Editörler : Cüneyt Barışoglu
25 Ağustos 2017 08:28   

Önlisans polis alımları başlıyor

Lisans mezunu bilmiş bilmiş konuşanlar vardı imkansız gibisinden göründüğü gibi herşey imkanlıdır. Lisanslılar üzülmesin herkesin kısmeti bellidir. Ben önlisans mezunuyum kpss 83 memurum zaten başvurmucam sevinmemin nedeni lise mezunu ve lisans mezunu alım yapılırken önlisans mezunlarına 2 yıl eğitim almasına rağmen işine geliyorsa lise mezunlarının başvurduğu pmyo başvur deniliyordu bu eşitsizlik ortadan kalkmış oldu .Vatana millete hayırlı olsun.

25 Ağustos 2017 08:43

memurtr
Aday Memur

Çok uğraştık kardeşim başardık şükür..

25 Ağustos 2017 10:42

Maral00
Aday Memur

Ne oldu şu hani atıp tutanlar dilleri boğazlarına kaçtı sanırım

25 Ağustos 2017 11:05

ayşe sanem
Şube Müdürü

Ne oldu şu hani atıp tutanlar dilleri boğazlarına kaçtı sanırım

Maral00, 1 ay önce - Alıntıya git

Birde şöyle düşün hani sen şimdi tek tek yazıp artistlik yapıyorsun ya sadece düşünm yetini geliştirmen için söylüyorum bunu.

Ya bu yüzd yirmi pomem pöh içinse hani geçen sefer lise mezununu falan aldıkları gibi sadece lisans ön lisans olsun diye düşünüp ya sadece pöh için alırlarsa ;) ya pomeme almazlarsa o zaman senin dilin tam olarak hangi uzuvsal bölgende kalacak?

Sadece bir düşün.

25 Ağustos 2017 11:16

Maral00
Aday Memur

Laf konuştu bal kabağı

25 Ağustos 2017 11:18

Muton
Aday Memur

İnsiyatif akademide akademi istediği branşda alımı yapabilicek

25 Ağustos 2017 11:21

GüneşSarı
Aday Memur

Birde şöyle düşün hani sen şimdi tek tek yazıp artistlik yapıyorsun ya sadece düşünm yetini geliştirmen için söylüyorum bunu.

Ya bu yüzd yirmi pomem pöh içinse hani geçen sefer lise mezununu falan aldıkları gibi sadece lisans ön lisans olsun diye düşünüp ya sadece pöh için alırlarsa ;) ya pomeme almazlarsa o zaman senin dilin tam olarak hangi uzuvsal bölgende kalacak?

Sadece bir düşün.

ayşe sanem, 1 ay önce - Alıntıya git

Cık cık cık ne kadar ayıp koskoca hacettepeliye yakıştı mı böyle küfürler

Önlisansla polislerin kalitesinin azalacağını düşünenler senin hacettepenin kalitesini düşürdüğünün farkında değiller galiba

25 Ağustos 2017 11:22

whisqy18
Memur

Sadece bir düşün.

Pomem için diyor pöh pomem için demiyor buradan bu sonucu çıkardıysanız sizi ilk okul mezunu olarak muhataba alcam bundan sonra.

25 Ağustos 2017 11:24

Maral00
Aday Memur

Pomem için diyor pöh pomem için demiyor buradan bu sonucu çıkardıysanız sizi ilk okul mezunu olarak muhataba alcam bundan sonra.

whisqy18, 1 ay önce - Alıntıya git

Hahahaha aynen

25 Ağustos 2017 11:24

ayşe sanem
Şube Müdürü

Cık cık cık ne kadar ayıp koskoca hacettepeliye yakıştı mı böyle küfürler

Önlisansla polislerin kalitesinin azalacağını düşünenler senin hacettepenin kalitesini düşürdüğünün farkında değiller galiba

GüneşSarı, 1 ay önce - Alıntıya git

Bi yazdığım küfürü gösterir misin bana?

25 Ağustos 2017 11:25

ayşe sanem
Şube Müdürü

Gerçekten açıklama istemiyorum muhtemelen anlamayacaksınız ama pöh pomem kapsamında alındı geçen ilanı okuyabilirsiniz istiyorsanız.

25 Ağustos 2017 11:29

GüneşSarı
Aday Memur

Bi yazdığım küfürü gösterir misin bana?

Ya dilin kaşınıyorsa özelden konuşalım milleti rahatsız etme ne kadar severmişsin mahalle karısı gibi konuşmayı 1 yıldır her konuya mesaj atıp herkesle tartışır mı bi insan

25 Ağustos 2017 11:37

whisqy18
Memur

Gerçekten açıklama istemiyorum muhtemelen anlamayacaksınız ama pöh pomem kapsamında alındı geçen ilanı okuyabilirsiniz istiyorsanız.

Kendin diyorsun pöh pomeme dahil yanı pöh pomem ayrılmıyor normal polis ile pöh pomem olarak alım yapıllıyor bu kapsamda önlisans hem pöh hem normal polis olabilecek.

25 Ağustos 2017 11:43

ayşe sanem
Şube Müdürü

Ya dilin kaşınıyorsa özelden konuşalım milleti rahatsız etme ne kadar severmişsin mahalle karısı gibi konuşmayı 1 yıldır her konuya mesaj atıp herkesle tartışır mı bi insan

GüneşSarı, 1 ay önce - Alıntıya git

Ben gayet düzgün bir şekilde açıklama yapıyorum bak şuanda millete laf atan sensin. Mahalle karılığı yapan (ki mahalle kadınlarında ben hiçbir eksik taraf göremiyorum eminim sen dahil hepimizin annesi de hepimizde mahallede büyümüşüzdür) ama benzetmek istiyorsan argo olarak eyvallah sıkıntı değil okuyanlar kimin yaptığını anlıyorlardır diye düşünüyorum. Özelden ne yazmak isterdin küfür mü edeceksin? Ben yularda yaptığım yorumda yanlış bir şey göremiyorum. Sanada sordum küfür ettiğimi söyledin tam olarak nerde küfür var o cümlelerde göster diyorum özele gel diyorsun. Yani öncelikle eğitim şart okumak ve anlamak önemli. Kaldı ki ben sizin gerçekten iyiliğiniz için söyledim şimdi millete laf atıyorsunuz eğer benim söylediğim gibi çıkarsa üzülmeyin kafalı yutmayın diye söylüyorum.

25 Ağustos 2017 11:44

PGDI6
Şef

Sadece bir düşün.

Buyuk ihtimal on lisanslari PÖH'te kullanacaklar Ayse Sanem. Pomemi ayni sekil devam ettirecekler tahminim. Zaten 32.000 kadro bariz sekilde bagiriyor. 10000 pomem, 10000 pomem, 5000 poh + 1000 on lisans poh, 5000 poh + 1000 on lisans poh. Veya su pohleri bi kerede de alabilirler.

25 Ağustos 2017 11:46

ayşe sanem
Şube Müdürü

Kendin diyorsun pöh pomeme dahil yanı pöh pomem ayrılmıyor normal polis ile pöh pomem olarak alım yapıllıyor bu kapsamda önlisans hem pöh hem normal polis olabilecek.

Tekrar anlatayım pomem pöh farklı pomem farklıdır. En son pomem pöh alımında lise mezunu dahil sadece erkek alımı yapıldı. Ama normal pomem erkek bayan sadece lisans mezunu alınıyor ya diyorum ki ya benim söylediğim gibiyse çıkartılan kanunda böyle bir ayrım henüz yok. Daha önceki alımda lise mezunu dahil böyle bir özel harekat alımı yapıldığı İçin diyorum ki devlet ön lisans lisans pöh alımı için bunu yapmış olabilir. Bu söylediğimin neresi yanlış? Bak bu olabilir diyorum. Böyle olacak demiyorum.

25 Ağustos 2017 11:48

ayşe sanem
Şube Müdürü

Buyuk ihtimal on lisanslari PÖH'te kullanacaklar Ayse Sanem. Pomemi ayni sekil devam ettirecekler tahminim. Zaten 32.000 kadro bariz sekilde bagiriyor. 10000 pomem, 10000 pomem, 5000 poh + 1000 on lisans poh, 5000 poh + 1000 on lisans poh. Veya su pohleri bi kerede de alabilirler.

PGDI6, 1 ay önce - Alıntıya git

İşte anlayan bir insan kardeşim bende aynı şeyi söylüyorum zaten. Yanlış, küfür, hakaret var mı burada? Aynısını söylüyorum tamamen yazdıklarına katılıyorum.

25 Ağustos 2017 11:51

PGDI6
Şef

İşte anlayan bir insan kardeşim bende aynı şeyi söylüyorum zaten. Yanlış, küfür, hakaret var mı burada? Aynısını söylüyorum tamamen yazdıklarına katılıyorum.

:) Hatta mesajimi duzeltiyom. 10000 pomem, 10000 pomem, 2000 paem, geri kalan 12000'lik kontenjan ile de lisana mezunu poh, on lisans mezunu poh ve de bekci alimi olur.

25 Ağustos 2017 11:52

h36541
Aday Memur

Sadece bir düşün.

Don lastiği gibisin ayşe her yerden çıkıyorsun

25 Ağustos 2017 11:53

ayşe sanem
Şube Müdürü

Don lastiği gibisin ayşe her yerden çıkıyorsun

h36541, 1 ay önce - Alıntıya git
Bu mesaj 10'un üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir. Göster
25 Ağustos 2017 11:54

h36541
Aday Memur

Seviyen yerlerde gerçekten mide bulandırıcısın.

Herkes ektiğini biçer sana böyle birşey kullandıysam suç benim değil senin herşeye zıplıyosun çekirge gibi

Toplam 101 mesaj
ANKET
Sizce Türkiye, Kuzey Irak'taki referandumdan dolayı, askeri müdahalede bulunmalı mı?