Editörler : Adversarysmtvs
04 Eylül 2017 14:18   

Özelde çalışırken sınava hazırlanma

Arkadaşlar özel bir şirkette çalışmaya başladım. Aynı zamanda KPSS ye de hazırlanmayı düşünüyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim. Tecrübe sahipleri anlatabilir mi ? Ayrıca geçen sene de hazırlanmıştım. Temelim az,çok var.

09 Eylül 2017 15:10

atom_karinca
Aday Memur

Az çok temeliniz varsa hiç konu çalışmakla vakit kaybetmeden bence soru bankalarına asılın. Ben calışirken hazırlanmadım ama küçük çocuğum var, çalısabildiğim tek zaman dilimi onun gundüz uyuduğu 1 saatlik süreydi. Sürekli soru çözdüm. Fena puan da almadım. Şimdi özeldeyim, A grubundan beklediğim ilanlara başvuracağım.

11 Eylül 2017 23:01

S0622
Aday Memur

Arkadaşlar merhaba, Bende bu yıl kpss sınavına hazırlanmayı düşünüyorum fakat maddi sıkıntılardan ötürü özelde işe girmek zorunda kaldım. 2 ay içinde maddi durumum düzene giriyor. Memlekete gidip evde kpss'ye mi kapansam yoksa çalıştığım yerde devam edip hem iş hem kpss mi? Daha önce benzer süreçlerden geçen arkadaşlar tecrübelerini paylaşırsa sevinirim.

13 Eylül 2017 18:44

Ekothinker
Aday Memur

Arkadaşlar merhaba, Bende bu yıl kpss sınavına hazırlanmayı düşünüyorum fakat maddi sıkıntılardan ötürü özelde işe girmek zorunda kaldım. 2 ay içinde maddi durumum düzene giriyor. Memlekete gidip evde kpss'ye mi kapansam yoksa çalıştığım yerde devam edip hem iş hem kpss mi? Daha önce benzer süreçlerden geçen arkadaşlar tecrübelerini paylaşırsa sevinirim.

S0622, 2 hafta önce - Alıntıya git

Ben de işi bırakmıştım kpss için ama kpss olmayınca özele basvurayım dedim onlar da ara verdiğim için problem yapıyor. Bence hem çalışıp hem de hazirlanmak daha iyi olur

13 Eylül 2017 18:50

Gozde006007
Aday Memur

Bende ayni sekilde hem calisip hem kpss ye hazirlanicam isteyince calisinca olur bence

13 Eylül 2017 23:42

khaan.tr
Aday Memur

S0622, 2 hafta önce - Alıntıya git

benim size tavsiyem bos vakitlerinizde evde calisin ve eger internet erisiminiz varsa youtube uzerinden isem yayincilik derlerini takip edin ben gecen sene oyle yaptim sahsen cok memnun kaldim. bu sene alanimdan 81 aldin iktisat mezunuyum kesinlikle tavsiye ederim

Toplam 5 mesaj
ANKET
Sizce Türkiye, Kuzey Irak'taki referandumdan dolayı, askeri müdahalede bulunmalı mı?