Editörler : Adversary
24 Eylül 2017 00:01

hygge
Aday Memur

ben de bu sene aöf iktisatı bitirdim, örgün devam ediyor. siteyi daha önceleri uzaktan okuyarak takip ediyordum, yeni üye oldum. 1 ay içinde çalışmaya başlamayı planlıyorum. arkadaşlardan yeteri kadar kitap temin ettim. dershanelerin de sadece deneme sınavlarına kaydolacağım. hedefim 90+ istanbul dhmi. herkese iyi çalışmalar.

24 Eylül 2017 00:14

harita94
Aday Memur

Arkadaşlar merhaba.Bende dhmiye mühendis olarak girmek istiyorum ve bunun için çalışmalara başlayacağım 10 gün içerisinde.Dershaneye gerek var mı yok mu bilemiyorum okulum yok ve herhangi bir işte çalışmıyorum.Bazı dershanelerle konuştum yaşadığım şehir bursa.Yediiklim 2000 peşin 2200 taksitli,kısayol akademi 1500 tl,murat akademi 1800 peşin 1950 taksitli dedi.Yarında pegem ile görüşmeye gideceğim.Dershane konusunda kararsızım.Ayrıca görüşmeye gittiğim 3 dershanede deneme sınavlarına dışardan öğrenci alıyormuş deneme başına 5 tl vererek.Dershane konusunda beni aydınlatırsanız sevinirim.

Asıl sormak istediğim ise kaynak tavsiyesi.Matematikten çok korkum yok temelim sağlam.Bunun için pegem akademinin ales 2018 konu anlatımlı kitabını almayı düşünüyorum.Aynı yayınevinin soru bankasını da almayı düşünüyorum.

Tarih için tarihin pusulası konu anlatımı ve soru bankasını,pegem akademinin ezber bozan tarih soru bankasını almayı düşünüyorum.

Türkçe için benim hocam yayınlarının konu anlatımı ve soru bankasını almayı düşünüyorum.

Yukarda yazdığım kaynaklar iyi midir siz hangi kaynakları kullanıyorsunuz?

Birde coğrafya ve anayasa için kaynak tavsiyeniz neler? Çok teşekkürler şimdiden.

24 Eylül 2017 00:46

alien90
Aday Memur

Arkadaşlar merhaba.Bende dhmiye mühendis olarak girmek istiyorum ve bunun için çalışmalara başlayacağım 10 gün içerisinde.Dershaneye gerek var mı yok mu bilemiyorum okulum yok ve herhangi bir işte çalışmıyorum.Bazı dershanelerle konuştum yaşadığım şehir bursa.Yediiklim 2000 peşin 2200 taksitli,kısayol akademi 1500 tl,murat akademi 1800 peşin 1950 taksitli dedi.Yarında pegem ile görüşmeye gideceğim.Dershane konusunda kararsızım.Ayrıca görüşmeye gittiğim 3 dershanede deneme sınavlarına dışardan öğrenci alıyormuş deneme başına 5 tl vererek.Dershane konusunda beni aydınlatırsanız sevinirim.

Asıl sormak istediğim ise kaynak tavsiyesi.Matematikten çok korkum yok temelim sağlam.Bunun için pegem akademinin ales 2018 konu anlatımlı kitabını almayı düşünüyorum.Aynı yayınevinin soru bankasını da almayı düşünüyorum.

Tarih için tarihin pusulası konu anlatımı ve soru bankasını,pegem akademinin ezber bozan tarih soru bankasını almayı düşünüyorum.

Türkçe için benim hocam yayınlarının konu anlatımı ve soru bankasını almayı düşünüyorum.

Yukarda yazdığım kaynaklar iyi midir siz hangi kaynakları kullanıyorsunuz?

Birde coğrafya ve anayasa için kaynak tavsiyeniz neler? Çok teşekkürler şimdiden.

harita94, Dün - Alıntıya git

Matematiğin iyiyse dershaneye gitmene gerek yok . Sözel dersleri videolardan da halledebilirsin. Tek yapman gereken doğru kaynakları seçmek.

24 Eylül 2017 01:52

Ryze
Aday Memur

Kurum memur için çok iyi hele mühendis için paha biçilemez.

Ama teknisyen vs. gibi vardiyalı çalışan için pek iyi değil sanırım.

Çünkü memur gibi olmuyor çalışan vardiyalı çalışıyor herkesin hayali sabah 8 akşam 5 çalışmak iken gece çalışıp hayat düzenini bozmak pek hoş olmasa gerek

Toplam 104 mesaj
ANKET
Sizce Türkiye, Kuzey Irak'taki referandumdan dolayı, askeri müdahalede bulunmalı mı?