Editörler : hopaliSafak Vaktii
15 Eylül 2017 13:39

free_e
Aday Memur

AÇıla açıla 6 okul açılmış sanırım mağduriyet giderilecek dendi ama giderilmeyecek şimdi başvuru sayfasında ilçe emri vs yazmıyor atama olmazsa şimdi yere devam mı edeceğiz 160 km yahu

Hanzala42, 2 ay önce - Alıntıya git

Dua edin açılmış. Ya hiç kontenjan açılmasaydi ve başvuru bile yapamasaydınız benim gibi.

15 Eylül 2017 13:42

febiha
Kapalı

Benim tek okul açıldı,başvuru yapıcam fakat sorum şu: Evrakları tekrardan hazırlayıp ilçe milli eğitime mi verecez?

15 Eylül 2017 13:51

sessiz_sukun
Memur

Arkadaslar eşinizin bulunduğu adrese ilçe emrine atandiginiz yerden tercih yapabiliyor musunuz?

15 Eylül 2017 13:54

Hüdavendigar Murad
Aday Memur

Arkadaşlar eşlerin ikisi de il içi eş özrü isteyebiliyor mu? Bir de il dışından eş özrü ile Ağustostaatanmışsa bu eş özrüne başvurabilir mi?

15 Eylül 2017 13:57

Hanzala42
Aday Memur

Dua edin açılmış. Ya hiç kontenjan açılmasaydi ve başvuru bile yapamasaydınız benim gibi.

free_e, 2 ay önce - Alıntıya git

Haklısın hocam zor öğretmen olmak çok zor inşallah açılır size kısa zamanda

16 Eylül 2017 00:16

zeze_1987
Aday Memur

Haziran da ildışı ile gelen ve ağustosta eşi merkeze gelenler de tercih yapabiliyor. Haziran da ildışı ile gelenlerin puanı zaten çok yüksek. Onlar merkeze eş durumu isteyince yıllardır bekleyen iliçi mağdurları na ne faydası var bu atamanın.

16 Eylül 2017 16:33

venester
Memur

Haziran ayında İl dışından gelenlerin puanı gerçekten yüksekti. Ayrıca Ağustos'ta yapılan eş özrü atamalarında da yer değiştirenler bu atamada başvuru hakkına sahip. Bu durumda eş durumu başvurusunda bulunanlar sayıca çok fazla.

O yüzden yine yüksek puanlılar gidecek.

Toplam 67 mesaj
ANKET
Gelecek 15 yılda sizin ve ailenizin durumu; iyiye mi gider, kötüye mi?