Editörler : Cüneyt Barışoglu
24 Ağustos 2017 11:54   

Sağlık liseliler kadro istiyor

zorluklarla okunan okul dönemi geçti. ve 400 üstü puanlarla yerleştiğimiz okulu bitirdik. kpssden en yüksek puanları aldık 85 üstü binlerce insan beklemede. binlerce kalifiye eleman boşta. değerli yetkililerden biz de kadro istiyoruz. çalıştık hak ettik sonucunu bekliyoruz. lütfen kasım atamalarında bize de kadro açın.

24 Ağustos 2017 17:59

attann
Aday Memur

aynen bize de bolca kadro olsun bu sefer lütfen

24 Ağustos 2017 18:14

Nursee12
Memur

Bu sefer sadece ortaöğretim e kadro açılmalı çünkü diğer bölümler yeterince alindilar

24 Ağustos 2017 19:40

Anestezist79
Aday Memur

Bu sefer sadece ortaöğretim e kadro açılmalı çünkü diğer bölümler yeterince alindilar

Nursee12, 1 ay önce - Alıntıya git

Lisans hemşirelik ve paramedik dışında hangi bölüm yeterli alınmış acaba???

25 Ağustos 2017 01:20

Nursee12
Memur

Lisans hemşirelik ve paramedik dışında hangi bölüm yeterli alınmış acaba???

Anestezist79, 1 ay önce - Alıntıya git

Onları kastetmistim kardes belirtmedigim için kusura bakma

27 Ağustos 2017 06:29

Esracv
Aday Memur

Twitter etkinliği falan yapalım

27 Ağustos 2017 20:56

filizis
Aday Memur

lise mezunu Att yim atama istiyorum.Artık lise mezunu atama sayımız artsın

28 Ağustos 2017 19:09

Nursee12
Memur

Ya arkadaş madem uni okuyacaz ne diye bizi hemşire att yaptılar ya bu nasıl sistem

29 Ağustos 2017 21:16

nurse863

biz ne olucaz smdi ortaöğretim hemşireler ne yapacak ne olucaz arkadaslar

01 Eylül 2017 21:22

alp12
Aday Memur

arkadaşlar lise mezunu sağlık devri kapandı. hükümet sağlık liselerini kapattı.. 2 yıldır sağlıkcı

ögretmen eğitmen almıyor. kesin net lise çıkışlı almayacak artık ünv. mezunu alıyor ona göre

yolunuzu çizin kasımda olacak diye umut bağlamayın ünv hazırlanın.. bende tavsiye sağlıkcı değilim öğretmenim

02 Eylül 2017 17:03

antikbirhüzün
Aday Memur

arkadaşlar lise mezunu sağlık devri kapandı. hükümet sağlık liselerini kapattı.. 2 yıldır sağlıkcı

ögretmen eğitmen almıyor. kesin net lise çıkışlı almayacak artık ünv. mezunu alıyor ona göre

yolunuzu çizin kasımda olacak diye umut bağlamayın ünv hazırlanın.. bende tavsiye sağlıkcı değilim öğretmenim

alp12, 4 hafta önce - Alıntıya git

Aynen. Gidin üniversite okuyun. Herkes nasıl okuyorsa siz de okuyun.

02 Eylül 2017 17:23

ilknurtt
Aday Memur

Aynen. Gidin üniversite okuyun. Herkes nasıl okuyorsa siz de okuyun.

antikbirhüzün, 3 hafta önce - Alıntıya git

Ya bi akilli siz deglsnz bizde okuyoryz zten lise mezunu olarak kalmiyoruz bos bos konsyosun ya saglik meslek diye baslik aciliyo hemen damliyosunuz sizi ilglendrmiyosa girmeyin ya

06 Eylül 2017 10:49

filizis
Aday Memur

Ya bi akilli siz deglsnz bizde okuyoryz zten lise mezunu olarak kalmiyoruz bos bos konsyosun ya saglik meslek diye baslik aciliyo hemen damliyosunuz sizi ilglendrmiyosa girmeyin ya

ilknurtt, 3 hafta önce - Alıntıya git

aynen ya bunlar bizle uğraşmaktan bıkmadı

Toplam 12 mesaj
ANKET
Sizce Türkiye, Kuzey Irak'taki referandumdan dolayı, askeri müdahalede bulunmalı mı?