Editörler : supporters.
14 Eylül 2017 12:19

Bir garip ilan

https://yoksis.yok.gov.tr/ilansayfa/?sessionid=60630

İlanın Çıkılacağı yer:

selçuk

üniversitesi---sarayönü meslek yüksekokulu---bilgisayar teknolojileri

bölümü---bilgisayar programcılığı pr.

Özel Şartlar:

Matematik veya Matematik Öğretmenliği Bölümü mezunu olmak. Lisans sonrasında alanında en az 5 yıl deneyimli olmak.

Yorum sizlerin.

akademisyen 64
Müsteşar Yardımcısı
14 Eylül 2017 20:12

Sözkonusu bölümde matematik dersleri varmış. Belki matematikçiye ihtiyaç vardır bilinmez.

SARKISSbalyan
Daire Başkanı
14 Eylül 2017 21:17

nesi garip anlıyamadım ben.

akademisyen 64
Müsteşar Yardımcısı
14 Eylül 2017 23:18

Bilgisayar teknolojileri ile matematik bilimleri ilişkili zannedersem. Matematikçi olarak daha iyi b

Osmangazi04
Aday Memur
15 Eylül 2017 10:29

Başvurun

akademisyen 64, 7 yıl önce

Bilgisayar teknolojileri ile matematik bilimleri ilişkili zannedersem. Matematikçi olarak daha iyi b

akademisyen 64
Müsteşar Yardımcısı
15 Eylül 2017 11:14

Neden

sixfeetunder
Şube Müdürü
16 Eylül 2017 18:59

Muhtemelen memleketi orası olan birini memleketine getirecekler. Sıradanlaştı artık bunlar.

16 Eylül 2017 23:15

Arkadaşlar mühendislik ve sayısal önlisans alanlarında neredeyse derslerin yarısı Matematik, Matematikçiye ihtiyaç çok. ama onlarda kadro yok, adam akıllı kadro vermiyorlar.

Ben özelde mühendislik fakültesindeyim ders anlatmaya matematik hocası yok. Bir çok matematik derslerini uzaktan vermeye çalışıyorlar. Öğrenciler normalde anlamıyoruz nasıl olacak diye şikayet ediyorlar.

Fakat bu kadroya ihtiyaç var mı yok mu onu bilemem. Eğer Fakültelerde açılmış olsaydı objektif olup olmadığını söyleyebilirdik.

Çalışma şartında fazladan bir süre isteniyorsa ve sizde atama şartlarını sağlıyorsanız idare mahkemesine başvuru yapın derim. Diğer türlü kazanamazsınız.

SARKISSbalyan
Daire Başkanı
17 Eylül 2017 18:10

çok doğru ilk söylediğin ,hükümet pintiliğinden yapıyor. öğretmenliklerdede aynını yapıyor maksat halkın gözünü boyamak .

akademikzulum, 7 yıl önce

Arkadaşlar mühendislik ve sayısal önlisans alanlarında neredeyse derslerin yarısı Matematik, Matematikçiye ihtiyaç çok. ama onlarda kadro yok, adam akıllı kadro vermiyorlar.

Ben özelde mühendislik fakültesindeyim ders anlatmaya matematik hocası yok. Bir çok matematik derslerini uzaktan vermeye çalışıyorlar. Öğrenciler normalde anlamıyoruz nasıl olacak diye şikayet ediyorlar.

Fakat bu kadroya ihtiyaç var mı yok mu onu bilemem. Eğer Fakültelerde açılmış olsaydı objektif olup olmadığını söyleyebilirdik.

Çalışma şartında fazladan bir süre isteniyorsa ve sizde atama şartlarını sağlıyorsanız idare mahkemesine başvuru yapın derim. Diğer türlü kazanamazsınız.

18 Eylül 2017 00:16

Hükümetle alakalı değil, ilgili üniversiteye YÖK kadro veriyor. Kadronun ne kadarının asistan, yrd. do., doç, prof., olduğunu belirtmiyorlar. Yada hangi fakülteye hangi bölüme ne kadar kadro verildiğini belirtmiyorlar.

Üniversitelerde bu açığı ve denetimsizliği, aile çiftliği kurarak kapatmaya çalışıyor. Bölümde ihtiyaç olana değilde kendi adamlarına, tanıdıklarına kadrolar peşkeş çekiliyor.

SARKISSbalyan, 7 yıl önce

çok doğru ilk söylediğin ,hükümet pintiliğinden yapıyor. öğretmenliklerdede aynını yapıyor maksat halkın gözünü boyamak .

akademisyen 64
Müsteşar Yardımcısı
18 Eylül 2017 09:11

Tam tersine her kadro tek tek bellidir hatta derece kademesi bile belirtilerek gelir ve bırak fakülteyi anabilim dallarına paylaştırılır. O şekilde unvan belirtilmeden kadro gelmez. Her bütçe yılında ocakta her birimden kadro talepleri toplanır sonra da şubat gibi kadrolar gönderilir

SARKISSbalyan
Daire Başkanı
18 Eylül 2017 18:41

hükümet değil yök diye belirtilmiş ama zaten şu an herşey rte nin himayesinde burası krallık orası ayrı demek istediğim ortak erk hükümet kadro vermiyor ve bunu yer yer pintiliğinden yer yer göz boyamak amacıyla yapıyor maksat oy toplayalım ,iyi olalım değilde iyi bilinelim amacı.

bak ben şu an başvursan ücretli öğretmenliğe yarın atanıyorum bu saçma işe. çünkü kadrolar hep boş ama atamıyor işte devlet. son zamanlar feto nun de ortaya çıkması nedeniyle artık kadrolar hepten torpilli sisteme döndü.

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi