Editörler : Mehmet BalciCüneyt Barışoglu
22 Eylül 2017 00:33

police88
Memur

alımın puana göre olacağından da şüpheniz olmasın. Bu yıl 82 ye düşmese bile 2018 den sonra düşebilir. Belki gerçekten hakkınızda en hayırlı bölüm budur.

Selinselinn, 3 gün önce - Alıntıya git

Amin inşallah kardeşim hepimiz emeğimizle hak ettiğimiz yerlere gelelim inşallah..

22 Eylül 2017 23:16

hakan deveci
Aday Memur

Brans bazinda siralamami aciklanmis baktığını iddia edenler var ama ben bakamadım. Bilgisi olan var mi arkadaslar

22 Eylül 2017 23:33

Selinselinn
Memur

Brans bazinda siralamami aciklanmis baktığını iddia edenler var ama ben bakamadım. Bilgisi olan var mi arkadaslar

hakan deveci, 3 gün önce - Alıntıya git

1 kişi gördüm ve onumden şu kadar kişi gitmiş diyene kadar sisteme girip bakmıycam .bu kaçıncı oldu hep aynı :)

22 Eylül 2017 23:35

Memur adayi12
Memur

hakan deveci, 3 gün önce - Alıntıya git

HOCAM 7 Ay once acılmıs konuya yazmıslar

23 Eylül 2017 01:03

hakan deveci
Aday Memur

Vallla bnde korktum bsey sandim

23 Eylül 2017 01:05

hakan deveci
Aday Memur

Vallla bnde korktum bsey sandim

hakan deveci, 2 gün önce - Alıntıya git

Bi yuz kisi alsalar bizim bolumden bu tercihde ya. Ben mubasirlige basvurdum o bile olsa tercih vermicem. Bi kisinin önünü acarım belki böylelikle.

23 Eylül 2017 01:08

Memur adayi12
Memur

Bi yuz kisi alsalar bizim bolumden bu tercihde ya. Ben mubasirlige basvurdum o bile olsa tercih vermicem. Bi kisinin önünü acarım belki böylelikle.

hakan deveci, 2 gün önce - Alıntıya git

herkes sız gıbı dusunse gtmeyecegı yere basvurmasa ıyı olur sahsen ben dıkkat edyrum katıplıge basvurmadım mısal neden yazamıyıorum :)

23 Eylül 2017 10:19

hakan deveci
Aday Memur

herkes sız gıbı dusunse gtmeyecegı yere basvurmasa ıyı olur sahsen ben dıkkat edyrum katıplıge basvurmadım mısal neden yazamıyıorum :)

Memur adayi12, 2 gün önce - Alıntıya git

Aynen herkes bole dusunse benim gibi bazi seyler daha kolay olur. .

Toplam 168 mesaj
ANKET
Sizce Türkiye, Kuzey Irak'taki referandumdan dolayı, askeri müdahalede bulunmalı mı?