Editörler : Mehmet BalciCüneyt Barışoglu
11 Eylül 2017 00:57   

Elinde öss/ kpss soru bankası olan var mı?

Selam kardeşlerim. Kısmet olursa ön lisanstan kpss giricem. Henüz çok erken ancak şimdiden bir altyapı oluşturmakta fayda var diye düşünüyorum. Şimdi elimde Yargı'nın malum Önlisans kitabı var.

Ancak ben şöyle bir şey yapıcam. Ben üni sınavlarına çalışırken elimde ünitelendirilmiş soru bankaları olurdu, en az 4 kitap. Misal ders kaynağından x konusuna çalışıp konuyu bitirdiğimde elimdeki o 4 kitaptaki üniteli konu içinden aynı konuya ait testleri çözerdim. Bu şekilde kitapla birlikte her konu sonu en az 400-500 soru çözerdim ve bir sonraki konuya öyle geçerdim. Ha, başta çok yorucu ve sıkıcı gelse de insan bir vakitten sonra bu konuda yalama oluyor ve çözüp çözüp atıyor kitapları inanın.

Yani ben bu şekilde çalışarak iyi bir netice almıştım sınavdan. Size de tavsiye ederim. Şimdi sizden ricam eğer aranızda elinde öss den kalma böyle ünitelendirilmiş temiz soru bankası olanlar varsa ve ihtiyacı yok ise lütfen atmasın bana, karşı ödemeli göndersin. Mutlaka ÖSS olacak değil KPSS nin bu tür kitapları var ise onlar da kabulümdür :) Çünkü gerçekten kitap yetişmiyor bana, 1 haftada bir üniteli kitap bitiriyordum son aylara doğru. Normalde gider alırsın evet ama böyle çalışınca kitap kıtlığı oluştuğu için böyle bir ricada bulundum sizden. yani hangi birini alayım. İhtiyacı olmayan arkadaşlarımız varsa aramızda, ricamdır lütfen bana pm atabilir mi?

Bu arada ilk defa çalışarak giricem bakalım hayırlısı...

Sınava girecek tüm arkadaşlara şimdiden Rab'bimden bol bol zihin açıklığı diliyorum.

Allah emeklerimizi boşa çıkarmasın.

ANKET
Gelecek 15 yılda sizin ve ailenizin durumu; iyiye mi gider, kötüye mi?