Editörler : Mehmet BalciCüneyt Barışoglu
11 Eylül 2017 15:11   

Emlak ve emlak yonetimi

Duyduğuma göre kurum aşırı yoğunmuş. Hafta sonları bile memurların çalıştığı zamanlarda oluyormuş. Bunalıp istifa edenlerde varmış. Durum böyle olunca alımlar yine fazla olur gibime geliyor. Ben yeni kayıt oldum. Bölümün geleceği hakkında ne düşünüyorsunuz?

11 Eylül 2017 15:24

Mmhn cbn

Büyük alımlar olmasada illaki alım olur. Emlak mezunları ve okuyanlar belediyelere baskı yaparak belediyelerden de kadro alabilirler

11 Eylül 2017 15:25

Selinselinn
Memur

Büyük alımlar olmasada illaki alım olur. Emlak mezunları ve okuyanlar belediyelere baskı yaparak belediyelerden de kadro alabilirler

Mmhn cbn, 2 hafta önce - Alıntıya git

Insallah hocam

11 Eylül 2017 15:35

Selinselinn
Memur

Bulunduğum şehirdeki belediye ye dilekçe veriyim.

12 Eylül 2017 13:26

eyeoftiger
Şef

Tapuya 70-80 puanla giren emlakcilar nereye kaçacak? Eskiden adalet ile ortak aliniyordu.kurumdan kaçanlar adaletcilerdi.

12 Eylül 2017 14:19

Selinselinn
Memur

Arkadaşlar alım çok diye okuyup yatmak olmaz. Her kayıt olan kendi kadrosunu hazırlasın. Bişeyler yapsın. Dilekceler falan gondersin,etkinliklere katilsin.Sonuçta herkes alım var diye okuyor.herkes alım var diye okuyup yatarsa kimse atanamaz.mezun çoğalır,alım olmaz.

12 Eylül 2017 14:21

Selinselinn
Memur

En azından mücadele ettiğimde atanabilecegim bölümü okuyorum.önümde 1000 e yakın kişi olsa ve ilk siralardakiler yatsa o atanır ben kalırım.emeğinin karşılığını almak işlerinden.

Toplam 6 mesaj
ANKET
Sizce, kamuda liyakat var mı?