Editörler : Mehmet BalciCüneyt Barışoglu
16 Eylül 2017 18:39

MERSİN9033
Aday Memur

N) YEDEK ADAYLARIN ATANMASI Sınav sonucunun kesinleştiği ilan tarihinden itibaren bir yıl içinde herhangi bir nedenle boşalan pozisyonlara, başarı puan sıralamasına göre belirlenen yedek adaylar arasından atama yapılarak sözleşme imzalanabilecektir.

Ben bunu görünce aklıma direkt şu geldi: Acaba birinin emekliliğinde de yedekler alınabilir mi? Bunu bakanlığı arayıp sorun lütfen. herhangi 1 neden diyor ve bu alımla boşalan pozisyonlar demiyor. Ucu açık bir nokta, lütfen şansınızı öğrenin. Kolay gelsin, umarım en kısa zamanda atanırsınız :)

kllnc, 1 hafta önce - Alıntıya git

Inşallah bilgilendirme için teşekkür ederim Allah razı olsun

16 Eylül 2017 18:47

kllnc
Aday Memur

Inşallah bilgilendirme için teşekkür ederim Allah razı olsun

MERSİN9033, 1 hafta önce - Alıntıya git

Ne demek. Allah herkesin emeğinin karşılığını versin inşallah. Sizden de razı olsun, iyi akşamlar :)

16 Eylül 2017 19:10

Bayram sezerbaspinar
Aday Memur

Ne demek. Allah herkesin emeğinin karşılığını versin inşallah. Sizden de razı olsun, iyi akşamlar :)

kllnc, 1 hafta önce - Alıntıya git

Hocam merhabalar ben istanbulu kazandim ancak liste tam belli degil kpss puank hesaaplanmadan mulakat puani girilmis sadece kpss ile ort alinmaz dimi bu puanlar gecerlidir dimi ?

17 Eylül 2017 01:07

computerprogramer
Aday Memur

İlk başvrurken güvenlik soruşturması formunu teslim etmiştik, bu süreçte güvenlik soruşturması yapıldı mı yoksa kesin sonuçlar açıklandıktan sonra bir güvenlik soruşturması mı gerçekleşecek acaba?

17 Eylül 2017 01:24

darkranger
Aday Memur

Hangi il için 1. Yedeksiniz bizde aynı şeyleri düşünüyoruz açıkçası. Ama bir taraftan da düşünüyorum adam torpilliyse niye yedeğe atsınlar.

bgr06, 1 hafta önce - Alıntıya git

diğer torpilliler kadar değildir onun torpili de ondan büyük ihtimalle, "referansı" zayıftır

18 Eylül 2017 18:11

Kpssaveb
Aday Memur

Yedekler evrak teslimi yapacaklarmı

18 Eylül 2017 19:50

Elvnkr51
Aday Memur

Yedekler evrak teslimi yapacaklarmı

Kpssaveb, 1 hafta önce - Alıntıya git

Hocam siz İzmir için mi başvuru yaptınız

18 Eylül 2017 22:14

Kpssaveb
Aday Memur

Hocam siz İzmir için mi başvuru yaptınız

Elvnkr51, 1 hafta önce - Alıntıya git

Evet izmir için yedeğim

18 Eylül 2017 22:41

Elvnkr51
Aday Memur

Evet izmir için yedeğim

Kpssaveb, 1 hafta önce - Alıntıya git

Hocam özele gelir misiniz

19 Eylül 2017 17:10

hazalylmz
Aday Memur

Arkadaşlar saat 4 gibi ankara valiliği ile görüştüm yedeklerle hemen iletişime geçileceğini söyledi asillerin elmemesi durumunda,asillerle aynı anda başlarsınız işe dedi,güvenlik soruşturması için ise benim bilebilceğim bir konu değil dedi

19 Eylül 2017 17:43

Bayram sezerbaspinar
Aday Memur

Arkadaşlar saat 4 gibi ankara valiliği ile görüştüm yedeklerle hemen iletişime geçileceğini söyledi asillerin elmemesi durumunda,asillerle aynı anda başlarsınız işe dedi,güvenlik soruşturması için ise benim bilebilceğim bir konu değil dedi

hazalylmz, 6 gün önce - Alıntıya git

Ne zaman asil liste yayinlanir sordunuz mu hocam

19 Eylül 2017 21:25

Kpssaveb
Aday Memur

Arkadaşlar iletişim kurma şansı olanlar şu soruları sorabilir mi veya bilgisi olanlar cevaplayabilir

1) yedek adaylar evrak teslimi yapacaklarmı asiller ile beraber

2) yedek adaylar sıralarını nasıl takip edecekler çünkü 1 yıllık süre var bu süreç boyunca nasıl bir yol izlenilmeli

20 Eylül 2017 15:03

Fatikoo
Aday Memur

70 ve üstü alan bütün adaylar yedek mi? yoksa belirli bir aday belirlenecek mi? İlanda en fazla 1 katı yedek aday belirlenir yazıyor.

20 Eylül 2017 15:27

icewave
Aday Memur

İzmir yedeklerdeyim emre togay merkezi atandim eleyebilirsiniz

20 Eylül 2017 23:10

Kpssaveb
Aday Memur

Kesin olmayan listeler kaldırılmış yeni liste bu hafta gelir umarım bu sayede yedeklerinde durumu belli olur çünkü evrak teslimi istenecek

22 Eylül 2017 12:23

Mefeserap
Aday Memur

Evrak teslimi bitince belli olur yedeklerin durumu tahminimce 25 eylülden sonra belli olur

Gul4891, 2 hafta önce - Alıntıya git

Açıklanacak diyorlar bugün yada yarın en azından bizim olay da netleşir bakalım gelmeyen kaç kişi olacak

22 Eylül 2017 23:20

Kpssaveb
Aday Memur

Arkadaşlar yedekler belge teslim etmeli mi şuan

Toplam 57 mesaj
ANKET
Sizce Türkiye, Kuzey Irak'taki referandumdan dolayı, askeri müdahalede bulunmalı mı?