Editörler : Cüneyt Barışoglu
14 Eylül 2017 11:14   

Ptt 2016 yılı şeflik sınavı kısmi iptal kararı

PTT De 2016 yılında açılan şeflik sınavında sonradan eklenen 99 kişilik şeflik kadrosu iptal edildi. Bununla ilgili tebliğler 1 hafta içerisinde yapıldı. 99 Kişilik şefler için gerçekten zor bir süreç allah yardımcıları olsun. Onların adlarına Üzüldüm. Neden iptal edildiğine dair Mahkeme kararını veya ayrınsınnı paylaşırsanız sevinirim.

14 Eylül 2017 20:16

rap34
Aday Memur

Hayırlısı bakalım

14 Eylül 2017 22:09

memurum46
Memur

2016 da şeflik sınavı açılmadı ki...

14 Eylül 2017 22:36

mm55
Aday Memur

Selam arkadaşlar, ben de mağdurlardan biriyim. Buradan fikirlerimizi paylaşalım, beyin fırtınası yapalım. Bu şekilde bir çözüm yolu bulabileceğimizi düşünüyorum.

14 Eylül 2017 22:46

mm55
Aday Memur

Olayın özeti: mahkeme soru iptali nedeniyle değişen sıralama üzerine arada kalanlar için ek99 kadro açılıp yerleştirme yapılması hukuka uygun değil demiş, kararın üst mahkemede kesinleşmesi üzerine bu atananlar tekrar memur yapılmış. Benim durumum ise bu kadrolar açılmasa da atanacak durumdaydım, yeniden atama yapılınca ben de o sepete girmiş oldum.

15 Eylül 2017 14:00

Asiii06
Aday Memur

Olayın özeti: mahkeme soru iptali nedeniyle değişen sıralama üzerine arada kalanlar için ek99 kadro açılıp yerleştirme yapılması hukuka uygun değil demiş, kararın üst mahkemede kesinleşmesi üzerine bu atananlar tekrar memur yapılmış. Benim durumum ise bu kadrolar açılmasa da atanacak durumdaydım, yeniden atama yapılınca ben de o sepete girmiş oldum.

mm55, 6 gün önce - Alıntıya git

senin durum nasıl oluyor? her iki durumda da nasıl atanma ihtimalin oluyor?

17 Eylül 2017 16:16

asiyecik
Memur

önümüzdeki sene şeflik sınavı açılırsa çok şef kadrosu olacak .Çok ihsli memurlar şef olacak.

PTT kalın. Mutlu kalın.

18 Eylül 2017 21:01

rap34
Aday Memur

önümüzdeki sene şeflik sınavı açılırsa çok şef kadrosu olacak .Çok ihsli memurlar şef olacak.

PTT kalın. Mutlu kalın.

asiyecik, 3 gün önce - Alıntıya git

3 yaşındaki bebe senden akıllı . Bı bebek kadar kendine saygın yok. Yazık .

18 Eylül 2017 23:34

ayhan2008
Şef

PTT kalın. Mutlu kalın.

asiyecik, 3 gün önce - Alıntıya git

Bir gr zeka yok sende cümleye bak "cok ihsli memurlar şef olacak"senin yaturdigin faturadan bile süphe ederim aliyi veliye veliyi aliye yaparsin sen

20 Eylül 2017 22:21

alemdarzadeziyabey
Memur

kına yakanlara , dost görünümlü alçaklara , çakallara birde bu kadroların ihs ye gideceğini sanan salaklara diyorum ki son gülen iyi güler.. 6 ay sonra görüşürüz... maddi manevi tazminatla geri dönücez. şefliklerimize.. bu davalar bittiğinde tazminatlar ödenmeye başladığında bende extra dan bir dava daha açıcam bu ptt nin ödediği paraları sorumlulardan rucü edilsin diye... hadi kalın sağlıcakla...

Toplam 9 mesaj
ANKET
Sizce, kamuda liyakat var mı?