Editörler : F16 Gökçen
15 Eylül 2017 09:21

Açık öğretime kayıt hakkında sorum var

bu yıl ön lisanstan harita ve kadastro bölümünden mezun oldum. ama 2017 dgs veya ygs sınavına girmedim. açık öğretime kayıt yaptırabilir miyim?

15 Eylül 2017 10:07

2. üniversite olarak önlisans bölümlerinden birine kayıt yaptırabilirsin Şuanda kayıtlar devam etmektedir. 18 eylül son tarih.

C.Eagle
Aday Memur
15 Eylül 2017 14:13

18 eylül son tarih mi? Yoksa sadece mazereti olanlar için mi geçerli?

17 Eylül 2017 00:19

Arkadaşlar 2.üni ücretlerini nerden yatırıyoruz, hesaptan ödeme yapmak istiyorum ama kredi kartı secenegi gördüm sadece?

17 Eylül 2017 00:24

Buldum ark.lar tamamdır :) Bulamayanlar varsa ben gibi(ilk etapta) paylaşayım; ben ziraat int.bankacılıgından eğitim ödemeleri seceneginden girdigimde and.üni.secip tc mi yazıp ödeme sekmesine eriştim.

1rtsrts
Aday Memur
17 Eylül 2017 13:03

arkadaşlar merhaba sosyal hizmet lisans bölümü yok mu sadece önlisans için mi geçerli?

1rtsrts
Aday Memur
17 Eylül 2017 13:06

başvuru yapmaya çalışıyorum fakat sosyal hizmetler çıkıyor sosyal hizmet görünmüyor

orihime
Aday Memur
17 Eylül 2017 20:39

merhabalar. benim şöyle bir sorum var;

kitaplar ne zaman verilecek ya da hali hazırda veriliyor mu? ve yeni kayıt olduk ancak ilk dönem için ders seçimi var mı?

police88
Şube Müdürü
17 Eylül 2017 22:28

Bize kayıt esnasında bürodan hemen kitapları verdiler,benim de merak ettiğim muafiyet aldığımız dersler hakkında..kayıt esnasında işaretlendi ama ben göremedim hangi derslerden muaf olduğumu nereden görebilirim bilen var mı :(

orihime, 7 yıl önce

merhabalar. benim şöyle bir sorum var;

kitaplar ne zaman verilecek ya da hali hazırda veriliyor mu? ve yeni kayıt olduk ancak ilk dönem için ders seçimi var mı?

orihime
Aday Memur
18 Eylül 2017 15:32

Teşekkür ederim cevap için. Kitaplarımı aldım. Ders seçimi ise yeni kayıt yaptıran öğrenciler için yok. Ekampus de derslerim kısmı var. Orası şimdilik boş. 30 Eylül de güncelleme olacakmış. Belki ondan sonra muaf olduğumuz dersleri de görme şansımız olur.

police88, 7 yıl önce

Bize kayıt esnasında bürodan hemen kitapları verdiler,benim de merak ettiğim muafiyet aldığımız dersler hakkında..kayıt esnasında işaretlendi ama ben göremedim hangi derslerden muaf olduğumu nereden görebilirim bilen var mı :(

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi