Editörler : oto-danisman-expert

Kapalı
16 Eylül 2017 02:24

Astsubaylık mı paramedik mi ?

Yedekteydim kazandığımı öğrendim dün. Aynı zamanda 2 yıllık ATT(Paramedik) kazandım.Sizce hangisi ?

r.u.n.o
Kapalı
16 Eylül 2017 02:24

PMYO da kazandım ama onda 2 yıl sonra yine mülakat olduğundan gitmeyecem ..

r.u.n.o
Kapalı
16 Eylül 2017 02:33

Yardım lütfen yada 1 sene daha çalışıp lisans okuyum diyorum hukuk vs seçenek bol akıl verin :(

ramazan3463
Aday Memur
16 Eylül 2017 03:28

Kardeşim hangisini seviyorsan gönlünden ne geçiyorsa hayalin neyse onun peşinden git iyice araştır

r.u.n.o
Kapalı
16 Eylül 2017 07:28

Hayalim işsiz kalmamak.

ramazan3463, 7 yıl önce

Kardeşim hangisini seviyorsan gönlünden ne geçiyorsa hayalin neyse onun peşinden git iyice araştır

prmmurat07
Aday Memur
16 Eylül 2017 08:16

Ben bir sağlık astsubayı (Paramedik) olarak sorunu cevaplamak isterim.Kesinlikle paramedik derim.Astsubay olursan zorunlu hizmet 15 sene.Paramedik olursan 1 sene hayatını kenara bırakıp KPSS çalışırsın olur biter.Seçiminde başarılar...

TcgYavuz
Kapalı
16 Eylül 2017 08:39

Sayın prmmurat07 hazır bir sağlık astsubayı bulmuşken meslekle ilgili bir kaç merakettiğim konuyu aydınlatırsanız cok sevinirim

1) dzkk veya hava kuvvetleri saglık astsubaylığıeğitimi kara ile aynımı samsunda tek bir eğitim komutanlığı var sanırım

2)dzkk de sağlık astsubaylığı gemilerde mi görev alır

3)genelde üstümüz tıp okuyan askerlik hizmetini yapan astteğmenlermidir

4)astsubaylıktan subaylığa geçiş söz konusumudur

Şimdiden cevaplarınız için teşekkur ederim

prmmurat07, 7 yıl önce

Ben bir sağlık astsubayı (Paramedik) olarak sorunu cevaplamak isterim.Kesinlikle paramedik derim.Astsubay olursan zorunlu hizmet 15 sene.Paramedik olursan 1 sene hayatını kenara bırakıp KPSS çalışırsın olur biter.Seçiminde başarılar...

spasiba91
Aday Memur
16 Eylül 2017 10:33

İşte bu acı bişey

r.u.n.o, 7 yıl önce

Hayalim işsiz kalmamak.

TcgYavuz
Kapalı
16 Eylül 2017 10:42

Bence Askerlik ve polislik mesleği işssiz kalınmamak için yapılacak meslekler değil ciddi özveri ister ailenden uzak sevdiklerinden uzak. Bu dediğimi yanlış anlamayın sakın ancak bu meslekler için vatan aşkı kadar meslek aşkıda önemlidir vatan sevginizden asla şüphe duymuyorumancak meslek sevginiz olmadığını kendiniz beyan ettiniz benim görüşüm işini severek yapman yönündedir aksi takdirde suratsız hemşirelerden burnu havada savcılardan bir farkın kalmaz kimse seni zorlayamaz bir meslek için ama o mesleği şeçtiysen hakkıyla yapman gerekir saygılarımla hayatında başarılar tekrar söylüyorım yanlış anlama benı. Tamamen bir öneri benimki

r.u.n.o
Kapalı
16 Eylül 2017 10:46

Maalesef ülke gerçekleri beni buna itiyor :(

spasiba91, 7 yıl önce

İşte bu acı bişey

TcgYavuz
Kapalı
16 Eylül 2017 10:56

Anlıyorum haklısın ülke gerçekleri kötü durumda bende radyoterapi mezunuyum dereceli bitirdim ancak dayımız yok diye işssiz kaldık:) sonun benim gibi olcağını düşünmen gayet normal ancak ben genede pes etmiyip sevdiğim işlere yönelmeye uğraşıyorum çünkü ülkenın durumunagöre hareket etmek istemıyorum. En hayırlısı neyse o olsun hakkımızda:)

r.u.n.o, 7 yıl önce

Maalesef ülke gerçekleri beni buna itiyor :(

mehmet1453689
Kapalı
17 Eylül 2017 16:49

Astsubayliga git imkanları daha iyi.İs garantin olur hem.

Watermelon0
Kapalı
17 Eylül 2017 17:01

Ben olsam Astsubaylıgı secerdım hem guzel hem sereflı meslek , ımkanları da ıyı OYAK falan var ...

mormavisi
Aday Memur
18 Eylül 2017 03:27

Ne seçti acaba

smithçi kız
Yasaklı
18 Eylül 2017 17:16

paramedik ne ya ?

MehmetC0
Kapalı
18 Eylül 2017 22:44

Merhaba kardeşim öncelikle hayırlı olsun ama işsiz kalmamak için diyorsun o zaman paramedik derim sadece para için yapılacak bir meslek değil askerlik okuduğun bölümden devam et

r.u.n.o, 7 yıl önce

Hayalim işsiz kalmamak.

pardone55
Memur
21 Eylül 2017 14:02

kesinlikle astsubaylık

RAMAZAN KARAHAN
Aday Memur
27 Eylül 2017 16:12

Kardeşim hakkında hayırlısı ama paramedik derim kesinlikle

erhan1979
Aday Memur
29 Eylül 2017 13:59

Arkadaşlarım merhaba siteyi sık takip etmiyorum ancak konu dikkatimi çektiği için fikrimi sizinle paylaşmak istedim. Tabikide herşeyin hayırlısı ve nasip kısmet. Ben Hv.K.K.lığında Asb.Kd.Bçv'um eşim ise Sağlık Bakanlığı 112 de ATT iken üniversite bitirip aramedik oldu ve ünvan değişikliği yapıp Paramedik oldu. Ben iki meslek hakkında da fikir sahibiyim. Özetle ve 2 kelime ile PARAMEDİK OLUN.

r.u.n.o
Kapalı
29 Eylül 2017 22:08

neden

erhan1979, 7 yıl önce

Arkadaşlarım merhaba siteyi sık takip etmiyorum ancak konu dikkatimi çektiği için fikrimi sizinle paylaşmak istedim. Tabikide herşeyin hayırlısı ve nasip kısmet. Ben Hv.K.K.lığında Asb.Kd.Bçv'um eşim ise Sağlık Bakanlığı 112 de ATT iken üniversite bitirip aramedik oldu ve ünvan değişikliği yapıp Paramedik oldu. Ben iki meslek hakkında da fikir sahibiyim. Özetle ve 2 kelime ile PARAMEDİK OLUN.

Toplam 20 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi