Editörler : hopaliSafak Vaktii
16 Eylül 2017 18:01

ediz1980
Aday Memur

Bu zamana kadar hic kimsenin onu kesilsin istemedim,es durumu yapilmasin onlara kotu yer acilsin istemedim.Sadece bizlerin senelerce doguda cakili kalmasina isyan ettim.Bir iki yillik ogretmenden once bize hak verilmesini talep ettim.Bilmiyirum bazi insanlar neden bu kadar bencil oluyor, amacina ulasan veya ulasmaya calisanlar baskalarinin onunu kesmeye calisanagina ya destek olsunlar ya da hic yorum yapmasinlar.Iyi dusunun ki Allahta size daha iyisini versin.Iptal ettirmek istemedigimiz bir tayini iptal ettirmek zorunda kaldik cocuklardan ayri esinden ayri ne kadar verimli olunabilir.

16 Eylül 2017 18:10

ayyıldızayyıldız
Memur

Hiç şüphesiz ki bakanlığımız bu yıl çok güzel tayin hakları verdi hemen hemen herkesi memnun etmeye çalıştı . Bundan dolayı biz de bağanlığımıza teşekkür ediyoruz ettikte bunun farkındayız bu konu da bir sıkıntı yok bunu kimse inkar edemez etmiyor da zaten.

Sadece bizim isteğimiz madem ki bir 2. il dışı il içi isteğe bağlı atama oldu bunun ardından il içi 2. mazeret grubu da yapıldı 2. il dışı mazerette yapılsın böylece 2. atamalarda ayrı kalmak zorunda olan öğretmenlerimize de bir hak daha verilsin. Bunun kime ne zararı var. Bazı tepkilerin sebebi ne anlamak mümkün değil.

Adı üstünde bu bir talep bakanlığımızdan. Sayın yetkililer bunu değerlendirir daha sonrada olur ya da olmaz. Olursa iyi olur olmazsa da yapacak bir şey yok. yarıyıl tatili beklenecek

Fakat benim işim oldu öyleyse başkasını düşünmeye gerek yok anlayışı da doğru bir anlayış değildir.

17 Eylül 2017 04:14

memkara
Memur

Hiç şüphesiz ki bakanlığımız bu yıl çok güzel tayin hakları verdi hemen hemen herkesi memnun etmeye çalıştı . Bundan dolayı biz de bağanlığımıza teşekkür ediyoruz ettikte bunun farkındayız bu konu da bir sıkıntı yok bunu kimse inkar edemez etmiyor da zaten.

Sadece bizim isteğimiz madem ki bir 2. il dışı il içi isteğe bağlı atama oldu bunun ardından il içi 2. mazeret grubu da yapıldı 2. il dışı mazerette yapılsın böylece 2. atamalarda ayrı kalmak zorunda olan öğretmenlerimize de bir hak daha verilsin. Bunun kime ne zararı var. Bazı tepkilerin sebebi ne anlamak mümkün değil.

Adı üstünde bu bir talep bakanlığımızdan. Sayın yetkililer bunu değerlendirir daha sonrada olur ya da olmaz. Olursa iyi olur olmazsa da yapacak bir şey yok. yarıyıl tatili beklenecek

Fakat benim işim oldu öyleyse başkasını düşünmeye gerek yok anlayışı da doğru bir anlayış değildir.

ayyıldızayyıldız, 2 ay önce - Alıntıya git

Her cümlesine katılıyorum.

Toplam 223 mesaj
ANKET
Gelecek 15 yılda sizin ve ailenizin durumu; iyiye mi gider, kötüye mi?