Editörler : ayşegül bgm
«232425262728293031323334»

Ümitlihemsire
Kapalı
19 Ekim 2017 00:55

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Bakanlıkta bir araya geleceği KKTC Sağlık Bakanı Faiz Sucuoğlu ile ortak basın toplantısı düzenleyecek.

Arkadaslar yarın Ahmet Demircan bir basın toplantısı düzenleyecekmiş. Umarım bize kulak verir de bir açıklamada bulunur. Rabbim yardımcımız olsun. Hayırlı geceler

hemşireygn
Aday Memur
19 Ekim 2017 14:51

Yapıldı bir aciklama ben takip edemiyorm da

Ümitlihemsire, 7 yıl önce

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Bakanlıkta bir araya geleceği KKTC Sağlık Bakanı Faiz Sucuoğlu ile ortak basın toplantısı düzenleyecek.

Arkadaslar yarın Ahmet Demircan bir basın toplantısı düzenleyecekmiş. Umarım bize kulak verir de bir açıklamada bulunur. Rabbim yardımcımız olsun. Hayırlı geceler

hiçimben
Daire Başkanı
19 Ekim 2017 15:16

Ancak Deniz Baykalla ilgili açıklama yapmıştır tabiki bizimle ilgili değildir biz kimiz

hemşireygn, 7 yıl önce

Yapıldı bir aciklama ben takip edemiyorm da

HemsirMert
Kapalı
19 Ekim 2017 17:44

Twitterdan bazı mv lere yazıyoruz sağ olsunlar 2 gündür meclise taşıyorlar gündemi bugun @ceyhunirgil gene konuşmuş bakan gene kaçamak cevaplar vermiş. Twiiterdan konuşmalarına bakın arkadaşlar. Bu bakana gerçekten hayret ettim bi samsunlu olarak yani. Ya olcak ya olmıcak de ..

hiçimben
Daire Başkanı
19 Ekim 2017 17:56

Evet mv Ceyhun Irgil atama talebimizi dile getirse de cok ustunkoru gecmis. Recep akdag in verdiği ek atama sozune vurgu yapmaliydi bence. Ama tabi birilerinin mecliste bizim için tek bi kelime bile ettigini görmek alışık olmadığımız bisey olduğu için seviniyoruz. Aslında bu ve daha fazlasi yapmalari gereken ama biz kirintilarla doymaya calisiyoruz her zamanki gibi. Arkadaşlar biz açken kırıntılarla doyun diyenler acıktığında vermeliyiz cevabimizi işte

HemsirMert, 7 yıl önce

Twitterdan bazı mv lere yazıyoruz sağ olsunlar 2 gündür meclise taşıyorlar gündemi bugun @ceyhunirgil gene konuşmuş bakan gene kaçamak cevaplar vermiş. Twiiterdan konuşmalarına bakın arkadaşlar. Bu bakana gerçekten hayret ettim bi samsunlu olarak yani. Ya olcak ya olmıcak de ..

Ümitlihemsire
Kapalı
19 Ekim 2017 20:27

http://www.sonhaberler.com/m/politika/tbmm-genel-kurulu-20-h467987.html

Arkadaşlar bi su linke bakar mısınız? Ben anlamadım atamalar başlama noktasında demiş ama ne atamasından bahsediyor sizce ?

hiçimben
Daire Başkanı
19 Ekim 2017 20:31

Kurumlarin birlesmesinden dolayi suan ortada kalanlarin atamasi o biz degiliz

http://www.sonhaberler.com/m/politika/tbmm-genel-kurulu-20-h467987.html

Arkadaşlar bi su linke bakar mısınız? Ben anlamadım atamalar başlama noktasında demiş ama ne atamasından bahsediyor sizce ?

Ümitlihemsire
Kapalı
19 Ekim 2017 20:32

Zaten biz olsak şaşardım

hiçimben
Daire Başkanı
19 Ekim 2017 20:46

Aynen. Şaka gibi ya Bakan goreve geldi geleli saglici atamasindan cok Deniz Baykal in sagligi icin ve ustune dusmeyen 50 tane sebepten aciklama yapti tweet attı. Bi bizim için sesi çıkmadı. Ben boyle bişey görmedim.

Zaten biz olsak şaşardım

Beyazlalee
Memur
19 Ekim 2017 21:09

Arkadaşlar basın toplantısından sonra soranlar olmuş ek atama olmayacakmis demiş bakan

healerLab.
Aday Memur
19 Ekim 2017 21:22

Düştüğümüz duruma bakın ya hiç bi açıklama yok bizi adam yerine koyan yok nasıl olacak bilmiyorum şuana kadar atanmış olmalıydık ama halimize bakın

hiçimben
Daire Başkanı
19 Ekim 2017 21:43

Nerden duydunuz bunu

Beyazlalee, 7 yıl önce

Arkadaşlar basın toplantısından sonra soranlar olmuş ek atama olmayacakmis demiş bakan

healerLab.
Aday Memur
19 Ekim 2017 21:58

Resmi bir acıklama olmadan inanmam inanmak istemem :/

Tıbbidök34
Kapalı
19 Ekim 2017 22:11

Soyle bir durumda var ekim ayinin sonuna geldik simdi ek atama olsa 5 bin kisi oda en yuksek sayi yani simdi olsa diger atama mayis haziranda olur bence boyle olacağına ek atama olmayıp ocak subatta yüklü 10 15 bin bi alim olmasi bence daha mantikli cunki 5 bin de zaten 2 3 bolume verilcek sayilar ek alim yaptirip 6 ay daha beklemekdense 2 ay daha bekleyip yuklu alim yapilmasi daha iyi gibime geliyor

HemsirMert
Kapalı
19 Ekim 2017 22:17

Mantıklı ama ocak-şubat ta olcagını var sayarsak iyi ama ozamanlarda ne bilim sanmıyorum ocak yılın ilk ayı derler şubatta genel öğretmen atamaıs oluor vs derler gene mart a kadar bekletitler. İnşallah ocak şubatta yüklü alım olur. Adaletli dağılım la

Tıbbidök34, 7 yıl önce

Soyle bir durumda var ekim ayinin sonuna geldik simdi ek atama olsa 5 bin kisi oda en yuksek sayi yani simdi olsa diger atama mayis haziranda olur bence boyle olacağına ek atama olmayıp ocak subatta yüklü 10 15 bin bi alim olmasi bence daha mantikli cunki 5 bin de zaten 2 3 bolume verilcek sayilar ek alim yaptirip 6 ay daha beklemekdense 2 ay daha bekleyip yuklu alim yapilmasi daha iyi gibime geliyor

Tıbbidök34
Kapalı
19 Ekim 2017 22:29

Suan da hukumete atama icin baski var bununda farkındalar bence 2018 e kalsa oyle 3 4 ay uzatamazlar gibime geliyor

HemsirMert, 7 yıl önce

Mantıklı ama ocak-şubat ta olcagını var sayarsak iyi ama ozamanlarda ne bilim sanmıyorum ocak yılın ilk ayı derler şubatta genel öğretmen atamaıs oluor vs derler gene mart a kadar bekletitler. İnşallah ocak şubatta yüklü alım olur. Adaletli dağılım la

healerLab.
Aday Memur
19 Ekim 2017 22:30

Ocak yada şubatta olsa tamam ama dahada erteleyebilirler hiç bişi net değil ki Allaha emanet bekliyoruz

hiçimben
Daire Başkanı
19 Ekim 2017 22:32

Ocakta yapmazlar ama subat bence olabilir

19 Ekim 2017 23:59

Şubat ta olmaz ise yada yüklü bir alım olursa ve yine yeniden iki bölüme ağırlık verilirse artık yeni kurslar arayışına girip yeniden KPSS ye hazırlanmamiz gerekli ki düşünmek bile istemiyorum bu ihtimali Allah tan istemek lazım gerçekten insanoğluna kalsa hiçbir şeyin olacağı yok cidden çünku bizi kaale alan kimse yok

hiçimben
Daire Başkanı
20 Ekim 2017 09:15

Ben Kasım Aralık gibi Kpss çalışmaya başlıcam inşallah hocam. Şubat Marta kadar bekleyip sonra yine sözlerin tutulmadığını gördüğümde sıkışacak her ders. En iyisi şimdiden çalışmaya başlamak. Olur da güzel alımlar yapılırsa(!) atanırsam o zaman sürpriz olur çalıştığım öğrendiklerim de bana genel kültür olarak kalır. Güven olmaz bunlara. Böyle beklemek hiçbir fayda sağlamıyor. Bu acabalarla sadece beynimizi dolduruyoruz bizi düşünen yok

Anestezi Tekniker, 7 yıl önce

Şubat ta olmaz ise yada yüklü bir alım olursa ve yine yeniden iki bölüme ağırlık verilirse artık yeni kurslar arayışına girip yeniden KPSS ye hazırlanmamiz gerekli ki düşünmek bile istemiyorum bu ihtimali Allah tan istemek lazım gerçekten insanoğluna kalsa hiçbir şeyin olacağı yok cidden çünku bizi kaale alan kimse yok

Toplam 931 mesaj
«232425262728293031323334»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi