Editörler : "eskiyara"Pangaea
«151617181920212223242526»

Hakanpolat55
Aday Memur
14 Eylül 2017 22:02

Pardon siz kimsiniz...nedir bu ego ? Saçmalamışsın resmen....Eğer meb dediğini yaparsa bundan sonra tayin ile ilgili klavuz ,yerdeğiştirme takvimi.falan yayınlamasın boşuna...

zeze_1987, 7 yıl önce

Bu şekilde nasıl konuşabiliyorsunuz benimle? Kimden allıyorsunuz bu hakkı merak ediyorum. Yarınki tayin zaten il emrine verilen 4900 kişi için yapılıyor. Bu forumdakiler de onlar zaten.

yeditepe07
Aday Memur
14 Eylül 2017 22:24

Sayın Hocam bu formdakiler 4900 kişi içerisindeki mağdurlar ve ilçe emrine resen yapılan atamayla oluşan bu mağduriyeti gidermek için iptal dilekçesi veren ve iptal için mücadele eden öğretmenler.

Yani yarınki tayini düşünen kişiler değil.

zeze_1987, 7 yıl önce

Bu şekilde nasıl konuşabiliyorsunuz benimle? Kimden allıyorsunuz bu hakkı merak ediyorum. Yarınki tayin zaten il emrine verilen 4900 kişi için yapılıyor. Bu forumdakiler de onlar zaten.

zeze_1987
Aday Memur
14 Eylül 2017 22:44

Asıl siz saçmalamışsınız.

Hakanpolat55, 7 yıl önce

Pardon siz kimsiniz...nedir bu ego ? Saçmalamışsın resmen....Eğer meb dediğini yaparsa bundan sonra tayin ile ilgili klavuz ,yerdeğiştirme takvimi.falan yayınlamasın boşuna...

zeze_1987
Aday Memur
14 Eylül 2017 22:49

Hocam ben de o mağdurlardan biriyim zaten. Anlatmak istediğim de tam olarak yarınki tayindi. Bize danışmadan bizi daha kötü yerlere atadılar ve hatalarını anlayıp bizi de yarınki gu ruba dahil ederler mi diye soruyorum.Dilekçe iptalini bu kadar geciktirdiler . Sebebi bize yeni bi hak vermeleri olablir mi?

yeditepe07, 7 yıl önce

Sayın Hocam bu formdakiler 4900 kişi içerisindeki mağdurlar ve ilçe emrine resen yapılan atamayla oluşan bu mağduriyeti gidermek için iptal dilekçesi veren ve iptal için mücadele eden öğretmenler.

Yani yarınki tayini düşünen kişiler değil.

ziro.10
Aday Memur
15 Eylül 2017 00:35

Güncel

emceyra
Aday Memur
15 Eylül 2017 01:12

Hocam

Ben zorunlu hizmetimi tam 17 yıl önce yapmış ustelik 11 yıl yapmış ama yıllar sonra oluşan bir aksilikle eşimi doğuya ugurlamis 2 yıldır yol gozleyen ve buna artık dayanamayıp okullara bakmak için onay veren ve pat tayini resen çıkan biriyim..

Siz sanırım zorunlu hizmete bağlı tayini çıkan bir magdursunuz. Lakin bununla ilgili yayınlanan yazılarda tercih yapmanızı yapmazsaniz istemediğiniz bir yere çıkabileceği ve uzulmemeniz için yapılması gerektiği ile ilgili yazı okumuştum

Allah herkesin yardımcısı olsun... Hepimizin derdi ortak bu başlıkta dilekçe iptali için ...

Yeni bir atama kaldıracak yüreğimiz kalmadı. Tayin atama gibi kelimelere fobim başladı. Şu mübarek günde yureklerimize su serpen haberler almak dileğiyle..

Herkese gönlüne göre versin Rabbim...

zeze_1987, 7 yıl önce

Hocam ben de o mağdurlardan biriyim zaten. Anlatmak istediğim de tam olarak yarınki tayindi. Bize danışmadan bizi daha kötü yerlere atadılar ve hatalarını anlayıp bizi de yarınki gu ruba dahil ederler mi diye soruyorum.Dilekçe iptalini bu kadar geciktirdiler . Sebebi bize yeni bi hak vermeleri olablir mi?

15 Eylül 2017 05:42

13 eylül il dışı tayine iptal hakkı verilsin lütfennn. o kadar zor bir durumda kaldım ki gözüme uyku girmedi. bir mucize istiyorum

zeze_1987
Aday Memur
15 Eylül 2017 07:48

İnşallah hocam. Rabbim herkesin gönlündekini versin. Ben de 1sene eşimle ayrı illerde çalıştım. Çocuğumuz da vardı. Çok zordu. Aynı şeyleri yaşamak istemiyoruz. İlçe emri iptal olsa da eşimn tayini iptal olmayacak. Allah içimizden geçeni biliyor. Hakkımızda iyisi olur umarım.

emceyra, 7 yıl önce

Hocam

Ben zorunlu hizmetimi tam 17 yıl önce yapmış ustelik 11 yıl yapmış ama yıllar sonra oluşan bir aksilikle eşimi doğuya ugurlamis 2 yıldır yol gozleyen ve buna artık dayanamayıp okullara bakmak için onay veren ve pat tayini resen çıkan biriyim..

Siz sanırım zorunlu hizmete bağlı tayini çıkan bir magdursunuz. Lakin bununla ilgili yayınlanan yazılarda tercih yapmanızı yapmazsaniz istemediğiniz bir yere çıkabileceği ve uzulmemeniz için yapılması gerektiği ile ilgili yazı okumuştum

Allah herkesin yardımcısı olsun... Hepimizin derdi ortak bu başlıkta dilekçe iptali için ...

Yeni bir atama kaldıracak yüreğimiz kalmadı. Tayin atama gibi kelimelere fobim başladı. Şu mübarek günde yureklerimize su serpen haberler almak dileğiyle..

Herkese gönlüne göre versin Rabbim...

cevirmenozkan
Aday Memur
15 Eylül 2017 07:49

Hocam eş durumu resen atamalar daha iptal edilmedi ki. 10 gündür uğraşıyoruz. Allah bize yardım etsin

nurtaş2727, 7 yıl önce

13 eylül il dışı tayine iptal hakkı verilsin lütfennn. o kadar zor bir durumda kaldım ki gözüme uyku girmedi. bir mucize istiyorum

cevirmenozkan
Aday Memur
15 Eylül 2017 07:51

Tweeter kullanan arkadaşlar bugün cuma. Yusuf Tekin e ulaşabileceğimiz en uygun gün. Lütfen tweet atalım

cevirmenozkan, 7 yıl önce

Hocam eş durumu resen atamalar daha iptal edilmedi ki. 10 gündür uğraşıyoruz. Allah bize yardım etsin

cevirmenozkan
Aday Memur
15 Eylül 2017 07:52

Cuma akşama doğru cevap gelecek dendi. İnşallah bugün olum cevapları alıcaz. Çok yoğun veri akışı bizi bekliyor

Tweeter kullanan arkadaşlar bugün cuma. Yusuf Tekin e ulaşabileceğimiz en uygun gün. Lütfen tweet atalım

15 Eylül 2017 07:59

herkesin sıkıntısı ayrı hocam. cidden durumum kritik. iptal imkanım olursa bir daha isteğe bağlı tayin falan istemeyeceğim.

edebiyatçı88
Aday Memur
15 Eylül 2017 08:47

basvuru ekrani acilan var mi arkadaslar

cevirmenozkan
Aday Memur
15 Eylül 2017 09:33

Yeni haber var mı arkadaşlar

edebiyatçı88, 7 yıl önce

basvuru ekrani acilan var mi arkadaslar

ziro.10
Aday Memur
15 Eylül 2017 09:49

Bakanliga ulasanlar buraya yazabilir mi

edebiyatçı88
Aday Memur
15 Eylül 2017 10:24

Memurlarnet gundeme tasimis arkadaslar

edebiyatçı88, 7 yıl önce

http://www.memurlar.net/haber/693778/resen-atananlarin-meb-den-talebi.html

Huzurumuzkalmadi
Aday Memur
15 Eylül 2017 10:34

Allah razi olsun memurlar net yetkilileri siz sesimizi duydunuz inşallah bu mübarek günde bakanlık da duyar...

edebiyatçı88, 7 yıl önce

http://www.memurlar.net/haber/693778/resen-atananlarin-meb-den-talebi.html

cevirmenozkan
Aday Memur
15 Eylül 2017 11:12

Benim iptal gelmiş arkadaşlar

ziro.10, 7 yıl önce

Bakanliga ulasanlar buraya yazabilir mi

15 Eylül 2017 11:14

Okula mı yazmışlar hocam.

Benim iptal gelmiş arkadaşlar