Editörler : Adversary
06 Eylül 2017 17:13   

Kapalı
Kyk alımları durduruldu, en son yapılan alım da durdurulsun

kyk alımları baştan aşağı torpildir. referans yazın demesinden mülakatı kimlerin kazandıgının liste halinde açıklanmamasına kadar, sınavda işçi çiftçi çocugumusun denilerek alay edilmesinden şarkı söyle diyerek dalga geçilmesine kadar baştan aşağı rezillik ve saçmalıktır.

yapılması gereken sadece puanı dikkate alan merkezi alımdır. bu mülakat sisteminde diretenlerin allah belasını versin artık. yeter yahu yeter. bunca milletin hakkını yediğiniz yeter.

06 Eylül 2017 17:57

ggunduz
Aday Memur

Tekrar alım yapılsın

06 Eylül 2017 17:58

tolunaygg
Kapalı

Tekrar alım yapılsın

ggunduz, 3 hafta önce - Alıntıya git

alım merkezi olmalı yoksa yine torpil yaparlar.

06 Eylül 2017 17:58

kpssbıyolojı
Aday Memur

yok ya atandık umut bagladık iş aramadık şaka mısınız siz durdurulsun demek ne kolay vicdansızlar

06 Eylül 2017 18:02

ggunduz
Aday Memur

yok ya atandık umut bagladık iş aramadık şaka mısınız siz durdurulsun demek ne kolay vicdansızlar

kpssbıyolojı, 3 hafta önce - Alıntıya git

BiZ demedik ki danıştay dedi ve durdurdu, var demekki büyüklerin bir bildiği onlara itiraz etseniz daha etkili olur.

06 Eylül 2017 18:07

012seda
Aday Memur

Emekleriyle atananlar nolcak ya kurunun yanında yaş da mı yansın!? Böyle şey olur mu

06 Eylül 2017 18:08

kara.cemal.2021
Kapalı

Emekleriyle atananlar nolcak ya kurunun yanında yaş da mı yansın!? Böyle şey olur mu

012seda, 3 hafta önce - Alıntıya git

emeğiyle atanan 1 kişi varsa torpille atanan 10 kişi var. yapacak bişe yok. evet kurunun yanında yaş da yanacak.

06 Eylül 2017 18:10

Ahmetyapacak
Aday Memur

012seda, 3 hafta önce - Alıntıya git

emegiyle atanan yine atanir sonucta puan esasli liyakat esasli yerlestirme yapilacak yine torpil kullanip benim halkimin hakkina girenler korksun.

06 Eylül 2017 18:23

birseyyahim
Aday Memur

emeğiyle atanan 1 kişi varsa torpille atanan 10 kişi var. yapacak bişe yok. evet kurunun yanında yaş da yanacak.

kara.cemal.2021, 3 hafta önce - Alıntıya git

Siz torpilsiz bir şekilde kazanmış olsaydınız benim de işime son verilsin kurunun yanında yanmaya razıyım diyebilecek miydiniz? Kalbiniz kararmış.

06 Eylül 2017 18:23

kpssbıyolojı
Aday Memur

BiZ demedik ki danıştay dedi ve durdurdu, var demekki büyüklerin bir bildiği onlara itiraz etseniz daha etkili olur.

ben 2017den bahsettım o da ıptl olsun demıssınız

06 Eylül 2017 18:33

ggunduz
Aday Memur

ben 2017den bahsettım o da ıptl olsun demıssınız

kpssbıyolojı, 3 hafta önce - Alıntıya git

Merak etme durdurma karari kalkar sıkıntı olmaz , butun atamalarda oluyor bole seyler

06 Eylül 2017 18:33

BursaFatihi
Memur

2017deki ilanda aynı değil miydi? Orada da mülakata göre atama yapıldı, yani bir kişi bile dava açsa iptal edilir ve yeniden mülakatsız alım yapmak zorunda kalırlar.

06 Eylül 2017 19:28

mühendis 4
Aday Memur

bu ve benzeri başlıkları açanlara sesleniyorum. eğer siz de hakkınızla kazanmış olsaydınız tüm mülakatla atananlara torpilli gözüyle bakmaya devam eder miydiniz?

06 Eylül 2017 21:58

012seda
Aday Memur

Ben o kadar emek verdim kimseye ispat etmek zorunda değilim allah biliyor ya emeğimle atandım. Ne kadar kolay iptal edilsin demek sizler için. Hayatımızı ona göre şekiledindirk işlerimizden ayrıldık. Ne olacak şimdi? 2010 kpss de iptal edildi ama kimse işinden çıkarılmadı

07 Eylül 2017 15:33

Alilin
Aday Memur

hakkıyla kazananlar tekrar atanır zaten. tüm torpillilere haram olsun..! yeniden alıma gidilsin

07 Eylül 2017 16:39

hüzünçiçeği
Şube Müdürü

Merak etme durdurma karari kalkar sıkıntı olmaz , butun atamalarda oluyor bole seyler

Sen öyle san bakalım,kpss puanına göre baz alınarak yapilmazsa herkesi kapsar,adalet işler umarım hak yemek neymiş

08 Eylül 2017 02:43

orhunkayaa
Kapalı

2017 yi de iptal etsinler

08 Eylül 2017 08:12

Alilin
Aday Memur

2017 yi de iptal etsinler

orhunkayaa, 2 hafta önce - Alıntıya git

inşallah. çok hak yendi buna bi dur denmememsi adaletsizlik

08 Eylül 2017 18:44

orhunkayaa
Kapalı

güncel

09 Eylül 2017 00:38

S10Olsun
Aday Memur

niye iptal olmasına karşısınız ki madem puanınıza güveniyorsunuz hakettik diyorsunuz o zaman iptal olsun o zaman o ildeki başvurular içinde yüksek puandan alımlar olsun buyurun buna HAYIR deyin

09 Eylül 2017 01:13

orhunkayaa
Kapalı

niye iptal olmasına karşısınız ki madem puanınıza güveniyorsunuz hakettik diyorsunuz o zaman iptal olsun o zaman o ildeki başvurular içinde yüksek puandan alımlar olsun buyurun buna HAYIR deyin

S10Olsun, 2 hafta önce - Alıntıya git

bence de kardeş ya. puanı yüksekse merkezi alımla yapılan kyk da da atanır. niye korkuyorlar ki. torpille atananlar bu eksi verenler. hepsi torpille atandı

Toplam 26 mesaj
ANKET
Sizce Türkiye, Kuzey Irak'taki referandumdan dolayı, askeri müdahalede bulunmalı mı?