punto nasıl? Polo yu pek istemiyorum.Yaris ve Punto bakıyorum.

yasin42yasin, 7 yıl önce

2004 2008 arası ford fiesta 1,4 tdi veya cıtreön c3 olabilir. daha düşük model aynı fiyatlara ww polo opel corsa alabilirsiniz bunlar piyasa araçlarıdır istediğiniz zaman zarar etmeden satabilirsiniz bunların içinde en uygun ve en çok tutulan ww polo dur. onun da 1,6 benzin/lpg comfotline modeline bakınız.

crabnet355
Müsteşar
01 Ekim 2017 16:53

Yaris bir bayan arabası ama alacaksanız kasko yaptırın derim..olasi bir kaza durumunda kaskonuz yoksa japon arabaları fiat renault grubuna göre büyük masraf acar..5 yaşından büyük arabalarda kasko bedelide yüksektir..bunlatida hız onunebalim derim..

er-form
Müsteşar
01 Ekim 2017 17:09

Punto iyidir özellikle 1.3 dizel

Biraz daha bütçeyi yükseltebilirsiniz aynı motora sahip corsa öneririm

Hem ikinci eli iyidir hem de triger kayışı olmadığı için ağır bakımları olmayan masrafsız sorunsuz az yakan vergisi düşük bir araçtır

55 Zehra 55
Aday Memur
01 Ekim 2017 17:23

Evet Opeli de düşünebilirim.Teşekkürler.

er-form, 7 yıl önce

Punto iyidir özellikle 1.3 dizel

Biraz daha bütçeyi yükseltebilirsiniz aynı motora sahip corsa öneririm

Hem ikinci eli iyidir hem de triger kayışı olmadığı için ağır bakımları olmayan masrafsız sorunsuz az yakan vergisi düşük bir araçtır

Tamirci kaya
Aday Memur
06 Kasım 2017 06:44

Benim tavsiyem Micra

Fiyat gurubu araçların kmsi yüksek ve masrafı fazladır

Biz herzaman işin icerisindeyiz

Toplam 40 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi