Editörler : Mehmet BalciCüneyt Barışoglu
10 Eylül 2017 22:28

Selinselinn
Memur

112 kadrolu olur.inşallah cok alım olursa onumden çok kişi gider.üniversitelere sözleşmeli alımlar oluyo. 2018 kpss ye kadar tekrar alımlar olur zaten.

10 Eylül 2017 22:45

zorunlu kpss
Şef

zaten düşse de 82 ancak biz kpss çalışcaz mecbur artık

10 Eylül 2017 22:46

Selinselinn
Memur

zaten düşse de 82 ancak biz kpss çalışcaz mecbur artık

zorunlu kpss, 2 hafta önce - Alıntıya git

Zaten 112 olarak 83 den aşağısı olmaz.

10 Eylül 2017 22:48

zorunlu kpss
Şef

aynen ama nasıl olsa 2018 kpss sonrası daha fazla alım olur

10 Eylül 2017 22:49

Selinselinn
Memur

Üniversiteler sözleşmeli puana göre alım yapıyor. Onları takip etmek lazım. Zaten benim kadroludan veya 112 den bi beklentim yok.bu alimlarda onumden gidebildiği kadar giden olsun.üniversite alımlarında şansım olur.

10 Eylül 2017 22:52

zorunlu kpss
Şef

aslında nüfus alım yapsa tekrar sözleşmeli 2018 kpssden önce oda şans olurdu bize ama yapmaz herhalde

10 Eylül 2017 22:55

Selinselinn
Memur

aslında nüfus alım yapsa tekrar sözleşmeli 2018 kpssden önce oda şans olurdu bize ama yapmaz herhalde

O alım 3001 den yapılıyor. Ama sen yinede böyle bir dilekte bulunma.içişleri bakanlığına gelen ek kadro nüfusa giderse hiç iyi olmaz

10 Eylül 2017 22:57

zorunlu kpss
Şef

öyle demedim zaten sonuçta içişleri sözleşmeli ama ben bürocu olarak 112 alsın ve bir bürocu kardeşim atansın isterim tabi orası ayrı zaten

10 Eylül 2017 23:10

Selinselinn
Memur

öyle demedim zaten sonuçta içişleri sözleşmeli ama ben bürocu olarak 112 alsın ve bir bürocu kardeşim atansın isterim tabi orası ayrı zaten

Hem zaten nüfus alımı mülakatli oluyor.ben mülakatla falan uğraşamam.atanamiycaksamda atanmam.yine çalışırım daha iyi.

10 Eylül 2017 23:21

Selinselinn
Memur

Hem zaten nüfus alımı mülakatli oluyor.ben mülakatla falan uğraşamam.atanamiycaksamda atanmam.yine çalışırım daha iyi.

Selinselinn, 2 hafta önce - Alıntıya git

İnfaz koruma memurluğuna bile mülakatli diye ilgilenmiyorum. Boşa kürek çekmek gibi geliyor. Mülakat bulunduğum şehirde olduğu halde uğraşmıyorum. Bide şehir şehir dolaşam.özel sektörü bilmiyorlar tabi.millet yeri geliyor 12 saatten bile fazla calisiyo.

11 Eylül 2017 11:28

Selinselinn
Memur

Hocam ikinci universiteye kayit oldun mu?

11 Eylül 2017 14:31

birmemurolsam
Aday Memur

Belirsizlik insanı bitiriyor. 3. atamanın durumu ne olacak belli değil. AÇM'nin durumu ne olacak belli değil. Adalet Bakanlığının ilanını bekliyoruz ikm alımı ne zaman olacak belli değil. 2014 kpss 81 küsürlerde kapatırken 84.3 puanla açıkta kaldık durumumuz ne olacak belli değil.Offffffffff

11 Eylül 2017 16:31

Cengiz abi
Daire Başkanı

Belirsizlik insanı bitiriyor. 3. atamanın durumu ne olacak belli değil. AÇM'nin durumu ne olacak belli değil. Adalet Bakanlığının ilanını bekliyoruz ikm alımı ne zaman olacak belli değil. 2014 kpss 81 küsürlerde kapatırken 84.3 puanla açıkta kaldık durumumuz ne olacak belli değil.Offffffffff

birmemurolsam, 2 hafta önce - Alıntıya git

Maalesef belli değil hiç bir şey.branş sıralaması bile güncellenmedi.bu gidişle ekimi bu bulacak.

11 Eylül 2017 16:37

Selinselinn
Memur

Maalesef belli değil hiç bir şey.branş sıralaması bile güncellenmedi.bu gidişle ekimi bu bulacak.

Cengiz abi, 2 hafta önce - Alıntıya git

Bence kasımda olcak

11 Eylül 2017 20:38

Cengiz abi
Daire Başkanı

Bence kasımda olcak

Dediğiniz gibi kasımda olursa şaşırmayalım ösym nin ne yapacağı belli olmuyor..kasım ve haziranda yüksek kadro gelsin de beklediğimize değsin bari.

11 Eylül 2017 21:39

Selinselinn
Memur

Dediğiniz gibi kasımda olursa şaşırmayalım ösym nin ne yapacağı belli olmuyor..kasım ve haziranda yüksek kadro gelsin de beklediğimize değsin bari.

Cengiz abi, 2 hafta önce - Alıntıya git

Sizin diğer bölüm neydi?

11 Eylül 2017 23:13

denizlevent
Daire Başkanı

Şimdi büro en son kaça düştü arkadaşlar 85 küsür Zonguldak diye biliyorum ben ama net değil.

11 Eylül 2017 23:32

Selinselinn
Memur

Şimdi büro en son kaça düştü arkadaşlar 85 küsür Zonguldak diye biliyorum ben ama net değil.

denizlevent, 2 hafta önce - Alıntıya git

Evet aynen oyle...

12 Eylül 2017 02:23

Cengiz abi
Daire Başkanı

Sizin diğer bölüm neydi?

Benim diğer bölüm tıbbi dök.ve sekreterlik.ama onu şu an okumuyorum.aynı anda iki bölüm okumak çok zor.sınav tarihleri çakışıyor sürekli .zaten vakit bulamıyorum işten dolayı.umarım haziranda büro biter umarım hepimizin yüzünü güldürecek güzel kadrolar gelir.

12 Eylül 2017 09:53

Dogido

Merhaba arkadaslar. Hepimiz içi hayırlısı olur inşallah.

Toplam 168 mesaj
ANKET
Sizce Türkiye, Kuzey Irak'taki referandumdan dolayı, askeri müdahalede bulunmalı mı?