Editörler : cihan27
16 Eylül 2017 01:19

Önce-Adalet-Liyakat
Aday Memur

Mülakat yerinde bir karar...

yurdunu arayan adam, 6 gün önce - Alıntıya git

..bah hele :)

16 Eylül 2017 14:49

denttt
Aday Memur

Arkadaşlar ben hiçbir sendika üyesi değilim. Bu işlerin sorumlusu malesef ne memursen, ne kamusen, ne kesk, nede birleşik kamu iş. Biliyorum birçoğumuz bazı sebeplerle memursene kızıyoruz. Ancak kizmayalim. Sorun memur sen değil. Bizlerin menfaatçi olmamız. Yarın hükümet değişse menfaatci tayfa hükümete yakın sendikaya dakika bile kaybetmeden gececektir. Menfaat çıkar tüm sebep bu. Biz kendimiz değişmeden ne sendikalar nede dünya degismeyecek. Boşa kızmayın. Elinizden geliyorsa çevrenizdeki arkadaşlarınıza mengaatci çıkarcı olmamayı, ahlakı erdemli olmayı öğretin.

16 Eylül 2017 15:43

oktay2323
Daire Başkanı

Arkadaşlar ben hiçbir sendika üyesi değilim. Bu işlerin sorumlusu malesef ne memursen, ne kamusen, ne kesk, nede birleşik kamu iş. Biliyorum birçoğumuz bazı sebeplerle memursene kızıyoruz. Ancak kizmayalim. Sorun memur sen değil. Bizlerin menfaatçi olmamız. Yarın hükümet değişse menfaatci tayfa hükümete yakın sendikaya dakika bile kaybetmeden gececektir. Menfaat çıkar tüm sebep bu. Biz kendimiz değişmeden ne sendikalar nede dünya degismeyecek. Boşa kızmayın. Elinizden geliyorsa çevrenizdeki arkadaşlarınıza mengaatci çıkarcı olmamayı, ahlakı erdemli olmayı öğretin.

denttt, 6 gün önce - Alıntıya git

Haklısın hocam .

16 Eylül 2017 19:03

yurdunu arayan adam
Şube Müdürü

Ali gider Veli gelir Ne farkeder ki bu ülkede?

https://youtu.be/-29MFejaT4o

17 Eylül 2017 21:34

ada ve moda
Aday Memur

Gündem

17 Eylül 2017 23:30

ada ve moda
Aday Memur

Bu hükümetin kanayan en büyük yarası eğitimdir ve senelerdir eğitimin üst düzey kademesine konuçlandığı iddiaları kol gezen bir takım fetöcü bürokratlarıdır.. Artık bu oyun bozulmalıdır..!

18 Eylül 2017 00:39

ancelo
Müsteşar Yardımcısı

Bu hükümetin kanayan en büyük yarası eğitimdir ve senelerdir eğitimin üst düzey kademesine konuçlandığı iddiaları kol gezen bir takım fetöcü bürokratlarıdır.. Artık bu oyun bozulmalıdır..!

ada ve moda, 5 gün önce - Alıntıya git

Kardeş haklısın. Millet çoktan anladı anlayacağını ve lakin ispatlaması zor. Pensilvanyadan slm getiren bakana dava açmıştı hani ne oldu, güya biz de yuttuk. İspatlanır da, tek başına gitmez, en az 40 kişinin geceleri gündüz olur, uykular pekala bölünür. Tek başıma gitmem olayı anlarsınız.

..

18 Eylül 2017 07:20

Akil Tandır
Yasaklı

O hacılar niye istifa etsinler ki? Torpil olaylarından büyük zevk alıyorlar.. Bu işi insaniyet, islamiyet adına başarı ile yürütüyorlar.

19 Eylül 2017 16:00

Torpil-SeN-İstifa-et
Aday Memur

O hacılar niye istifa etsinler ki? Torpil olaylarından büyük zevk alıyorlar.. Bu işi insaniyet, islamiyet adına başarı ile yürütüyorlar.

Akil Tandır, 4 gün önce - Alıntıya git

Hiç sormayın hiç..

20 Eylül 2017 21:30

Katre-i- matem
Memur

Ünlü bir düşünür demiştir ki: "Bir ülkeyi savaşta yenemiyorsanız geriye 2 yol kalır. 1. Yol: Din adamlarını zehirleyin / ayaklandırın. (Ki bu seçenek ükenin başına gelen fetö musibeti ile haddizatında denenmiştir.) 2. Eğer din adamlarından netice alamamışsanız bu defa o ülkenin eğitim sistemini yağmalayıp, assimile ederek, fitne tohumları (torpiller/fetö mülakatları) saçarak sonuç elde edebilirsiniz. Kısaca diyorum ki: Aziz Milletin gözünün içine baka baka bahsi geçen 2. seçenek fing atmaktadır. Allah-ı Teala'nın ibret almayan kavimler ve yöneticilerine mutlak ki gazabı ağır olacaktır !

21 Eylül 2017 13:25

Bali Devran
Yasaklı

İstifa etmelerini boşuna beklersiniz.

Toplam 91 mesaj
ANKET
Sizce, kamuda liyakat var mı?