Editörler : Cüneyt Barışoglusmtvs
26 Ağustos 2017 01:10   

Mke evraklar

Arkadaşlar bildiğiniz üzere son 242 kişilik alımların tebligatları adreslere gelmeye başladı.

Benim kafamdaki soru işareti de, gelen tebligatta diploma ASLI ve Fotokopisi yazıyor Lakin ben şuan örgün eğitimde bir üniversitenin öğrencisiyim. Lise diplomamı da üniversiteye kayıt esnasında verdim. Geri alma sürecim biraz uzun sürebilir.Aslının aynısıdır mühürlü veya E-devletten alacağım mezuniyet belgesiyle gitsem mülakata bir sıkıntı yaşarmıyım?

26 Ağustos 2017 02:10

Ryze
Aday Memur

Mümkünse diplomayı geçici süreyle alıp dilekçeyle, notere gidip aslıyla aynıdır mührü vurdurun.

Yada durumu anlatın örgün öğrenimde okuduğunuzu diplomanın öğrenci işlerinden aslı gibidir mühürlü fotokopisini götürün tabiki öğrenci belgeniz de olsun okuduğunuza dair.

27 Ağustos 2017 14:06

tersane4113
Aday Memur

Mulakatda unuvirste okuduğunu söyleme yoksa giremezsin

28 Ağustos 2017 11:36

memetinanc7221
Memur

ne alaka

31 Ağustos 2017 02:05

Geomatician
Aday Memur

ne alaka

memetinanc7221, 4 hafta önce - Alıntıya git

okuyanı almazlar çalışan adam lazım ve ayrıca universite biterenlere bile pek sıcak bakmıyorlar fırsatını bulup bırakırlar diye.

01 Eylül 2017 21:01

tersane4113
Aday Memur

Arkadaşlar kurum sizi lise menzunu dıye alıyor sonra sız unıversteyı bıtırınce o bölümde calışamazsı

Toplam 5 mesaj
ANKET
Sizce Türkiye, Kuzey Irak'taki referandumdan dolayı, askeri müdahalede bulunmalı mı?