Editörler : Cüneyt Barışoglu
13 Eylül 2017 09:58   

Branş bazında sıralamalar

Arkadaşlar kaçtane atama geçti hala sıralamalar güncellenmedi. Ne zaman güncellenecek bu sıralamalar ya :/

13 Eylül 2017 10:23

asliorthemşire
Şef

sözleşmeli alım olduğu için sistemde sıralama düşmez sadece kadrolu atamalar düşer

13 Eylül 2017 16:51

mfurkanxx
Aday Memur

sözleşmeli alım olduğu için sistemde sıralama düşmez sadece kadrolu atamalar düşer

asliorthemşire, 2 ay önce - Alıntıya git

Hmm anladım hocam teşekkürler. Peki hocam önümüzde kadrolu bir alım var, bu alımdan sonra güncellemeler sözleşmeli alımıda kapsayacak mı? Yani güncellemeler sadece kadrolu alimla atananları mı yansıtacak sözleşmeli alimla atananlar sisteme yansıtılmayacak mı? Eğer öyleyse ben şuan kaçıncı sıradayım bilmiyorum doğru tercih yapmamda zorlaşır bu şekilde :/

13 Eylül 2017 20:53

asliorthemşire
Şef

Hmm anladım hocam teşekkürler. Peki hocam önümüzde kadrolu bir alım var, bu alımdan sonra güncellemeler sözleşmeli alımıda kapsayacak mı? Yani güncellemeler sadece kadrolu alimla atananları mı yansıtacak sözleşmeli alimla atananlar sisteme yansıtılmayacak mı? Eğer öyleyse ben şuan kaçıncı sıradayım bilmiyorum doğru tercih yapmamda zorlaşır bu şekilde :/

mfurkanxx, 2 ay önce - Alıntıya git

ileride de sözleşmeli alımların sistemde otomatik düşeceğini düşünmüyorum.Sizin kendi branşınıza ait atanmış kişileri çıkarmanız gerekiyor.Yani kendiniz yapmanız lazım

15 Eylül 2017 00:23

cılgınradyolog
Şube Müdürü

Kardeşim sıralama sadece kadroluda düşer. Sözleşmeli alımda sıralama düşmez çünkü açıktan alımı vb var o yüzden.

Sen sürekli takip edip hangi hastane ne kadar sözleşmeli personel almış, bölümünden tahmini olarak kendi sıralamanı kendin belirleyeceksin maalesef.

Toplam 4 mesaj
ANKET
Gelecek 15 yılda sizin ve ailenizin durumu; iyiye mi gider, kötüye mi?