Editörler : hopaliSafak Vaktii
15 Eylül 2017 16:22

bukege
Aday Memur

Re'sen atama yok norm fazlasi olursunuz o kadar 6yildir norm fazlasi olani taniyorum kendim 3 yildir norm fazlasiyim hadi artik git diyen yok telas etmeyin

Mustafa günyıldız, 1 hafta önce - Alıntıya git

Tesekkur ederim hocam.Resen atama yokmus sonunda bugun bende milli egitimden net bir cevap alabildim.norm fazlasi olmayi sorun etmiyorum zaten.hala bana bir okul bulamadilar.hayirlisi olsun.umarim herkes ailesine en yakin zamanda kavusur.uzak olmak cok zor.

15 Eylül 2017 16:26

dünyamelif
Aday Memur

Acil cevap lutfen ilce emrine atananlardan tercih yapanlar esleri ile ayni ilçede mi gozukuyorlar su an

15 Eylül 2017 16:33

iskoçyalıpapaz
Aday Memur

Evet zaten ilçe emri farklı bi ilçeye çıkmaz

15 Eylül 2017 16:38

febiha
Kapalı

ne evrak istiyorlar ki ? eş de öğretmense gerek yok

iskoçyalıpapaz, 1 hafta önce - Alıntıya git

Eşim öğretmen değil hocam,özel sektör o yüzden 2,3 evrak istiyorlar benden. Sigortalı olduğuna dair belge vs.

15 Eylül 2017 16:39

febiha
Kapalı

Acil cevap lutfen ilce emrine atananlardan tercih yapanlar esleri ile ayni ilçede mi gozukuyorlar su an

dünyamelif, 1 hafta önce - Alıntıya git

evet hocam

15 Eylül 2017 17:36

dünyamelif
Aday Memur

evet hocam

febiha, 1 hafta önce - Alıntıya git

Ben ilceye gittim yaptirmadilar bana tercih görevlendirme yapmislar bana tercih yapamazsin dedi geri döndüm

15 Eylül 2017 17:47

Mustafa günyıldız
Aday Memur

Tesekkur ederim hocam.Resen atama yokmus sonunda bugun bende milli egitimden net bir cevap alabildim.norm fazlasi olmayi sorun etmiyorum zaten.hala bana bir okul bulamadilar.hayirlisi olsun.umarim herkes ailesine en yakin zamanda kavusur.uzak olmak cok zor.

bukege, 1 hafta önce - Alıntıya git

Sen sikinti etme hocam bu onlarin problemi ve sana kesin bi yer ayarlanir merak etme. Ben sinif ogretmeniyim yer olursa verirler olmazsa evde egitim o da mi yok aile ve sosyal politikalar bakanligi hizmeti gibi diger bakanliklara verebilirler. Illaki calistirirlar ama bos birakmazlar

22 Eylül 2017 12:43

bukege
Aday Memur

Arkadaslar ben eylul ek atamasiyla ilce emrine atananlardanim.ancak hala bir okulum yok.milli egitim bir dilekce yazdirdi bana acik okul bulunursa gorevlendirmek istiyorum diye.sonrada klasik biz sizi arariz dediler.hala bir okul bekliyorum.gorevlendirmem olmadigi icinde ne maasimi alabildim ne odenek nede yolluk.benimle ayni durumda olan varmi.ne yapmam gerek.simdiye kadar bir okul bulamzlarsa bile en azindan bir gorev vermeleri gerekmezmiydi

Toplam 68 mesaj
ANKET
Sizce, kamuda liyakat var mı?