Editörler : Pangaea

Hakan Gökkaya
Kapalı
06 Ekim 2017 10:32

öğretmen olmak istiyorsan alan sınavına gireceksin alandan yapamamış gitmiş gk gy den memur olmuş sonra memur öğretmen olaya bak :))) bu arada ilk sınava girdiğimde bile memur olabilirdim ama öğretmenliği istedigim için olmadım ama bu sene inşaallah olur delikanlı ;))

fiberoptika, 7 yıl önce

Deliganlı, boşa nefes tüketme! Herkes alana girmiyor.

fiberoptika
Genel Müdür
06 Ekim 2017 10:35

Aç da o alan dediğin şey kimler girer, kimler bakar öğren. Öğretmenliği branşlardan ibaret sanıyorsun

Hakan Gökkaya, 7 yıl önce

öğretmen olmak istiyorsan alan sınavına gireceksin alandan yapamamış gitmiş gk gy den memur olmuş sonra memur öğretmen olaya bak :))) bu arada ilk sınava girdiğimde bile memur olabilirdim ama öğretmenliği istedigim için olmadım ama bu sene inşaallah olur delikanlı ;))

fiberoptika
Genel Müdür
06 Ekim 2017 10:39

Tabi tabi kesin memur olabiliyorken elinin tersiylwe itmişsindir, çünküüü sen bir eğitim aşığısın. Memurluk cepteyken, mülakatsız kadrolu oh mis gibi batı illeri bekliyorken sen ne yaptııın, onu elin tersiyle itiverdin, sözleşmeli, mülakatlı, 6 yıl çakılı, olacağı olmayacağı Allah^'a kalmış öğretmenliği seçtin.

Way bee. Aslanım bee.. Yürüü beee!

Hakan Gökkaya
Kapalı
06 Ekim 2017 10:41

Aynen öğretmenlik öyle kutsal bir meslek işte Hakkari Şırnak doğu heryer bizim 6 yıl değil 10 yıl da görev yapmaya hazırım senin gibi kolayı secmedik gardaş ;) Herkesi kendin gibi sanma bence biraz geniş bak olaylara :)

fiberoptika, 7 yıl önce

Tabi tabi kesin memur olabiliyorken elinin tersiylwe itmişsindir, çünküüü sen bir eğitim aşığısın. Memurluk cepteyken, mülakatsız kadrolu oh mis gibi batı illeri bekliyorken sen ne yaptııın, onu elin tersiyle itiverdin, sözleşmeli, mülakatlı, 6 yıl çakılı, olacağı olmayacağı Allah^'a kalmış öğretmenliği seçtin.

Way bee. Aslanım bee.. Yürüü beee!

Hakan Gökkaya
Kapalı
06 Ekim 2017 10:42

Evet MEB de öğretmen olmak isteyenler alan sınavına girmeli memur öğretmen olayı da haksızlık olur alan sınavına çalışıp atama bekleyenlere

fiberoptika
Genel Müdür
06 Ekim 2017 10:49

Yürrrü be yiğidim! Sen şimdi eminim ilk tercihini de Şırnak mırnak verir beni utandırırsın, hatta tercihlerini de burada yayınlarsın.

Kutsal mı dedin(?)

Şırnak'ta kutsal (?)

Vayy be sen kesin p3'ten de iyi puan alamadın, bu kadar bol kese atan biri hiç bi' cacık yapamayandır

Aynen öğretmenlik öyle kutsal bir meslek işte Hakkari Şırnak doğu heryer bizim 6 yıl değil 10 yıl da görev yapmaya hazırım senin gibi kolayı secmedik gardaş ;) Herkesi kendin gibi sanma bence biraz geniş bak olaylara :)

06 Ekim 2017 10:57

Geçmiş kpss puanınızla memur olarak atanmışsınız. Bu puanı 2017 ataması için hak talep edemezsiniz. Eğer bu puan üzerinden birden fazla hak talep etme hakkınız olursa ben de geçmiş kpss puanımı her sene kullanmak isterim.

fiberoptika
Genel Müdür
06 Ekim 2017 11:05

Yok yok o öyle değil. 2017 atamsı demiyorlar. Bu iş eskiden kurumlar arası çözülüyordu, onu istiyorlar.

Ha bana göre hava her türlü hoş. İster kpss ile alsın , ister kurumlar arası geçişle.

Mülakata karşıyım onun dışında yarışa varım. Nitekim 2016 da istifa etmem engellendiği için atanamadım.Çok da sorun değil, Tüm rakiplerin o deliganlı gibi olduktan kere benim işim iş, Şırnak bana kalmıyor:)

birisi.iste, 7 yıl önce

Geçmiş kpss puanınızla memur olarak atanmışsınız. Bu puanı 2017 ataması için hak talep edemezsiniz. Eğer bu puan üzerinden birden fazla hak talep etme hakkınız olursa ben de geçmiş kpss puanımı her sene kullanmak isterim.

Hakan Gökkaya
Kapalı
06 Ekim 2017 11:08

Bak hala herkesi kendin gibi sanıyorsun kardeşim :)) benim hayalim küçüklükten beri öğretmenlik hayalimi hiçbirsey için satmam doğrusu şu ama ilk başta memleketimi yazarım hani bir boşluk Varya orayı isaretleyince istediği yere atıyor devlet he işte o boşluğu da doldururum yani sen gitme be gitmim ordaki çocukları kim eğitecek ;)

fiberoptika, 7 yıl önce

Yürrrü be yiğidim! Sen şimdi eminim ilk tercihini de Şırnak mırnak verir beni utandırırsın, hatta tercihlerini de burada yayınlarsın.

Kutsal mı dedin(?)

Şırnak'ta kutsal (?)

Vayy be sen kesin p3'ten de iyi puan alamadın, bu kadar bol kese atan biri hiç bi' cacık yapamayandır

Hakan Gökkaya
Kapalı
06 Ekim 2017 11:11

Memurluğu seçen orda kalır sonra kurnazlık yapıp da öğretmenlige geçmek isteyen grup hakka girmiş olur biz çalışalım dirsek curutelim adam gelsin sınava girmeden bizim Kontenjanlara dahil olsun yok öyle bir dünya varsa da adil değil haksızlıktir .Neyse kendine iyi bak kardeşim :))

fiberoptika
Genel Müdür
06 Ekim 2017 11:11

Sen git, sen git sıkıntı yok. en hakiki örtmen sensin tamam.

Bak hala herkesi kendin gibi sanıyorsun kardeşim :)) benim hayalim küçüklükten beri öğretmenlik hayalimi hiçbirsey için satmam doğrusu şu ama ilk başta memleketimi yazarım hani bir boşluk Varya orayı isaretleyince istediği yere atıyor devlet he işte o boşluğu da doldururum yani sen gitme be gitmim ordaki çocukları kim eğitecek ;)

Hakan Gökkaya
Kapalı
06 Ekim 2017 11:13

Bu arada Şırnak ta kutsal ! Demişsin evet vatanımıza dahil olan heryerde kutsal bana göre orada daha kutsal beyni yıkanmaya başlanan çocuklara gençlere doğru yolu göstermek mesela .Abim de oralarda biryere polis mesela gocunmuyoruz .

Hakan Gökkaya
Kapalı
06 Ekim 2017 11:14

Estağfurullah :) kendine iyi bak selametle, herşeyin hayırlısı .

fiberoptika, 7 yıl önce

Sen git, sen git sıkıntı yok. en hakiki örtmen sensin tamam.

06 Ekim 2017 11:15

Hakkınız yenilmişse üzüldüm. Umarım hakkınız iade edilir. Bir şey ekleyeyim yine de atanama bekleyen öğretmenler çok daha zor şartlarda mücadele veriyor. Önünü göremiyor. İşsizlikle mücadele veriyor. Mali zorluklar var. Memurların ise hafta sonları boş. İstiyorlarsa calişsınlar atansınlar. Atamalar azken bu zor şartlarda atama bekleyen ögretmenlerin haklarına göz dikmesinler.

fiberoptika, 7 yıl önce

Yok yok o öyle değil. 2017 atamsı demiyorlar. Bu iş eskiden kurumlar arası çözülüyordu, onu istiyorlar.

Ha bana göre hava her türlü hoş. İster kpss ile alsın , ister kurumlar arası geçişle.

Mülakata karşıyım onun dışında yarışa varım. Nitekim 2016 da istifa etmem engellendiği için atanamadım.Çok da sorun değil, Tüm rakiplerin o deliganlı gibi olduktan kere benim işim iş, Şırnak bana kalmıyor:)

06 Ekim 2017 12:11

inşallah bir gün memur olsun ilk atamacı olsun hep birlikte atanırız.

MaDMaxiBo
Şube Müdürü
24 Ekim 2017 01:13

sözleşmeli olarak doğudan başka yere atamayacaklar ki! öğretmenlik bitti.

ertinel
Şube Müdürü
29 Ekim 2017 18:26

Yarım gün çalışma başında patron yok ve çok iyi bir kazanç. Madem öğretmenlikti hayalin o zaman düz memurluğa atanacağına öğretmen olarak atansaydın. Ben düz memur olmak istemedim öğretmenlik için çalıştım atandım. Ne karar aldıysan sorumluluk sana aittir ve sonuçlarına da sen katlanırsın. Öğretmen olacağım diyorsan da hazırlan gir sınava.

fiberoptika
Genel Müdür
29 Ekim 2017 22:35

He he olur olur başkan, haklısın öğretmenlik sınavla atama yapılıyor, biz uyanıklar aradan sıyrılmaya bakıyoruz. Oysa sen öyle mi yaptın, bak mis gibi girdin kpss ye aldın p1221 mi desem p 10 mu desem ne desem aldın puanını dayını da aramaya gerek kalmadı, atanıverdin değil mi?

Devir değişti delikanlı o dediğin artık siyah beyaz film oldu. Artık dayı makbul. Ortada KPSS diye dolanan şey aldatmacadan ibaret. Onun için yemediğin hurmayı bana anlatma.

(arada hakkıyla alınanları tenzih ediyorum)

palmira2
Aday Memur
01 Kasım 2017 15:13

Öğretmenlik talep eden memur arkadaşlarım...

sanaldan veya e posta ile olacağını sanmıyorum...fax çekmek, zarflı olarak posta yoluyla hak talep etmek en iyi yoldur, kanaatindeyim...Bu yolla çok hak elde ettiğim olmuştur...

07 Kasım 2017 15:47

24 kasımda yeni bir düzenleme gelir mi acaba

Toplam 80 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi