Editörler : Mehmet BalciCüneyt Barışoglu
14 Eylül 2017 14:41   

Paramediği bırakmak

Paramediğe yığılma oldu bu özel okulda babası parasıyla okuyanlar yüzünden. İtfaiyeciliğin ataması iyi göüküyor. Yarı dönemde geçmeyi düşünüyorum. Ne yapmalıyım sizce ? İşsiz kalmamak adına öğretmenliği bıraktım mühendislik vs gelirken paramedik yazdım baktım bununda işi bitmiş. :/

14 Eylül 2017 14:51

r.u.n.o
Memur

güncel !!!

14 Eylül 2017 20:58

yalnızlıksenfonisi
Şef

İtfaiye daha iyi tabiki

14 Eylül 2017 21:19

denizlevent
Daire Başkanı

Paramediğin bittiğini düşünmüyorum kardeşim 2015 te 72.5 le atandı.Olsun olsun 75 olsun taban puan oda çok rahat alınır bence.

14 Eylül 2017 21:19

SwagX.
Şube Müdürü

Daha çok risk alırsın. Yıl kaybetmektense otur sınava 2 ay fazla çalış ? Ne acayip adamlarsınız. Yok şu bölümde artış oldu şuraya geçelim yok bu oldu. Siz bu kafayla atanamassınız. Bizim alanımız bile yokken okul okumak yerine ders calıştık 3001'den gittik .İş bölüm okumak değil , kpss becerisidir. Yoksa sen hangi bölümü okursan oku alımı kesildiği an baldırı çıplak kalırsın.

Örnek büro ..

Adamlar Türkiyenin ''en kolay'' atanan bölümünde okurken korkup 1 yılını çöpe atıyor ve bir ton uğraşıyor. gülsem mi ağlasammı :D Bu ne acizlik.

Aç mehter takımını Fatih'in istanbul'u fethettiği yaştasın eserini dinle belki birazcık işe yarar :D

Ama bunun da işe yarayacağını da sanmıyorum. Trajikomik bir başlık :))

14 Eylül 2017 21:22

SwagX.
Şube Müdürü

4 net yapsan kör olsan 75 alınıyor zaten forumu terkedin gidin meşgul etmeyin. Burada parazit yaparak cevval insanların hakkına girmeyin.

16 Eylül 2017 01:52

r.u.n.o
Memur

.

Toplam 6 mesaj
ANKET
Sizce, kamuda liyakat var mı?