Editörler : crops35
25 Ağustos 2017 11:30

Kamu hastanelerine atanan teknisyenler tek başlık

Kamu Hastanelerine Atanan Teknisyen Arkadaşlar öncelikle hepinize hayirli olsun Rabbim hakkımızda hayirlisini eylesin.

Arkadaşlar atama ve evrak teslimi soruşturma ise başlama süreci 5 6 ay sürer tahminimce. Bizlerde bu sure de burada bilgi paylaşımı yapar isek bizler için faydalı olur

Osym de atamasını gören arkadaşlar şimdi sağlık Bakanlığının sitesinden istenen evrak ve başvuru sürecini bekleyecegiz

Suatbilen
Aday Memur
25 Ağustos 2017 11:39

Sorusturma falan olurda 5-6 ay süreceğini zannetmiyorum Neticede Adalet Bakanlığı yada CTE değil yani nitelik kodlarında güvenlik sorusturması ibaresi yok (7225 bkz)

Yanlıs anlamayın güvenlik sorusturması yapılmayacak demiyorum

Yapılır fakat bu kadar uzun sürmez diye tahmınedıyorum

Q_tahya
Şef
25 Ağustos 2017 11:51

TKHK KPSS atamalarından sonra yaptığı açıklama da Güvenlik Soruşturması göreve başladıktan sonra yapılacağını açıklamıştı.

Q_tahya
Şef
25 Ağustos 2017 12:14

Bakan değişince süreç yeniden değişmiş anlaşılan :(

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, TRT Haber'de soruları cevapladı.

Bakan Demircan, 2017/5 KPSS tercihleri yerleşen adayların ne zaman göreve başlayacağıyla ilgili olarak

"Şuanda OHAL'den geçiyoruz. Endişelenmesinler, onlarla ilgili çalışma yakında biter. Ben de 1980 yılında tıp fakültesini bitirmiştim göreve başlamak için 8 ay bekledim. Endişe etmesinler. 8 ay süremez. Hakları taahhüt edilmişti. Ama güvenlik soruşturmalarının bitmesi beklenmeli." dedi.

Bakan Demircan ne kadar personel alınacağıyla ilgili soruya ise "ihtiyaçlar doğrultusunda alım yapacağız" şeklinde yanıt verdi

Q_tahya, 7 yıl önce

TKHK KPSS atamalarından sonra yaptığı açıklama da Güvenlik Soruşturması göreve başladıktan sonra yapılacağını açıklamıştı.

Suatbilen
Aday Memur
25 Ağustos 2017 15:12

Demek istediği '' merak etmeyin 8 ay sürmez ''

Bu özverili tutumundan dolayı kendısını tebrik ediyorum Allah Razı olsun

Q_tahya, 7 yıl önce

Bakan değişince süreç yeniden değişmiş anlaşılan :(

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, TRT Haber'de soruları cevapladı.

Bakan Demircan, 2017/5 KPSS tercihleri yerleşen adayların ne zaman göreve başlayacağıyla ilgili olarak

"Şuanda OHAL'den geçiyoruz. Endişelenmesinler, onlarla ilgili çalışma yakında biter. Ben de 1980 yılında tıp fakültesini bitirmiştim göreve başlamak için 8 ay bekledim. Endişe etmesinler. 8 ay süremez. Hakları taahhüt edilmişti. Ama güvenlik soruşturmalarının bitmesi beklenmeli." dedi.

Bakan Demircan ne kadar personel alınacağıyla ilgili soruya ise "ihtiyaçlar doğrultusunda alım yapacağız" şeklinde yanıt verdi

Suatbilen
Aday Memur
25 Ağustos 2017 15:14

Nasıl iştir yahu açıklanması bir dert

Göreve başlaması bir dert

Hakkın olduğu halde tayin alamaman

Ayrı bir dert

Eşşeğe yokuşa süründe sürün

Bazen işin cılkı çıkmıyor değil

46ayddogan
Aday Memur
25 Ağustos 2017 16:18

Bu güvenlik soruşturması bize has değil Devletin tum kurumlarina memur alımlarında geçerli mecburen bekleyeceğiz

denek2009
Aday Memur
25 Ağustos 2017 18:10

Arkadaşlar bende öncelikle hepimize hayırlı olsun demek istiyorum,

bir de şöyle bir durum var bugün yayınlanan bir KHK ile Kamu Hastaneler Birliği kaldırıldı. Umarım bu yüzden de bizim süreçte gecikme olmaz.Yine de irtibatta olalım.

Suatbilen
Aday Memur
25 Ağustos 2017 18:45

Evet artık genel müdürlük mü ne olacakmış

denek2009, 7 yıl önce

Arkadaşlar bende öncelikle hepimize hayırlı olsun demek istiyorum,

bir de şöyle bir durum var bugün yayınlanan bir KHK ile Kamu Hastaneler Birliği kaldırıldı. Umarım bu yüzden de bizim süreçte gecikme olmaz.Yine de irtibatta olalım.

26 Ağustos 2017 12:43

Makine Teknikerler kaç kişiyiz

matrix777
Şef
26 Ağustos 2017 17:10

geçen sene sağlık bakanlığına atanlar ne kadar süres nra başaldıacaba kmse yokmu

teknisyen2647
Aday Memur
06 Eylül 2017 00:11

Sağlık bakanligi atamalar için vermiş olduğu duyuru

ÖNEMLİ HATIRLATMA; 2017 EKPSS Yerleştirme sonuçlarına göre Bakanlığımız bağlı kuruluş kadrolarına yerleşenler atama evraklarının teslimi ve diğer bilgiler için aşağıda belirtilen internet adreslerden bilgi almaları gerekmektedir. 1- Türkiye Kamu Hastaneleri http://www.tkhk.gov.tr adresinden, Kurumu Başkanlığına yerleşenler; 2- Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Başkanlığına Yerleşenler; http://www.thsk.gov.tr adresinden bilgi almaları gerekmektedir.

teknisyen2647
Aday Memur
08 Eylül 2017 13:04

Kamu hastaneleri evrak listesini ve kabulini açıklamış

https://www.tkhk.gov.tr/DB/23/13330_2017-ekpss-ile-engel

matrix777
Şef
08 Eylül 2017 13:49

bundan bir önceki atamda güvenlik oruşturması ne kadar sürmü bilgisi olan avrmı

teknisyen2647
Aday Memur
16 Eylül 2017 20:37

Arkadaşlar evrakları teslim eden varmi sorun cikiyormu

teknisyen2647
Aday Memur
20 Eylül 2017 10:22

Arkadaşlar kamu hastaneleri teknisyen icin evrakları insan kaynaklarına teslim ettim bana evrak takip numarası verdi nereden nasıl takip ediyoruz bilgisi olan varmı?

denek2009
Aday Memur
20 Eylül 2017 13:39

Hocam o evrak takip numarası senin evraklarını teslim ettiğine dair ve bi aksilik olursa elinde belge olsun diye, ayrıca muhtemelen Ankara'ya evraklar gidip bilgi almak istediğinde lazım olur.

Bundan sonra güvenlik soruşturması ve çkys'ye düşmek için beklicez.

Bende kısmet olursa Cuma günü teslim edicem

Sizlere şunu sorayım, 657 olarak çalışanlar için de güvenlik soruşturması olacak mı ? :)

teknisyen2647
Aday Memur
20 Eylül 2017 15:23

Hocam güvenlik soruşturması fark etmiyor 657 veya kamu iscisi tanesi yapılan herkese yapılıyor.

Sağlık bakanligi önceki kpss den atananlar var onlardan da memur hizmetli 657 tabi olanlar varmış sayfalarında baktım hepsine güvenlik soruşturması yapılıyormuş

merttan
Genel Müdür
20 Eylül 2017 17:53

İlginç olan 2016 yılı öncesi memurlara güvenlik soruşturması yok 2016 yılı itibaren var

teknisyen2647
Aday Memur
24 Eylül 2017 11:48

Bilgisi olan varmı arkadaşlar evrakları insan kaynaklarına teslim edildi ve sonra zimmete düştükten sonra tekrardan atandigimiz yer evrak istiyor mu? Bilgisi olan varmi

Toplam 20 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi