Editörler : Adversary
12 Eylül 2017 11:05

terranova
Aday Memur

Diger kurumlar gibi yapsalardi boyle olmazdi. Kimlik bilgilerini girince kpss puanin, okulun otomatik olarak yuklense boyle sacmaliklarla ugrasilmaz, millet magdur edilmezdi.

12 Eylül 2017 11:14

terranova
Aday Memur

Diger kurumlar gibi yapsalardi boyle olmazdi. Kimlik bilgilerini girince kpss puanin, okulun otomatik olarak yuklense boyle sacmaliklarla ugrasilmaz, millet magdur edilmezdi.

terranova, 2 hafta önce - Alıntıya git

Eger okulu istenen branslar arasinda degilse tercih yapamasin, cok mu zor bunu yapmak! Ne kurumun basi agrir, ne hak edenlerin gelecegiyle oynarsiniz. Kac yillik teskilatsin, personel aliminda daha tokezliyorsun, bir de bu gencleri mulakata alacaksin. Ciddiyetsizlik had sahfada, yaziklar olsun.

12 Eylül 2017 11:47

unlike81
Memur

Yani belkıde 1. Tercıhı tutan bırı yenı sıralamada 5. Tercıhı olucak hersey altust olmus durumda pes yanı bölğm dısı tercıh edenlerde sonycta unıversıte mezunu nasıl boyle hata yaparlar anlayamıyorum mallıktan baska bırsey degıl

12 Eylül 2017 12:07

terranova
Aday Memur

Sakallı Celal bosuna dememis, "Bu kadar cehalet ancak tahsille mümkün olur."

Üniversite mezunu olmaları böyle saçma işlere girişmeyeceklerinin göstergesi olamaz. Kurum işini ciddiye alacak, başkalarının insafına, vicdanına bırakmayacak. Göstere göstere açık vermişsin, bundan faydalanmak isteyenler olacak. Hadi yaptın bir hata, kriz yönetiminde de aynı beceriksizliği gösteriyorsun. Ortada saglıklı bir açıklama yok, herkes gergin bir bekleyiş içersinde.

12 Eylül 2017 12:12

unlike81
Memur

Artık herseyın hayırlısı buarada ayıklama yaptıklarını nerden ogrendınız

12 Eylül 2017 12:22

terranova
Aday Memur

İhs-der yoneticilerinden biri, ptt'nin su anda osym ile birlikte bolum sarti tutmayanlari ayiklama calismasini baslattigini yazmisti.

12 Eylül 2017 12:23

unlike81
Memur

Aaa nerde yazmıs lınk verebılır mısınız merak ettım

12 Eylül 2017 12:26

krtsktrs
Aday Memur

Yani belkıde 1. Tercıhı tutan bırı yenı sıralamada 5. Tercıhı olucak hersey altust olmus durumda pes yanı bölğm dısı tercıh edenlerde sonycta unıversıte mezunu nasıl boyle hata yaparlar anlayamıyorum mallıktan baska bırsey degıl

unlike81, 2 hafta önce - Alıntıya git

böyle bir şey olmayacak arkadaşım, sen zaten o tercihe girmişsin ve artık aşağı inmezsin ancak ssenden yüksek puanla ama şartı tutmayan birisi elendiğinde senden daha düşük puanlu birisi alınacağı için mülakata hak kazandığın tercih içerisindeki sıralaman değişir. 1. tercihleri gelenlerde bişy olmaz olsa olsa 2 den sonralarının tercih sıralaması yukarı doğru değişir.

12 Eylül 2017 12:33

terranova
Aday Memur

Aaa nerde yazmıs lınk verebılır mısınız merak ettım

Telefonla linki almayi beceremedim. Feyste kapali gruplari var, takibe alirsaniz arada son gelismeleri aktariyorlar. Ptt personel adaylari ( ihs-der) diye aratin bulursunuz.

12 Eylül 2017 12:44

unlike81
Memur

Face kullanmıyorum belkıde ondan duymadım tesekkur ederım

12 Eylül 2017 12:51

terranova
Aday Memur

Face kullanmıyorum belkıde ondan duymadım tesekkur ederım

Mulakata hazirlik icin bir kitapcik hazirlamislar, ucretsiz vereceginiz adrese postaliyorlar, haneriniz olsun. Daha onceki mulakatalarda cikmis sorular var, yine de siz bilirsiniz.

12 Eylül 2017 13:17

unlike81
Memur

Mulakata hazirlik icin bir kitapcik hazirlamislar, ucretsiz vereceginiz adrese postaliyorlar, haneriniz olsun. Daha onceki mulakatalarda cikmis sorular var, yine de siz bilirsiniz.

Nerden temın edebılırım pekı

13 Eylül 2017 08:06

müjde.mizgin
Aday Memur

O kitapçık size geldi mi

13 Eylül 2017 09:12

terranova
Aday Memur

O kitapçık size geldi mi

müjde.mizgin, 2 hafta önce - Alıntıya git

Hayir yalniz grupta sayfalarinin resimlerini cekerek paylasima acmislar, oradan bakabilirsiniz.

13 Eylül 2017 12:03

egekızı64
Aday Memur

Hayir yalniz grupta sayfalarinin resimlerini cekerek paylasima acmislar, oradan bakabilirsiniz.

hangi grup sayfası söyleyebilirmisin

13 Eylül 2017 12:26

müjde.mizgin
Aday Memur

hangi grup sayfası söyleyebilirmisin

egekızı64, 2 hafta önce - Alıntıya git

Yukarıda yazıyor

13 Eylül 2017 15:32

rüzgaratak
Memur

Belli olmayacak galiba bu mülakatlar arkadaslar

13 Eylül 2017 22:45

idris7389
Aday Memur

istanbul anadolu yakası kazananlar nerde

14 Eylül 2017 04:25

krtsktrs
Aday Memur

istanbul anadolu yakası kazananlar nerde

idris7389, 2 hafta önce - Alıntıya git

ben varım :)

14 Eylül 2017 09:00

Hasan U
Aday Memur

Haber olsun artık.

Toplam 145 mesaj
ANKET
Sizce Türkiye, Kuzey Irak'taki referandumdan dolayı, askeri müdahalede bulunmalı mı?