Editörler : hopaliSafak Vaktii
11 Eylül 2017 02:41   

Seçim ve atama

Ne yazıkki atamaların çokluğu seçimlere bağlanmış durumda ama bizlerde gerizekalı değiliz bugünlerin unutmayız ..Sisteme bak seçim olursa iyi atama olur 

11 Eylül 2017 02:54

Kcinel
Memur

Hocam, kendini darlama. Bak inan bu cümleler saçma gelecek muhtemelen ama atnı süreç içerisindeki problemlerden ha sıyrıldım ha sıyrılacağım, o seviyedeyim. Meclis toplanmadan ekim başına kadar haber zor, ekimden sonra da iki ihtimal var etken mülakat başlangıcı ile ili atama ya da 2018 başlangıçlı toplu tek atama. Kalan dedikoduların hepsi bu olaydan türüyor. Beklemekten başka çare yok. Uyku düzeni kalmamış, işsiz, tüm gününü evde geçiren ve depresyonda olan biri olarak söylüyorum bunları :)

11 Eylül 2017 04:47

qweqqa
Aday Memur

2018 seçim için hazırlık yılı olcağı için ümitliyimben yine de sesimizi duyurmalıyız.

11 Eylül 2017 06:39

Cenk911
Aday Memur

Hocam, kendini darlama. Bak inan bu cümleler saçma gelecek muhtemelen ama atnı süreç içerisindeki problemlerden ha sıyrıldım ha sıyrılacağım, o seviyedeyim. Meclis toplanmadan ekim başına kadar haber zor, ekimden sonra da iki ihtimal var etken mülakat başlangıcı ile ili atama ya da 2018 başlangıçlı toplu tek atama. Kalan dedikoduların hepsi bu olaydan türüyor. Beklemekten başka çare yok. Uyku düzeni kalmamış, işsiz, tüm gününü evde geçiren ve depresyonda olan biri olarak söylüyorum bunları :)

Kcinel, 2 hafta önce - Alıntıya git

Hocam özellikle depresyona dikkat edin.Günde yarım saatte olsa çıkın hava alın inanin iyi gelir.

11 Eylül 2017 10:51

Hakan Gökkaya
Aday Memur

2018 seçim için hazırlık yılı olcağı için ümitliyimben yine de sesimizi duyurmalıyız.

qweqqa, 2 hafta önce - Alıntıya git

Twitter da o kadar etkinlikler oluyor ama ses seda yok maalesef hocam

11 Eylül 2017 10:56

Hakan Gökkaya
Aday Memur

Bende günün 10 saatini dışarda gezerek geçiyorum tek yararı forma girmek ama kafa olarak sıkıntı geçmiyor

11 Eylül 2017 12:16

Kcinel
Memur

Hocam özellikle depresyona dikkat edin.Günde yarım saatte olsa çıkın hava alın inanin iyi gelir.

Cenk911, 2 hafta önce - Alıntıya git

Allahtan melankoliyr alışkınız :)

11 Eylül 2017 12:17

Kcinel
Memur

Bende günün 10 saatini dışarda gezerek geçiyorum tek yararı forma girmek ama kafa olarak sıkıntı geçmiyor

Hakan Gökkaya, 2 hafta önce - Alıntıya git

Geçici bir iş şart hocam

11 Eylül 2017 12:45

Hakan Gökkaya
Aday Memur

Geçici bir iş şart hocam

Galiba hocam

11 Eylül 2017 13:06

themis77
Aday Memur

"Uyku düzeni kalmamış, işsiz, tüm gününü evde geçiren ve depresyonda olan biri" kendimi gördüm.

11 Eylül 2017 14:13

besyocu444
Aday Memur

Geçici bir iş şart hocam

Besyo muydu sizin?

12 Eylül 2017 21:22

fen-bilgisi
Aday Memur

Sizce bu ek atamalar tamamen iptal mi? yani artık süreç 2017 liler için başladı değil mi?

12 Eylül 2017 21:51

besyocu444
Aday Memur

Sizce bu ek atamalar tamamen iptal mi? yani artık süreç 2017 liler için başladı değil mi?

fen-bilgisi, 2 hafta önce - Alıntıya git

Evet 2017 de sınava girenlerdeki atamaları bile kısıyorlar görüyorsunuz hocam. Kaldı ki 2016 için hiç sanmıyorum.

12 Eylül 2017 23:04

Kcinel
Memur

Besyo muydu sizin?

besyocu444, 2 hafta önce - Alıntıya git

Evet hocam

12 Eylül 2017 23:05

Kcinel
Memur

"Uyku düzeni kalmamış, işsiz, tüm gününü evde geçiren ve depresyonda olan biri" kendimi gördüm.

themis77, 2 hafta önce - Alıntıya git

Her geçen gün daha kötü birkaç şey daha ekleniyor malesef :)

12 Eylül 2017 23:30

themis77
Aday Memur

Her geçen gün daha kötü birkaç şey daha ekleniyor malesef :)

Aslında ek atamanın olmayacak olması 2018 de atamaların başlayacağı iyi bir haber 2017 liler için tek derdim şubatta olsun atamalar ve en az 20.000

13 Eylül 2017 00:02

Kcinel
Memur

Aslında ek atamanın olmayacak olması 2018 de atamaların başlayacağı iyi bir haber 2017 liler için tek derdim şubatta olsun atamalar ve en az 20.000

İnşallah. Her yeni günde aynı şeyi umut ederek bekliyoruz bakalım.

13 Eylül 2017 00:22

ekonomi.çoh.eyi
Şef

Atama matama yok gençler,kendinize asgari ücretli de olsabir iş bulun.Kasiyerlik olur.reyon görevlisi olur,satış temsilciliği olur,güvenlik görevlisi olur;artık Allah ne verdiyse.Buna da şükür deyin ve başımızdaki iktidara oylarınızı vermeye devam edin.

13 Eylül 2017 00:40

turner12
Aday Memur

Atama matama yok gençler,kendinize asgari ücretli de olsabir iş bulun.Kasiyerlik olur.reyon görevlisi olur,satış temsilciliği olur,güvenlik görevlisi olur;artık Allah ne verdiyse.Buna da şükür deyin ve başımızdaki iktidara oylarınızı vermeye devam edin.

ekonomi.çoh.eyi, 1 hafta önce - Alıntıya git

Hocam teşekkür ederim sayenizde ufkum iki katına çıktı. minnettarım size:D

13 Eylül 2017 01:08

Hakan Gökkaya
Aday Memur

20000 e razisiniz yani yazık ,adamlar amacına ulaşmış sindirmiş helal olsun

13 Eylül 2017 01:36

Timur77
Aday Memur

20000 e razisiniz yani yazık ,adamlar amacına ulaşmış sindirmiş helal olsun

Hakan Gökkaya, 1 hafta önce - Alıntıya git

Hocam ilk atama için demiştim. Adamlar amacına ulaşmış sindirmiş helal olsun tek atama bekliyorsunuz..

Toplam 24 mesaj
ANKET
Sizce, kamuda liyakat var mı?