Editörler : Adversarysmtvs
06 Eylül 2017 10:14   

Kpss istatistik kursu yaklaşım kariyer

Ankara'da İstatistik kursu arayan arkadaşlar geçen dönem yaklaşım kariyere gitmiştim.

Hocası mükemmel erhan ersözlü.Eğer böyle bir araştırma yapıyorsanız size tavsiye edebilirim.

06 Eylül 2017 23:48

lindalisa
Aday Memur

cem koçak da mı bıraktı yaklaşımı ? :))

07 Eylül 2017 15:44

istisyan
Aday Memur

lindalisa, 3 hafta önce - Alıntıya git

Cem Koçak'ın ismini hiç duymamıştım.Ben Erhan Ersözlü'den ders aldım.Onun için yazdım.

Ayrıca ben foruma yazarken kim kaldı kim gitti die başlık açmadım.Arayan arkadaşlar için öneride

bulundum.Gereksiz bir cevap vermişsiniz.

07 Eylül 2017 22:46

lindalisa
Aday Memur

Cem Koçak'ın ismini hiç duymamıştım.Ben Erhan Ersözlü'den ders aldım.Onun için yazdım.

Ayrıca ben foruma yazarken kim kaldı kim gitti die başlık açmadım.Arayan arkadaşlar için öneride

bulundum.Gereksiz bir cevap vermişsiniz.

istisyan, 3 hafta önce - Alıntıya git

bir cevapta bulunmadım gerekli olduğunu düşündüğüm bilgiyi paylaştım.isteyen istediği hocadan ders almakta özgür.

11 Eylül 2017 16:40

mavim1907
Aday Memur

lindalisa, 3 hafta önce - Alıntıya git

Yorumlara vermiş olduğunuz cevapların geneline baktığımızda öğrenci olmadığınız bariz belli

Mynet sayfalarında falan dolaşmanızı tavsiye ederim size.

13 Eylül 2017 14:45

foseptik mefruşat
Aday Memur

terciniyap sitesinden link verince reklam oluyor ama dershane reklamı için bu sayfayı açıp yorum yazınca reklam olmuyor değil mi? bence hiçbir dershanenin reklamı yapılmamalı. en iyi reklamı dershaneler iyi hizmet verdikleri öğrencilerle o öğrencilerin çevresine yaparlar

15 Eylül 2017 00:20

lindalisa
Aday Memur

Yorumlara vermiş olduğunuz cevapların geneline baktığımızda öğrenci olmadığınız bariz belli

Mynet sayfalarında falan dolaşmanızı tavsiye ederim size.

mavim1907, 2 hafta önce - Alıntıya git

yorumlarımın genelini incelemeniz doğru yolda olduğumu gösterir.burda takılmamın mynette takılmamdan daha faydalı olduğu kanısındayım okuyan 3-5 gerçek öğrenciye faydam olmalı.

Toplam 6 mesaj
ANKET
Sizce Türkiye, Kuzey Irak'taki referandumdan dolayı, askeri müdahalede bulunmalı mı?