Editörler : uzmantarik
05 Eylül 2017 21:43

se2424
Memur

Biliyoruz

Unhappygirl, 3 hafta önce - Alıntıya git

İyi

05 Eylül 2017 23:42

ABC0642
Memur

Biz idari insiyatif kullanarak personeli ihraç ettik.her ihraç edilen suçlu değildir açıklaması yapan bir bakanlığın bürokratı komisyon başkanı olduğu merciden banka ve sendikadan dolayı ihraç olanlar ne kadar pozitif bir karar bekliyorsunuz.lütfen düşüncelerinizi paylaşın.

06 Eylül 2017 00:15

se2424
Memur

Biz idari insiyatif kullanarak personeli ihraç ettik.her ihraç edilen suçlu değildir açıklaması yapan bir bakanlığın bürokratı komisyon başkanı olduğu merciden banka ve sendikadan dolayı ihraç olanlar ne kadar pozitif bir karar bekliyorsunuz.lütfen düşüncelerinizi paylaşın.

ABC0642, 3 hafta önce - Alıntıya git

Twitterinida incelerseniz gorursunuznsayin komisyon baskanin nasip artik pek umud yok bence

06 Eylül 2017 11:41

volkan_D
Memur

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba Şanlıurfa?da yaptığı konuşmalarda binlerce insanın mağdur olduğundan bahsetti. Bence siyasiler de yaşananların farkında. Kurumların oluşturduğu listelerin bir çoğunun korku ile aman bize dokunmayan yılan bin yıl yaşasın mantığı ile isimlerle doldurulduğu aşikar. Bu nedenle daha sağlam neticelerin alınabilmesi adına bu komisyonun kurulduğunu düşünüyorum. Şahsen kendim ve eşim için yaptığımız müracaatların incelenmesi neticesinde bu 7 kişilik komisyon ve ekibinden birileri çıkıp, "bu ne ya! bu dosyada hiç birşey yok ki" diyeceklerinden eminim. İşte bu nedenledir ki, çoğunluğun geçerli olduğu oylama ile ben ve benim gibi mağdur olanların işlerine iade edilecekleri düşüncem bulunmakta. Allah mağdurun ve haklının yanındadır inşallah. Bu işlerde ileri gidenlere diyeceğim birşey yok ama bir çok insanın mağdur olduğunu hepimiz biliyoruz...

06 Eylül 2017 11:50

ABC0642
Memur

Hocam sende gözaltı oldu mı

06 Eylül 2017 12:32

volkan_D
Memur

Hocam sende gözaltı oldu mı

ABC0642, 3 hafta önce - Alıntıya git

1 gece gözaltı.

06 Eylül 2017 13:32

ABC0642
Memur

Ohal komisyonuna evrak hazırladın mı savunmanı verirken.çünkü beyanları delillendirmek önemli komisyon ona çok bakacak.

06 Eylül 2017 14:38

Mahsumiyetim
Aday Memur

acaba ihraç nedenini öğrenebilecekmiyiz bu komisyon sonucunda

06 Eylül 2017 17:23

Anlamadimki
Aday Memur

Arkadaşlar adli süreci devam edenlerin kararı ertelenecek yada bekletilecek gibi bir yazı içeriği okumuştu m haberi bulamadım. Benden başka böyle bir duyum yazı okuyan varmı

06 Eylül 2017 18:07

Unhappygirl
Memur

Arkadaşlar adli süreci devam edenlerin kararı ertelenecek yada bekletilecek gibi bir yazı içeriği okumuştu m haberi bulamadım. Benden başka böyle bir duyum yazı okuyan varmı

Anlamadimki, 3 hafta önce - Alıntıya git

Kararı derken hangi karar ? Adlı süreç devam ediyo ne yani anlamadım yazdigindan bsy

06 Eylül 2017 18:19

se2424
Memur

Kararı derken hangi karar ? Adlı süreç devam ediyo ne yani anlamadım yazdigindan bsy

Anlamayacak ne varr bazi haber siteleri komisyon sozde adli davasi olanlari incelemeyecrkmis davanin sonucuna gore karar verecekmis diyorlar olay bu

06 Eylül 2017 18:33

Unhappygirl
Memur

Anlamayacak ne varr bazi haber siteleri komisyon sozde adli davasi olanlari incelemeyecrkmis davanin sonucuna gore karar verecekmis diyorlar olay bu

se2424, 3 hafta önce - Alıntıya git

Anlamadim gerizekaliyimda ben sen her şeye burnunu sokarken aydinlattin sen beni !!!

06 Eylül 2017 18:51

Serdar çelik
Memur

Komisyon suan calisiyor

Hatta iadeler ayrimi yapiliyor

Muracaat tarihi bitince cok hizli kararlar aciklancak adlisi olanlar biraz daha beklicekmis

Konisyon suan dosyalari inceliyor bu kesin cok kesin bilgi..

06 Eylül 2017 18:54

buzmavisi176
Memur

Komisyon suan calisiyor

Hatta iadeler ayrimi yapiliyor

Muracaat tarihi bitince cok hizli kararlar aciklancak adlisi olanlar biraz daha beklicekmis

Konisyon suan dosyalari inceliyor bu kesin cok kesin bilgi..

Serdar çelik, 3 hafta önce - Alıntıya git

Adlisi olanlardan kastınız, hakkın da dava açılanlar mı ? Herhangi bir dava açılmayıp bir yıldır. savcılık soruşturması açık olanların da bekletilmesi gibi bir durum söz konusu mu?

06 Eylül 2017 19:00

se2424
Memur

Anlamadim gerizekaliyimda ben sen her şeye burnunu sokarken aydinlattin sen beni !!!

Beni ilgilendirmez seni aydinlattiysam ne mutlu

06 Eylül 2017 20:40

Anlamadimki
Aday Memur

Se2424 aynen açıkladıgınız gibi.

06 Eylül 2017 20:41

se2424
Memur

Se2424 aynen açıkladıgınız gibi.

Tesekkur ederim sizin konu neydi adli davaniz varmiydi

06 Eylül 2017 22:19

Anlamadimki
Aday Memur

Kardeşimin biri kamu hattını nişanlanan kardeşime veriyor program görünüyor muş. Hattin sahibinde hattı kullanan karı koca kardeşim ve eşi de yani ihraç ve tutuklu. Bir başka kardeşimde nisanda terör bölgesinde okula yardım toplayan birisine arkadaşlarıyla para veriyor. Lojmanda beraber bekar kaldığı arkadaşları.... Bunlardan birisi itirafçı oluyor ve hesap incelemesinden kardeşim açık ve son çıkan liste khk ile ihraç. İtiraf çok görevinde. Ailemde annem psikolojik destek ve ilaçla hayatta... Durum bu. Ha mağdur alt tabakaysa ibadet ise ki son kardeşim namaz dahi kılmaz.. Durum bu. Anlamadım anlayana kadar çok şey olacak mı bilmiyorum 🙊..

06 Eylül 2017 22:23

Anlamadimki
Aday Memur

İtiraf eden görevde.. Öğretmen olan kardeşim ise okuldan sanırım ihbar ile evi aranıyor ve taşınacak olduğu eve polis geliyor kitap buluyor... Adam iki aydır evinde değil.. Ha ben olsam okumam yakarım ama... Doğuda kimle arkadaş oldular bilemiyoruz. Aynı dosyada komşusu da program suçundan tutuklu.. Şifremi verdi ortak WiFi mi bilmiyoruz. İddianame onüç aydır yok. Tutuklu

06 Eylül 2017 23:55

se2424
Memur

İtiraf eden görevde.. Öğretmen olan kardeşim ise okuldan sanırım ihbar ile evi aranıyor ve taşınacak olduğu eve polis geliyor kitap buluyor... Adam iki aydır evinde değil.. Ha ben olsam okumam yakarım ama... Doğuda kimle arkadaş oldular bilemiyoruz. Aynı dosyada komşusu da program suçundan tutuklu.. Şifremi verdi ortak WiFi mi bilmiyoruz. İddianame onüç aydır yok. Tutuklu

Hangi il hakkari falanmi

Toplam 135 mesaj
ANKET
Sizce Türkiye, Kuzey Irak'taki referandumdan dolayı, askeri müdahalede bulunmalı mı?