Editörler : Cüneyt Barışoglusmtvs
31 Ağustos 2017 20:23   

94.8 Puanla düz lise mezunuyum

94.8 puanla 3.atamada atanabilir miyim?1. Ve 2. Atamada tercih yapmadım sizce 3.atamada istediğim yeri kazanabilir miyim?

01 Eylül 2017 08:40

Gaziebru
Aday Memur

Her turlu yerlesirsin

02 Eylül 2017 08:31

06kaya47
Aday Memur

nasıl bir kurum veya iş istediğine bağlı

02 Eylül 2017 10:43

wessaurtr
Şef

istesen 2 de bile giderdin. Düz memurluk olsa da zabıtalık, itfaiye ve bekçilik kesin gibi. Tabi şehirlere göre de değişir bu ;) Kasım ayında az atama olur yüksek ihtimalle. Haziran gene yüklü her zaman olduğu gibi.

02 Eylül 2017 10:47

ilknurtt
Aday Memur

istesen 2 de bile giderdin. Düz memurluk olsa da zabıtalık, itfaiye ve bekçilik kesin gibi. Tabi şehirlere göre de değişir bu ;) Kasım ayında az atama olur yüksek ihtimalle. Haziran gene yüklü her zaman olduğu gibi.

wessaurtr, 3 hafta önce - Alıntıya git

Ozelden yazdm size bakarmsnz

02 Eylül 2017 18:21

851962
Aday Memur

wessaurtr, 3 hafta önce - Alıntıya git

Benim okul sebebiyle İzmir de olmam gerekiyor o yüzden İzmir veya Manisa olursa ya da eğitim durumundan geçiş yapabileceğim çakılı olmayan kadro

24 Eylül 2017 13:55

HARSLAN_82
Aday Memur

Benim okul sebebiyle İzmir de olmam gerekiyor o yüzden İzmir veya Manisa olursa ya da eğitim durumundan geçiş yapabileceğim çakılı olmayan kadro

851962, 3 hafta önce - Alıntıya git

Nasıl bi yöntemle ders çalıştınız acaba?? Puanınız çok iyi tebrik ederim.Uzun uzun anlatırsanız çok sevinirim.ben önlisans mezunuyum.

Toplam 6 mesaj
ANKET
Sizce Türkiye, Kuzey Irak'taki referandumdan dolayı, askeri müdahalede bulunmalı mı?