Editörler : asaygincihan27
06 Eylül 2017 11:33

dreamer_01
Genel Müdür

Elimizde hangi sendika uyesi daha fazla sinava girdigiyle ilgili veri mi var. Sonuclar aciklandi da hangi sendika uyelerinin daha cok atandigi mi belli oldu. Soylenen hersey suizan. Asli astari yok. Egitim birsenliyim, etrafimda bilmis bilmis konusan ayni sendikadan arkadaslarim var. Ama cogu zaman islerin soyledikleri gibi olmadigini gordum. Bazen onemli gorunmek icin salak salak konusuyorlar. Ama mulakatlarin tarafli oldugunu ispatlayacak tek bir veri yok.

dedebulut, 2 ay önce - Alıntıya git

Rizede mülakattan 90-100 arası puan alan 26 kişinin 25 inin eğitim bir senli olmasının açıklaması torpil değil zeka diyorsun yani hocam öyle mi ?

06 Eylül 2017 12:00

kanaka
Aday Memur
Bu mesaj 10'un üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir. Göster
06 Eylül 2017 12:07

dreamer_01
Genel Müdür

Sendika mendika amma da abarttınız. Böyle bir şey varsa siz de üye olun kardeşim. Pasta dan siz de nasiplenin. Homurdanma homurdanma , mazlum edebiyatı. Eski Türk filmleri gibisiniz.

kanaka, 2 ay önce - Alıntıya git

Teşekkür ederiz verdiğiniz üst düzey akıl için. Koltuk için birilerinin elini öpüp borçlu kalmak karakterime uygun değil. Yani diyorsun ki yanar döner olun kim güçlüyse orda olun karakter hak getire. Güzel bir bakış açısı

06 Eylül 2017 13:28

a_durmaz
Başbakan Müsteşarı

Konuyu dağıtmasak. .

Bu tip tartışmaların yapıldığı başlıklar hali hazırda zaten ziyadesiyle mevcut. Bu başlık sonuç açıklama başlığı. Lütfen.

06 Eylül 2017 13:51

Katre-i- matem
Şef

Teşekkür ederiz verdiğiniz üst düzey akıl için. Koltuk için birilerinin elini öpüp borçlu kalmak karakterime uygun değil. Yani diyorsun ki yanar döner olun kim güçlüyse orda olun karakter hak getire. Güzel bir bakış açısı

dreamer_01, 2 ay önce - Alıntıya git

Hocam insanların bu torpil ve şer batağı ile gelen adaletsizlikleri dile getirmelerine, torpilli whatsup listelerini ispat etmelerine öylesine çıldırıyorlar ki, böyle bir serencam... bu memleketi yok ediyor !

06 Eylül 2017 13:54

Katre-i- matem
Şef

http://www.rizeninsesi.net/2016/10/01/sinav-skandali-fetocu-ogretmen-adaylarina-90-puan/

*******************************************************************************************************

http://www.mebpersonel.com/yonetici-atamalari/adana-da-mudurler-mulakatinda-fetoculer-nasil-birinci-oldu-h205181.html

********************************************************************************************************

http://www.yeniakit.com.tr/haber/mulakatta-reis-kim-diye-soranlar-da-fetocu-cikti-225168.html

**********************************************************************************************************

"Bakan Arslan, mülakatta benim refaransım oldu!"

Yargıdaki FETÖ soruşturmasında tutuklanan ve itirafçı olan hakim ?Mülakatlarda Bakan Ahmet Arslan, vekiller Orhan Atalay ve Yunus Kılıç ile Danıştay üyesi Hicabi Ece referans oldu? dedi

Asuman ARANCA

06:0724 Ekim 2016

..............!!!.............

06 Eylül 2017 13:55

Katre-i- matem
Şef

Rizede mülakattan 90-100 arası puan alan 26 kişinin 25 inin eğitim bir senli olmasının açıklaması torpil değil zeka diyorsun yani hocam öyle mi ?

"MEB'in mülakat hamlesi, darbe kadar tehlikeli" =) http://www.memurlar.net/haber/599375/

"İnha ve Mülakatlı Alımlar, Fetö'ye Hizmet Eder" =) http://www.memurlar.net/haber/598977/

Mülakat Sistemi = FETÖ Yapılasmasi =) http://forum.memurlar.net/konu/2209643/1.sayfa

Paralel İhanet Çetesi (PİÇ) lerin yuvalandığı inha ve mülakat gibi Torpil Sistemleri araştırılmalı..

http://www.trthaber.com/haber/gundem/mulakat-komisyonlari-feto-militanlarindan-olusuyordu-264617.html

*****************************************************&******************************************************

06 Eylül 2017 13:56

kanaka
Aday Memur

Kuyruk acınız amma da büyükmüş. Yaralarınızı düşman bildiklerinize aşikar etmeyin. Halinize güldürmeyin.

06 Eylül 2017 14:02

Katre-i- matem
Şef

Gecikmenin sebebi şu=Yandaş hak yiyicilere tek tercih yapmaları söylendi.Şu an hala ayarlamalar devam ediyor.Tek tek kontrol ediliyor listeler tutsun diye.Yerleştirmeler gizli saklı sürdürülüyor.Biraz sabır.Hadi hayırlısı bakalım

Diego Maradona, 2 ay önce - Alıntıya git

Esas hayret ettiğim nokta: hangi yüzle Cuma'ya giderek Hak'kın divanına dururlar hayret ve pes !

Bu şer odağı çatı, düpedüz insanlara haram ve Kul hakkı yedirirken ve yerlerken, Devlet Bakıyor...

Buyurun sonuç mütealanızı sürdürün benden bu kadar.

06 Eylül 2017 14:08

Katre-i- matem
Şef

Son olarak ez-cümle:

FETÖ'ye senelerce şer örgütü ve mekanizması olan Mülakat Sistemi, bu ülkenin Karanlığıdır !

( Milli Savunma Bakanı Der ki: )

Fetöcüler 2014 yılından itibaren soruları çalamamış bunun yerine -B planı mülakatı devreye sokmuşlar kendinden olmayanı mülakattan düşük puan vererek kazanmalarını engellemişler. Bu mülakat belasını artık arşive kaldırmak gerek bir daha çıkarmamak üzere. Tek Kriter Sınav olmalı. Sınava giren eşit şartlarda yarışıyor. Sınava girenler amca dayı yarıştırmıyor, bilgilerini yarıştırıyor."

06 Eylül 2017 14:08

dreamer_01
Genel Müdür

Kuyruk acınız amma da büyükmüş. Yaralarınızı düşman bildiklerinize aşikar etmeyin. Halinize güldürmeyin.

kanaka, 2 ay önce - Alıntıya git

Yanar döner, karaktersiz ... gibi laflar işiteceğime kuyruk acısı lafını işitmek önemsiz diyeceğim ama zaten bu derece dönerlerin bu laftan gocunacağını sanmam. Bu arada koltuk sevdalısı olup birilerine yaranma merakım olmadığı için derdim yok iş hayatım yolunda çok şükür kimsenin kuklası olmadığmız için hamdolsun.

06 Eylül 2017 14:26

Meb-gov-tr
Şef

Son olarak ez-cümle:

FETÖ'ye senelerce şer örgütü ve mekanizması olan Mülakat Sistemi, bu ülkenin Karanlığıdır !

( Milli Savunma Bakanı Der ki: )

Fetöcüler 2014 yılından itibaren soruları çalamamış bunun yerine -B planı mülakatı devreye sokmuşlar kendinden olmayanı mülakattan düşük puan vererek kazanmalarını engellemişler. Bu mülakat belasını artık arşive kaldırmak gerek bir daha çıkarmamak üzere. Tek Kriter Sınav olmalı. Sınava giren eşit şartlarda yarışıyor. Sınava girenler amca dayı yarıştırmıyor, bilgilerini yarıştırıyor."

Katre-i- matem, 2 ay önce - Alıntıya git

Syn Savunma Bakanımız Fikri IŞIK harbi temiz adam. Allah yolunu açık etsin onları da susturdular

06 Eylül 2017 16:59

mehmet teacher
Memur

Biricik urfamız yine son gün ve son saati beklemektedir :)

06 Eylül 2017 17:04

özTÜRK12
Aday Memur

Hala bir ses yok

06 Eylül 2017 17:09

Wolfied67
Aday Memur

Biricik urfamız yine son gün ve son saati beklemektedir :)

mehmet teacher, 2 ay önce - Alıntıya git

Valla ses seda yok ya bu kadar zor mu?

06 Eylül 2017 17:20

dejavudc
Aday Memur

Gaziantep cuma günü açıklayacak

06 Eylül 2017 17:30

hakorman
Aday Memur

Zonguldak'ı aradım, Cuma dediler ??

06 Eylül 2017 17:31

Wolfied67
Aday Memur

Zonguldak'ı aradım, Cuma dediler ??

hakorman, 2 ay önce - Alıntıya git

Hocam sızın puan kaç?

06 Eylül 2017 17:32

Wolfied67
Aday Memur

Hocam sızın puan kaç?

Wolfied67, 2 ay önce - Alıntıya git

Ne zaman aradınız? Yarın için de acıklayabılırız dedıler bana sabah

06 Eylül 2017 17:45

svlmls38

Kayseri den haberi olan var mı

Toplam 185 mesaj
ANKET
Gelecek 15 yılda sizin ve ailenizin durumu; iyiye mi gider, kötüye mi?