Editörler : supporters.
28 Ağustos 2017 22:19

Ne zaman gelcek bu a grubu ilanlari

Arkadaslar sgk ilana cikti baska cikan olmadi sizce ne zman gelir bu ilanlar bu sene mhuy alir mi gecen senede almadi

28 Ağustos 2017 22:28

A grubu sabır işi, sabırlı olan kazanır sabredemeyen, pes eden kazanamaz

28 Ağustos 2017 22:53

Sadece SGK ilanı geldi demişsiniz ama Tarım Kredi Kooperatifleri,Kosgeb,Rtük,Rekabet Kurumu,Merkez Bankası gibi pek çok kurum alım için ilan verdi. Niceliksel alımlar sonbaharda gelmeye başlar çalışmalarınıza ara vermeyin çalışmak için ilanın gelmesini beklerseniz çok geç olabilir bu iş biraz sabır işi umarım bayramdan sonra diğer ilanlar da peşi sıra gelir.

Hakangmz
Aday Memur
28 Ağustos 2017 23:59

Güncel

generallaw
Aday Memur
07 Eylül 2017 15:31

bayram geçti hala ilanlar gelmedi

07 Eylül 2017 16:59

2014'ten beri a grubu için ilanlar seyrek ve yavaş geliyor. 15 Temmuzdan sonra da artık gelen ilanlar geç açıklanıyor. Bu işin fıtratında var maalesef. Yüksek puan yapan yüzlerce kişi 2 yıl ya da kimi zaman 3 yıl beklemek ya da işe girene kadar birkaç mülakattan elenmek zorunda kalıp maddi manevi kayba uğruyor. İnşallah emek verenler olarak hakkımızda hayırlısı olur

generallaw
Aday Memur
18 Eylül 2017 11:13

güncel

kpss.....mxnjx
Aday Memur
18 Eylül 2017 16:55

İlan bekleyen arkadaşlar bu zamabı nasıl değerlensiriyorsunuz konuları mı tekrar ediyorsunuz tekrar oturup kpss mi çalışıyorsunuz

Rybcyznski
Aday Memur
18 Eylül 2017 16:58

Tekrar

kpss.....mxnjx, 7 yıl önce

İlan bekleyen arkadaşlar bu zamabı nasıl değerlensiriyorsunuz konuları mı tekrar ediyorsunuz tekrar oturup kpss mi çalışıyorsunuz

atom_karinca
Aday Memur
22 Eylül 2017 11:02

Ben artik evde hem çocukla uğraşip hem ilan beklemekten çok sıkıldığim icin işe girdim. Bugün bekledigim ilan ciksa ve girecek olsam bile işe başlamam aylar alacak. Girip giremeyecegimin belli olmadigi bir iş icin artık boş durmak istemiyorum. Olmayacaksa da en azından özel sektördeki kariyerim ilerlemiş olur. Ben böyle bir yol tercih ettim.

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi